Other lots in this auction
-
#554“Aan het hof van de Mogul” & “Olifant”. Twee Indische tekening, waarbij de eerste twee op zijde en de laatste op papier.
"At the court of the Mogul" & "Elephant." Two Indian drawings, the first two on silk and the last one on paper.No longer availableDim. 20x15 cm30x24 cm33x23 cmEstimate: € 200 / 220 -
#527Royal porcelain by Pienong BenjarongEen koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.
Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#283Een langgerekte blauwe glaspasta vaas.
A elongated blue glass paste vase.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 50 / 80 -
#79Een spiegel in vergulde kader met weelderige kuif.
A mirror in a gilded frame with a lush crest.No longer availableDim. 125 x 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#410Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een Akoya parel.
An 18 kt yellow gold chain with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct. and an Akoya pearl.No longer availableDim. 3,38 gEstimate: € 450 / 500 -
#63Val Saint-LambertEen bonbonnière met deksel van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Gemerkt.
A crystal bonbonnière with lid, colored blue within the glass. Marked.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#553Een groen glazen Jugendstil vaas met floraal reliëf decor. Klein schilfertje aan bovenrand.
A green glass Art Nouveau vase with floral relief decoration. Small chip on the top edge.No longer availableDim. 37 x Ø 13 cmEstimate: € 120 / 180 -
#65Een houten beeld van een middeleeuwse soldaat met lans.
A wooden statue of a medieval soldier with a lance.No longer availableDim. H. 98 cmEstimate: € 80 / 100 -
#593Een lot van zeven cloisonné items, vestaande uit zes vazen en een wierookbrander.
A lot of seven cloisonné items, consisting of six vases and an incense burner.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 80 / 20 -
#280Jacob ZechEen roestvrij stalen herenhorloge, model Le Mans. In originele doos.
A stainless steel men's watch, Le Mans model. In original box.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#501Nicolas CadaixPeriod: 1840 - 1895“Femme à La Cruche”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
"Woman with the Pitcher". A patinated bronze sculpture. Signed.No longer availableDim. h 66 cmEstimate: € 600 / 800 -
#393Een Kanton porseleinen kopje met schoteltje, meerkleurig versierd met diverse figuren, dieren en floraal decor. Begin 19e eeuws.
A Canton porcelain cup with saucer, multicolored decorated with various figures, animals, and floral motifs. Early 19th century.No longer availableDim. 8 x Ø16cmEstimate: € 50 / 75



