#666Vaas met haas van porselein, gemerkt Requena.
#394Tankawiel, een schilderij gemengde techniek op board.
#75Een houten beeld van een Heilige met een zegepalm. Naar gotisch voorbeeld.
#174Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#22Elysé Schuermans‘Voorname heer met bril’, een portret, olieverf op doek gesigneerd E. Schuermans en gedateerd 1941.
'Prominent gentleman with glasses', a portrait, oil on canvas signed E. Schuermans and dated 1941.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#363SambonetEen metalen koffie-en theestel bestaande uit 5 delen en een dienschaal. Gemerkt onderaan.
#215Een hallantaarn met koperen gesculpteerde kap en geslepen glazen bol.
#623Een bronzen beeldje van een liggende Boeddha.
#221Een set van twee houtgesculpteerde Zuid-Amerikaanse buideldragers met viool.
A set of two wood-carved South American pouch bearers with violin.No longer availableDim. h 103 cmEstimate: € 120 / 180