#691Val Saint LambertEen lot van drie stuks Val Saint Lambert bestaande uit een asbak en een vaasje, groen en kleurloos, en een roze schaaltje. Allen gemerkt onderaan en met sticker.
#305Een messing schaal met kaarsenhouders in de vorm van twee middeleeuwse figuren.
A brass dish with candle holders in the shape of two medieval figures.No longer availableDim. h 22 x l 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#639Een gedecoreerde koperen kruitfles en een dolk. Jemen.
A lot consisting of a decorated copper powder bottle and dagger. Yemen.No longer availableDim. 40 cmEstimate: € 75 / 125 -
#6Een niervormig bijzettafeltje met twee laden, met inlegwerk.
A kidney-shaped side table with two drawers, with inlay work.No longer availableDim. h 64 x l 46 cmEstimate: € 30 / 40 -
#344Een vintage oranje hanglamp met vier lichtpunten. Verstelbaar in de hoogte.
#40Een 14 karaats geelgouden spiraalvormige broche.
A 14 karat yellow gold spiral brooch.No longer availableDim. 6,64 gEstimate: € 150 / 200 -
#89Sèvres ‘Chateau des Tuilleries”Een paar portretten, handgeschilderd op porseleinen tegel. Eind 19e eeuw. Getiteld en verso opschrift.
A pair of portraits, hand-painted on porcelain tile. Late 19th century. Titled and inscribed on the back.No longer availableDim. 22 x 15 cmEstimate: € 120 / 180 -
#526SaroukEen handgeknoopt Iraanse tapijt, Gemerkt MMZ, Made in Iran, genummerd 25657.
#299WarminkEen houten schouwklokje met metalen afwerking, gemerkt “Warmink”.
A wooden mantel clock with metal finishing, marked "Warmink."No longer availableDim. 26 x 12,5 x 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#53Val Saint-LambertEen bonbonnière met deksel van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt.
#239“Drie koppen”. Inktschets op papier. Toegeschreven aan A. Van Gaesbeeck.
"Trois têtes". Esquisse in ink on paper. Attributed to A. VAn Gaesbeeck.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 120 / 200 -
#322Albert De VreePeriod: °1942‘Hoeve Vloebergs Berchem’, een ets op papier door Albert De Vree, 8/100, getekend binnen en buiten de plaat en gedateerd 1979.
'Farm Vloebergs Berchem', an etching on paper by Albert De Vree, 8/100, signed inside and outside the plate and dated 1979.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 40 / 60