Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Jachthond”. Bronzen beeldje op marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Jachthond”. Bronzen beeldje op marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Jachthond”. Bronzen beeldje op marmeren sokkel. Gesigneerd.
Antoine L. Barye

“Jachthond”. Bronzen beeldje op marmeren sokkel. Gesigneerd.

"Hunting dog." Bronze figurine on marble base. Signed.
Dim. H. 16 cm
SKU: 0503240097.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #97
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #549
    Herman Brood

    ‘Bobby is op’, een tekening in viltstift op karton, gesigneerd Herman Brood met als opschrift: ‘zelf kleuren’. Toegevoegd een boek: De Sprong, in memoriam Herman Brood.

    'Bobby is out', a drawing in felt-tip pen on cardboard, signed Herman Brood with the inscription: 'color yourself'. Included is a book: The Jump, in memory of Herman Brood.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 10,5 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #16

    Een fruithouten telefoontafeltje met drie laden.

    A fruitwood telephone table with three drawers.
    No longer available
    Dim. 70 x 33 x 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #46

    Een rond houten salontafel met gesculpteerde details en geometrisch ingelegd patroon. Bovenop een glazen blad.

    A round wooden coffee table with sculpted details and geometric inlaid pattern. Topped with a glass surface.
    No longer available
    Dim. 61 x Ø74cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #71

    Een set bronzen vergulde appliques met Putti met een toorts in de hand.

    A set of bronze gilt appliques depicting Putti holding torches.
    No longer available
    Dim. 34 x 14 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #483

    Pagode van gebeeldhouwd jadeïet bestaande uit acht afzonderlijke delen en op een houten sokkel.

    Pagoda made of carved jadeite consisting of eight separate parts and mounted on a wooden base.
    No longer available
    Dim. H. 163 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #380

    Een 18 kt geelgouden dasspeld bezet met een toermalijn.

    An 18 kt yellow gold tie pin set with a tourmaline.
    No longer available
    Dim. 4,77 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #179
    Barend Cornelis Koekkoek
    Period: 1803-1863

    “Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.

    "Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 50 x 59 cm
    Estimate: € 3000 / 3500
  • #691
    Val Saint Lambert

    Een lot van drie stuks Val Saint Lambert bestaande uit een asbak en een vaasje, groen en kleurloos, en een roze schaaltje. Allen gemerkt onderaan en met sticker.

    A lot of three pieces of Val Saint Lambert including an ashtray and a small vase, green and colorless, and a pink bowl. All marked on the bottom and with a sticker.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #436
    Tusserkan

    Een Iraans handgeknoopt nomadentapijt, gemerkt Tusserkan. Geometrische tekening met warm kleurenpallet. Met certificaat.

    An Iranian hand-knotted nomadic carpet, marked Tusserkan. Geometric design with a warm color palette. With a certificate.
    No longer available
    Dim. 253 x 146cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #305

    Een messing schaal met kaarsenhouders in de vorm van twee middeleeuwse figuren.

    A brass dish with candle holders in the shape of two medieval figures.
    No longer available
    Dim. h 22 x l 24 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #695
    Hans J Wegner

    “CH20”. Een MCM design houten armstoel met kunststoffen zitting. Replica naar ontwerp door Hans Wegner.

    "CH20". A Mid-Century Modern design wooden armchair with plastic seat. Replica based on a design by Hans Wegner.
    No longer available
    Dim. 75 x 56 x 49 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #111

    Een paar aardewerken siervazen met sang-de-boeufglazuur met zilvergepatineerde messingen voet en deksel, getooid met een vlam.

    A pair of earthenware decorative vases with sang-de-boeuf glaze, silver-patinated brass base and lid, adorned with a flame.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More