Other lots in this auction
-
#7Volkstedt
Een vogeltje van meerkleurig Duits porselein. Onderaan gemerkt.
Un oiseau en porcelaine allemande multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#311
Een Chinees gesculpteerd houten rokersstelletje met een lampje, gedragen door een draak. Schade aan de kap.
Une garniture de fumeur en bois sculpté chinoise sertie d'une lampe, portée par un dragon. Abat-jour endommagé.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 50 / 80 -
#161Ford Focus 2004
Benzinemotor 1600 cc, lichte carrosserieschade. Met boordpapieren, groene kaart. Met trekhaak. Ongeveer 80.000 effectieve km.
Moteur à benzine 1600 cc, légers dégâts à la carosserie. Avec papiers et carte verte. Avec barre de remorquage. Environs 80.000 km effectifs.No longer availableEstimate: € 1000 / 2000 -
#233
Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van figuren.
Paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor de personnages bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 120 / 130 -
#125
Een 18 karaats geel en wit gouden omkeerbare halssnoer.
Un collier réversible en or jaune et blanc 18 carats.No longer availableDim. 22,24 gEstimate: € 600 / 800 -
#267
“Volksfiguur met pet”. Beeld op travertijnen sokkel.
Figurine folklorique avec bonnet . Statue sur un socle en travertin.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#3Goebel, Germany
“Vlijtig Liesje” & “Terug van de markt”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan.
Vlijtig Liesje & Retour du marché . Deux figurines de biscuit multicolore concues par M.I. Hummel. Toutes deux marquées en bas.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 50 / 60 -
#223
Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.
Une paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor floral bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 130 / 140 -
#117
“Volksfiguur met hoedje”. Beeld van donker geglazuurd gips.
Figurine folklorique avec chapeau . Image de plâtre glacé foncé.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#336
Een gebeeldhouwd houten Chinese staande lamp met hanglampion, gedragen door een feniks.
Lampadaire chinois en bois sculpté avec lanterne suspendue, porté par un phénix.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 80 / 120 -
#29Van Beeck
“Antwerpen, de rede +/- 1870”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
" Anvers, rade +/- 1870 ". Un dessin à l'encre sur papier. Signé et daté 1989.No longer availableDim. 18 x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#42André GoezuPeriod: °1939
“Vrouwenhoofd”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 10/200 buiten de plaat.
Tête de femme . Une eau-forte. Signée et numérotée 10/200 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 19,5 x 14 cmEstimate: € 30 / 50