Other lots in this auction
-
#32Lydia VerleePeriod: °1939
“Voorjaarsbloesem.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fleur de printemps." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. h25 x b15cmEstimate: € 60 / 100 -
#41
Drie Afrikaanse gewichten van brons: een vis, een pad en een masker. Ghana.
Trois poids africains en bronze : un poisson, un crapaud et un masque. Ghana.No longer availableDim. L: 7-14 cmEstimate: € 60 / 100 -
#346
Een laag mahoniehouten kuipzeteltje, versierd met gebeeldhouwde zwanenhalzen.
Un siège baquet bas en acajou, orné de cols de cygne sculptés.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 35 / 45 -
#269Goossens
“Molenzicht met arbeiders.” Olieverf op board. Gesigneerd.
"Vue du moulin avec des ouvriers." Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 60 x 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#642Mercator Fonds
Lot 8 kunstboeken; De Vlaamse wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau, Het Impressionisme en het Fauvisme in België, Kunst in België na 45, De Orgelkunst, De Kelten, De Kathedraal van Antwerpen, Goud, Belgica Antiqva
Lot 8 livres d'art en néerlandais ; Les tapisseries flamandes du château de Wawel à Cracovie, l'impressionnisme et le fauvisme en Belgique, l'art en Belgique après 45 ans, l'art de l'orgue, les Celtes, la cathédrale d'Anvers, l'or, Belgica AntiqvaNo longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#315Leuchtenburg Germany
Dienkom porselein, gemerkt onderaan.
Bol de service en porcelaine, marqué sur le fond.No longer availableDim. Ø26cmEstimate: € 35 / 55 -
#165
Een 18 karaats witgouden cocktailring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une bague cocktail en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids total de +- 1 ct.No longer availableDim. 5,10 gEstimate: € 700 / 800 -
#300
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een topaas van +- 2 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une topaze de +- 2 ct.No longer availableDim. 3,42 gEstimate: € 100 / 150 -
#620Junghans
Een art deco staande klok. Wijzerplaat witgelakt en met zwarte Arabische cijfers Compleet met slinger en drie gewichten. Gemerkt.
Une horloge grand-père art déco. Cadran laqué blanc et chiffres arabes noirs Complet avec balancier et trois poids. Marqué.No longer availableDim. H. 190 cmEstimate: € 55 / 80 -
#146
Eikenhouten secretaire-bibliotheek gefineerd met wortelhout, ingelegd met een fruithouten motief. Holland, XVIIIde eeuw. Onderaan klapblad, waar achter zes laden, en drie laden, bovenaan twee beglaasde deuren.
Secrétaire-bibliothèque en chêne plaqué de bois de racine, incrusté d'un motif en bois fruitier. Hollande, XVIIIe siècle. Au bas abattant, derrière lequel six tiroirs, et trois tiroirs, au haut deux portes vitrées.No longer availableDim. H. 272 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#348
Een lot blikken speelgoed bestaande uit een racewagen, een kuiken en een pluizige kikker. We voegen er een Dinky Toy Ferrari aan toe.
Un lot de jouets en tôle composé d'une voiture de course, d'un poussin et d'une grenouille en peluche. Nous y ajoutons une Dinky Toy Ferrari.No longer availableDim. L: 7.5-10 cmEstimate: € 30 / 35 -
#458
Zeldzaam Booms vaasje in blauw glas met gouden design, label “handpainted in Boom”.
Rare vase de Boom en verre bleu à décor doré, étiquette "handpainted in Boom".No longer availableDim. h17cm x Ø14cmEstimate: € 110 / 130