Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Jachthond”. Bronzen beeldje op marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Jachthond”. Bronzen beeldje op marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Jachthond”. Bronzen beeldje op marmeren sokkel. Gesigneerd.
Antoine L. Barye

“Jachthond”. Bronzen beeldje op marmeren sokkel. Gesigneerd.

"Hunting dog." Bronze figurine on marble base. Signed.
Dim. H. 16 cm
SKU: 0503240097.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #97
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #73
    Val Saint-Lambert

    Een coupe op losse voet “Gary” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Niet gemerkt. Naar een model van 1890-1900, toegeschreven aan.

    A footed bowl "Gary" made of cut crystal, red colored in the mass. Unmarked. Attributed to a model from 1890-1900.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #446

    Een Chinees houten gesculpteerde piëdestal met floraal decor en marmer ingelegd blad.

    A Chinese wooden carved pedestal with floral decoration and marble inlaid top.
    No longer available
    Dim. 91 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #503
    Delvaux

    Een vintage design handtas van leer. Gemerkt.

    A vintage design leather handbag. Marked.
    No longer available
    Dim. 26 x 22 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #41

    “Vrouw met hoed”. Een buste van gepatineerd gips.

    "Woman with hat". A patinated plaster bust.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #653

    Een lot van drie Franse kepies, één blauwe politie kepie en twee grijs/rode van een luitenant van de gendarmerie.

    A lot of three French kepis, one blue police kepi, and two gray/red ones from a lieutenant of the gendarmerie.
    No longer available
    Dim. h 11 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #201
    Daum France

    Een vintage kristallen sculptuur van een dolfijn op gechromeerde staander, gemerkt.

    A vintage crystal sculpture of a dolphin on a chrome stand, marked.
    No longer available
    Dim. 49 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #639

    Een gedecoreerde koperen kruitfles en een dolk. Jemen.

    A lot consisting of a decorated copper powder bottle and dagger. Yemen.
    No longer available
    Dim. 40 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #677

    Een marmeren inktstel met 2 verzilverd, gesculpteerde potjes, schaaltje en vloeiblok.

    A marble inkwell set with 2 silver-plated sculpted pots, tray, and blotter.
    No longer available
    Dim. 11 x 25 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #527
    Royal porcelain by Pienong Benjarong

    Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.

    Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #637

    Een tafellamp met als voet een Chinese dekselvaas met het decor van bloeiende struiken en vlinders.

    A table lamp with a base in the shape of a Chinese lidded vase decorated with blooming bushes and butterflies.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #618
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa, onderaan gemerkt Val Saint Lambert en ‘M’.

    A crystal vase, colorless and green in the mass, marked Val Saint Lambert and 'M' at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 23 x Ø 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #354
    Gommaar Timmermans
    Period: 1930-1923

    “Mijnheer pastoor”. Hoogdruk op papier. Getekend Got (Gommaar Timmermans, zoon van Felix). Genummerd 226/600.

    "Mr. Priest". High-pressure print on paper. Signed Got (Gommaar Timmermans, son of Felix). Numbered 226/600.
    No longer available
    Dim. 13,5 x 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More