#206Een massief houten hallkast met gesculpteerde delen. Schade aan één zijde.
#682Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979‘Oostende’, een ets op papier, getekend buiten de plaat Alfons Blomme.
'Ostend', an etching on paper, signed outside the plate by Alfons Blomme.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#172Salvador Dali“Bloemen”. Drie rasterdrukken. Gesigneerd buiten de plaat.
#61Een oudheidkundige vondst. Antropomorfe kapiteel van steen. Centraal-Amerikaans.
An archaeological find. Anthropomorphic stone capital. Central American.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#245Een vergulde ovale spiegel met gesculpteerd ornament bovenaan de lijst.
#280Jacob ZechEen roestvrij stalen herenhorloge, model Le Mans. In originele doos.
A stainless steel men's watch, Le Mans model. In original box.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#88Een lot van 2 postzegelalbums , bestaande uit 1 Borec album Duitsland, Bund tussen 1974-1984 en 1 insteekalbum DDR tussen 1980-1990. Bijgevoegd een klein album met Eerste dagomslagen.
A lot of 2 stamp albums, including 1 Borec album Germany, Federal Republic between 1974-1984 and 1 stockbook GDR between 1980-1990. Also included a small album with First Day Covers.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#169Salvador Dali“Lady Godiva”. Litho. Gesigneerd en 71/250 buiten de plaat.
#660Een theaterkijker van koper bezet met parelmoer.
#325Een rechthoekige juwelendoos van verzilverd metaal met groene fluwelen binnenbekleding.
A rectangular jewelry box of silver-plated metal with green velvet interior lining.No longer availableDim. 4,5 x 12 x 9,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#690Een ladenkastje in gefineerd hout met 5 laden.
A small chest of drawers in veneered wood with 5 drawers.No longer availableDim. h 74 x b 60 x d 39 cmEstimate: € 30 / 50