#16
Twee vintage tafeltjes met geglazuurde tegeltjes in het blad. Jaren ‘60.
#263
#675Julia RamalhoPeriod: °1946
#789
Een paar Chinese porseleinen schoentjes met koperbeslag.
#221
#853
#118
Een olielamp in polychroom porselein en messing. Omgevormd tot lamp. Met coupe van melkglas.
Une lampe à huile en porcelaine polychrome et laiton. Montée en lampe, la coupe est en verre de lait.No longer availableDim. ± 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#686Puccini
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#191Val St. Lambert
Een grote vaas van meerkleurig glaspasta. Onderaan gemerkt en gemonogrameerd ‘LL SJH’ voor Louis Leloup en Samuel J. Herman. Omstreeks 1970
Een cartooneske koe van goudgepatineerd metaal.
Une vache style cartoon en métal à patine dorée.No longer availableDim. h: 42 cm, L: 52 cmEstimate: € 550 / 600 -
#714Paul PermekePeriod: 1918 - 1990
“Clown”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#292Salvador Dali
“Menorah”. Bronzen plaquette. Met handtekening.
”Menorah”. Une plaquette en bronze. Avec signature;No longer availableDim. 8,5 x 6 cmEstimate: € 150 / 200