‘L’Eveil’, a color lithograph by Gaston Bogaert, signed outside the plate and numbered 79/125.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#692Albert GeudensPeriod: 1869-1949‘Interieur’, een ets in kleur, 250/300, getekend A. Geudens.
#556Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#5Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, Little Bookkeeper, No 306, getekend M. J. Hummel.
A Hummeltje, Little Bookkeeper, No 306, signed M. J. Hummel.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#63Val Saint-LambertEen bonbonnière met deksel van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Gemerkt.
A crystal bonbonnière with lid, colored blue within the glass. Marked.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#323Lot stripalbums. Willy Vandersteen, “Pats 1 tot 5”, “Jerom nrs 29, 30, 41, 42”. Billie Turf nr 2. Jef Nys, “Jommeke”, 12 albums. Hurey, “Heibel in Dimdamdom”. ‘t Kapoentje Albums 41, 58, 91, 98, 111. En Popeye, Archie Cash, Buck Danny, Lobbes. Zeer goede tot zeer gelezen staat.
Lot of comic strip albums. Willy Vandersteen, “Pats 1 to 5”, “Jerom nrs 29, 30, 41, 42”. Billie Turf no. 2. Jef Nys, “Jommeke”, 12 albums. Hurey, “Heibel in Dimdamdom”. 't Kapoentje Albums 41, 58, 91, 98, 111. And Popeye, Archie Cash, Buck Danny, Lobbes. Ranging from very good to well-read condition.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#81Een 19e eeuws Russisch icoon met diverse moeders Gods.
#288Bandai, JapanJaguar XK-E oftewel het befaamde E-Type, op batterijen, uit ca 1960 van het merk Bandai, made in Japan.
Jaguar XK-E, also known as the famous E-Type, battery operated from circa 1960 by the brand Bandai, made in Japan.No longer availableDim. l 26.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#299WarminkEen houten schouwklokje met metalen afwerking, gemerkt “Warmink”.
A wooden mantel clock with metal finishing, marked "Warmink."No longer availableDim. 26 x 12,5 x 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#669Een vintage modernistisch schilderij, gesigneerd Y. Humbeeck en gedateerd 1964.
A vintage modernist painting, signed Y. Humbeeck and dated 1964.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 40 / 60