#373Een set van twee masief houten beeldjes uit Indonesïe.
#133Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.
#660Een theaterkijker van koper bezet met parelmoer.
#123Val Saint-LambertEen vaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt. P.U.
#305Een messing schaal met kaarsenhouders in de vorm van twee middeleeuwse figuren.
A brass dish with candle holders in the shape of two medieval figures.No longer availableDim. h 22 x l 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#22Elysé Schuermans‘Voorname heer met bril’, een portret, olieverf op doek gesigneerd E. Schuermans en gedateerd 1941.
'Prominent gentleman with glasses', a portrait, oil on canvas signed E. Schuermans and dated 1941.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#293Een brandweerhelm van Gallet, France. Toegevoegd twee brandweer-kepies.
A firefighter helmet by Gallet, France. We add two firefighter caps.No longer availableDim. H: 14-26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#611Een blauw-wit Chinees porseleinen dekselvaas met diverse figuren en floraal decor.
A blue and white Chinese porcelain lidded vase with various figures and floral decoration.No longer availableDim. 41,5 x Ø26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#330Een eikenhouten gatelegtafeltje met 6 poten.
#109Adriaen Joseph Heymans“Landschap met windmolen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Landscape with windmill." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 25 cmEstimate: € 160 / 220