Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Le Voyageur’, een litho op papier naar E. Verboeckhoven door P. Lauters
Paul Lauters
Period: 1806 - 1875

‘Le Voyageur’, een litho op papier naar E. Verboeckhoven door P. Lauters

'The Traveller', a lithograph on paper after E. Verboeckhoven by P. Lauters.
Dim. 17.5 x 15 cm
SKU: 0503240032.
Categories: Grafiek, XIXe eeuw.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #32
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #509
    Jean Baptiste Madou
    Period: 1796-1877

    “De Meid”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1865.

    "The Maid." A painting, mixed media on paper. Signed and dated 1865 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 29 x 36 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #665

    Een lot van 6 mahoniehouten stoelen en 1 gelijkende armstoel toegevoegd. 19e eeuws. Gestreepte stoffen zitting.

    A lot of 6 mahogany chairs and 1 matching armchair added. 19th century. Striped fabric seat.
    No longer available
    Dim. h 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #355

    Een notenhouten naaitafeltje, massief met gefineerd blad. Omstreeks 1900.

    A late 19th, early 20th century wooden sewing table, solid with veneered top.
    No longer available
    Dim. 72 x 54 x 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #522

    “Grootmoeder met kinderen”. Een schilderij, olieverf op doek. Niet gesigneerd, toegeschreven aan echtgenote van Jean Baptiste Madou, XIXde eeuw.

    "Grandmother with Children". A painting, oil on canvas. Not signed, attributed to the wife of Jean Baptiste Madou, 19th century.
    No longer available
    Dim. 73 x 66 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #682
    Alfons Blomme
    Period: Roeselare 1889-1979

    ‘Oostende’, een ets op papier, getekend buiten de plaat Alfons Blomme.

    'Ostend', an etching on paper, signed outside the plate by Alfons Blomme.
    No longer available
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #211
    Guglielmo Pugi
    Period: 1850-1915

    Een vrouwenbuste van gesculpteerd albast. Verso gesigneerd. Medio 1900. Gemonteerd op een ovaal spiegeltje.

    A sculpted alabaster bust of a woman. Signed on the back. Circa 1900. Mounted on an oval mirror.
    No longer available
    Dim. 30 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #86

    Een set van twee gebeeldhouwde armstoelen in renaissancestijl met gevlochten rug en zit. Meerdere figuren in het decor. XIXde eeuw.

    A set of two carved armchairs in Renaissance style with caned back and seat. Several figures in the decor.
    No longer available
    Dim. h 125 x 64 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #252

    “Boslandschap met wandelaar”. Een schilderij, olieverf op doek. Eind XIXde eeuw.

    "Wooded landscape with walker". A painting, oil on canvas. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #615

    Een gesculpteerde eikenhouten bureau met één lade.

    A sculpted oak desk with one drawer.
    No longer available
    Dim. h 73 x 100 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #246

    Een verlengbare ovalen tafel in acajou op een centrale zuilvormige poot, uitschuifbaar met extra centrale poot. Verlengbaar met 2 x 42.5 cm.

    An extendable oval table in mahogany with a central column-like leg, extendable with an extra central leg. Extendable by 2 x 42.5 cm.
    No longer available
    Dim. 73 x 132 x 114 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #592

    Een spiegel in een eikenhouten gesculpteerde lijst.

    A mirror in an oak carved frame.
    No longer available
    Dim. 159 x 83 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #692
    Albert Geudens
    Period: 1869-1949

    ‘Interieur’, een ets in kleur, 250/300, getekend A. Geudens.

    ‘Interior’, a color etching, 250/300, signed by A. Geudens.
    No longer available
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #684
    Théo Verschaeren
    Period: 1888-1946

    ‘Boot onder de brug’, ets op papier, getekend Theo J. Verschaeren.

    'Boat under the bridge', etching on paper, signed by Theo J. Verschaeren.
    No longer available
    Dim. 39 x 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #662

    ‘Kerk in het ochtendgloren’, ets op papier, draagt handtekening.

    'Church in the Morning Light', etching on paper, with signature.
    No longer available
    Dim. 31 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #115
    Christian Dotremont
    Period: 1922-1979

    "Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging. nr 44/75, gesigneerd buiten de plaat.

    "Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 44/75, signed outside of the plate.
    No longer available
    Dim. 27.5 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #664
    Alfons Blomme
    Period: Roeselare 1889-1979

    ‘Brabantse boerderij’, ets op papier, getekend buiten de plaat Alfons Blomme.

    ‘Brabant farmstead’, etching on paper, signed outside the plate by Alfons Blomme.
    No longer available
    Dim. 33 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #100

    Een 18 kt geelgouden schakelketting.

    An 18 kt yellow gold link chain.
    No longer available
    Dim. 38,40 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #235

    Een set van vijf gesculpteerde eikenhouten stoelen met een stoffen bekleding in goud met zwarte zwierige flora.

    A set of five carved oak chairs with a fabric upholstery in gold featuring swirling black flora.
    No longer available
    Dim. h 117 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #531

    Een driedelig, verguld kunstbronzen schouwgarnituur met klok in Louis XV stijl op marmeren voet, gedragen door 2 putti’s en met beeldje van een haan bovenop. Bijgestaan door 2 sierkandelaars met 3 lichtpunten en putti’s in het decor.

    A three-piece, gilded art bronze fireplace set in Louis XV style with clock on marble base, supported by 2 putti and topped with a rooster statue. Accompanied by 2 decorative candelabras with 3 lights each and putti figures in the design.
    No longer available
    Dim. 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #354
    Gommaar Timmermans
    Period: 1930-1923

    “Mijnheer pastoor”. Hoogdruk op papier. Getekend Got (Gommaar Timmermans, zoon van Felix). Genummerd 226/600.

    "Mr. Priest". High-pressure print on paper. Signed Got (Gommaar Timmermans, son of Felix). Numbered 226/600.
    No longer available
    Dim. 13,5 x 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #689
    Théo Verschaeren

    ‘De Romboutstoren te Mechelen’, ets op papier, getekend Theo J. Verschaeren.

    'The Rombout Tower in Mechelen', etching on paper, signed by Theo J. Verschaeren.
    No longer available
    Dim. 51 x 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #195

    Een ronde tafel van gesculpteerd eikenhout met een marmeren blad. De poten hebben een decor van vissen met twee staarten en mythologisch aandoende gevleugelde katachtigen. XIXde eeuws.

    A round table of carved oak with a marble top. The legs are decorated with fish with two tails and mythological winged felines. 19th century.
    No longer available
    Dim. h 80 x Ø 116 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #679
    Theo Verschaeren

    ‘Bedrijvigheid aan de kade’, ets op papier, getekend buiten de plaat Theo J. Verschaeren.

    "Activity at the quay", etching on paper, signed outside the plate by Theo J. Verschaeren.
    No longer available
    Dim. 34 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #185

    Een eikenhouten buffetkast met opzet. Voorzien van gesculpteerde bloemen, leeuwenkoppen, fruit en enkele hoofden. XIXde eeuws.

    An oak sideboard with superstructure. Adorned with sculpted flowers, lion heads, fruit, and some faces. 19th century.
    No longer available
    Dim. h 225 x b 156 x d 60 cm
    Estimate: € 250 / 350

Other lots in this auction

  • #340

    Een laat 19e eeuwse wandelstok in hout met een zilveren handvat, gemerkt 800.

    A late 19th-century wooden walking stick with a silver handle, marked 800.
    No longer available
    Dim. l 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #296

    Een paar Italiaans uit messing gesculpteerde consoletafeltjes met formica blad, bestaande uit 2 halve delen.

    A pair of Italian brass sculpted console tables with formica top, consisting of 2 half parts.
    No longer available
    Dim. 58,5 x 54 x 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #83
    Val Saint-Lambert

    Een huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.

    A marriage cup of cut crystal, colored blue in the mass. Design by Hubert Fouargé (1905-1908). Not marked.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #176

    Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.

    A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #279

    Een spiegel met lijst van dinanderie koperbeslag.

    A mirror with dinanderie copper mounts frame.
    No longer available
    Dim. 82 x 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #60

    Een 18 kt geelgouden herdenkingsmunt voor het Rubensjaar 1977.

    An 18 kt yellow gold commemorative coin for the Rubens year 1977.
    No longer available
    Dim. Ø 20 mm 6,43 g
    Estimate: € 220 / 240
  • #125
    Clément Massier

    Cache-pot op zuil in keramiek, vroeg 20ste eeuws, onderaan de cache-pot gemerkt Clement Massier.

    Cache-pot on stand in ceramics, early 20th century, marked Clement Massier at the bottom of the cache-pot.
    No longer available
    Dim. h 103 x Ø 39 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #698

    Een bonbonnière van verzilverd metaal en glas.

    A silver-plated metal and glass bonbonnière.
    No longer available
    Dim. h 14 x 28 x 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #207

    Een bronzen beeld van een elegante jongedame op een zwarte geaderde marmeren sokkel. Draagt handtekening.

    A bronze statue of an elegant young lady on a black veined marble pedestal. Signed.
    No longer available
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #174
    Isidore Opsomer
    Period: Lier 1878 - Antwerpen 1967

    “Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "View of Lier". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #617

    Een Afrikaans terracotta vaasje en een ritueel flesje, Mumbila.

    A lot of an African terracotta vase and a ritual bottle, Mumbila.
    No longer available
    Dim. 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #120

    Een 18 kt geelgouden zakhorloge met gegraveerde kast aan de achterkant.

    An 18 kt yellow gold pocket watch with an engraved case on the back.
    No longer available
    Dim. Bruto: 25,50 g
    Estimate: € 250 / 30
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More