Other lots in this auction
-
#435
Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis turque en laine à motif géométrique. Noué main.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#747
Een cachepot van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk, versierd met een bloemenmotief.
Un cache-pot en faïence de Belgique glaçure polychrome, décoration fleurie.No longer availableDim. h: 25; Ø: 31 cmEstimate: € 50 / 60 -
#294Alfred VerweePeriod: 1838 - 1895
“Koe in de wei”. Olieverf op paneel. Achteraan toegeschreven.
“Vache dans le pré”. Huile sur panneau. Attribution au verso.No longer availableDim. 14 x 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#200
Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Un bracelet d’esclaves en or jaune et blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 17,25 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#532
“Meisje in bloementuin”. Gouache op papier. Draagt een handtekening “Kadar Bela”.
“Fille dans un jardin fleuri”. Gouache sur papier. Porte une signature: “Kader Bela”.No longer availableDim. 41 x 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#366
Twee handgeknoopte Morikarpetjes.
Deux carpettes nouées main de Mori.No longer availableDim. 64 x 52 cm; 126 x 82 cmEstimate: € 40 / 60 -
#331Amphora, Czechoslovakia
Een vaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence polychrome, décor de fleurs en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 180 / 220 -
#69Geo Ten Berge
“Groene kade, Brugge”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Als voorontwerp voor een ets.
“Quai vert, Bruges”. Aquarelle sur papier. Signée. Croquis pour une eau-forte.No longer availableDim. 37 x 51 cmEstimate: € 25 / 35 -
#460
Een Chinese tweedeurskast van meersoortig hout, versierd met gebeeldhouwde paneeltjes met drakendecors.
Une armoire à deux portes chinoise en différents bois, décorée de panneaux sculptés au décor de dragons.No longer availableDim. 120 x 101 x 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#399
Een lot van vier voorwerpen in geslepen kristal met vogel in rode cartouches . Bestaande uit een bonbonnière met deksel op voet, een bel, een asbak en een sierbekertje.
Un lot de quatre objets en cristal taillé et cartouches rouges. Comprenant une bonbonnière à couvercle sur pied, une sonnette, un cendrier et un gobelet décoratif.No longer availableDim. H 25 cm b 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#654
Klokstel van aardewerk en koper. Pendule en twee kandelaars.
Une garniture de cheminée en cuivre et faïence, comprenant une pendule et deux chandeliers.No longer availableDim. H. 79 cmEstimate: € 180 / 240 -
#417Val St. Lambert
Een lampenvoet van blauw kristal. gemerkt.
Un pied de lampe en cristal bleu. Avec marque.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 50 / 60