Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Jachthond”. Bronzen beeldje op marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Jachthond”. Bronzen beeldje op marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Jachthond”. Bronzen beeldje op marmeren sokkel. Gesigneerd.
Antoine L. Barye

“Jachthond”. Bronzen beeldje op marmeren sokkel. Gesigneerd.

"Hunting dog." Bronze figurine on marble base. Signed.
Dim. H. 16 cm
SKU: 0503240097.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #97
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #554

    “Aan het hof van de Mogul” & “Olifant”. Twee Indische tekening, waarbij de eerste twee op zijde en de laatste op papier.

    "At the court of the Mogul" & "Elephant." Two Indian drawings, the first two on silk and the last one on paper.
    No longer available
    Dim. 20x15 cm 30x24 cm 33x23 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #527
    Royal porcelain by Pienong Benjarong

    Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.

    Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #283

    Een langgerekte blauwe glaspasta vaas.

    A elongated blue glass paste vase.
    No longer available
    Dim. h 62 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #79

    Een spiegel in vergulde kader met weelderige kuif.

    A mirror in a gilded frame with a lush crest.
    No longer available
    Dim. 125 x 67 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #410

    Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een Akoya parel.

    An 18 kt yellow gold chain with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct. and an Akoya pearl.
    No longer available
    Dim. 3,38 g
    Estimate: € 450 / 500
  • #63
    Val Saint-Lambert

    Een bonbonnière met deksel van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Gemerkt.

    A crystal bonbonnière with lid, colored blue within the glass. Marked.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #553

    Een groen glazen Jugendstil vaas met floraal reliëf decor. Klein schilfertje aan bovenrand.

    A green glass Art Nouveau vase with floral relief decoration. Small chip on the top edge.
    No longer available
    Dim. 37 x Ø 13 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #65

    Een houten beeld van een middeleeuwse soldaat met lans.

    A wooden statue of a medieval soldier with a lance.
    No longer available
    Dim. H. 98 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #593

    Een lot van zeven cloisonné items, vestaande uit zes vazen en een wierookbrander.

    A lot of seven cloisonné items, consisting of six vases and an incense burner.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 80 / 20
  • #280
    Jacob Zech

    Een roestvrij stalen herenhorloge, model Le Mans. In originele doos.

    A stainless steel men's watch, Le Mans model. In original box.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #501
    Nicolas Cadaix
    Period: 1840 - 1895

    “Femme à La Cruche”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    "Woman with the Pitcher". A patinated bronze sculpture. Signed.
    No longer available
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #393

    Een Kanton porseleinen kopje met schoteltje, meerkleurig versierd met diverse figuren, dieren en floraal decor. Begin 19e eeuws.

    A Canton porcelain cup with saucer, multicolored decorated with various figures, animals, and floral motifs. Early 19th century.
    No longer available
    Dim. 8 x Ø16cm
    Estimate: € 50 / 75
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More