#206Een massief houten hallkast met gesculpteerde delen. Schade aan één zijde.
#42Fons Callens‘Nature morte’, olieverf op doek, verlijmd op paneel, getekend Fons Callens en gedateerd 1941.
'Still life', oil on canvas, bonded on panel, signed Fons Callens and dated 1941.No longer availableDim. 41 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#624Een lot exemplaren koraal en gedroogd aquatisch fauna.
#30Een paar 14 kt geelgouden oorbellen bezet met twee robijntjes.
#374Roger HebbelinckEen set van twee etsen van naakten, buiten de plaat gesigneerd en genummerd.
#296Een paar Italiaans uit messing gesculpteerde consoletafeltjes met formica blad, bestaande uit 2 halve delen.
A pair of Italian brass sculpted console tables with formica top, consisting of 2 half parts.No longer availableDim. 58,5 x 54 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#540Jaeger LeCoultreEen automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.
An automatic men's watch. Ref. E0300405, from the 1970s. With replaced strap and recently serviced. In original case with documents. Engraved dedication on the back dated 1966-1976.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#269Een spiegel met geslepen glas in houten verguld kader. Verso label genummerd.
#13Val Saint-LambertEen kleine art déco vaas van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Ongemerkt en met kleine schilfer onderaan.
#356Een rond bijzetmeubeltje met fineer inlegwerk, één lade.
A small round side table with veneer inlay, one drawer.No longer availableDim. h 68 x Ø 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#129“Twee Hanen”. Een schilderij, olieverf op doek op paneel, draagt monogram “A.P.”. XIXde eeuw.
#621Een fishtank van Imariporselein. Onderaan gemerkt.
A fish tank made of Imari porcelain. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 20 x Ø 27 cmEstimate: € 80 / 100