#206Een massief houten hallkast met gesculpteerde delen. Schade aan één zijde.
#690Een ladenkastje in gefineerd hout met 5 laden.
#371Een Afrikaans houten beeld van een vrouw.
An African wooden statue of a woman.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 30 / 50 -
#127SchucoEen elekrische vintage speelgoed auto in originele doos. Gemerkt Schuco - Electro Ingenico 5311 - 1950-1959 - Duitsland.
An electric vintage toy car in original box. Marked Schuco - Electro Ingenico 5311 - 1950-1959 - Germany.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 200 / 250 -
#19Een bas-reliëf in composiet in een vergulde kader met een voorstelling van een jongedame met een gevleugeld kindje.
#330Een eikenhouten gatelegtafeltje met 6 poten.
#376Een Chinese piëdestal in gesculpteerd hout en marmeren blaadje.
#305Een messing schaal met kaarsenhouders in de vorm van twee middeleeuwse figuren.
A brass dish with candle holders in the shape of two medieval figures.No longer availableDim. h 22 x l 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#79Een spiegel in vergulde kader met weelderige kuif.
A mirror in a gilded frame with a lush crest.No longer availableDim. 125 x 67 cmEstimate: € 80 / 120