Similar lots by type
-
#438Een Chinees theeservies van blauw en wit porselein met figuren in het decor. Voor 14 personen.
Service à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages. Pour 14 personnes.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#351Een pique-fleurs van bruinkleurig glas met verzilverd montuur en een porseleinen vaasje met een gestileerd bloemendecor. Beide periode art deco.
Pique-fleurs en verre brun à monture argenté et un vase en porcelaine à décor de fleurs stylisées. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 15 & 22 cmEstimate: € 32 / 40 -
#715Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 130 / 150 -
#727Kleine vaas van Chinees porselein met een wit camaïeudecor van bloemen op een lichtgele ondergrond. Onderaan gemerkt.
Petit vase en porcelaine de Chine à décor en camaïeu blanc sur fond jaune. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#183Een siervaas van blauw en verguld porselein in de geest van Sèvres met een gedeeltelijk handgeschilderd decor van een landschap en een romantisch tafereel naar Boucher.
Vase décoratif en porcelaine bleue et blanche dans le goût de Sèvres. Décor d’un paysage et d’une scène romantique d’après Boucher partiellement peint à la main.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#548Een balustervaas van meerkleurig porselein naar het famille rose porselein met personages in het decor.
Vase balustre en porcelaine polychrome d’après la famille rose décoré de personnages.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#135Omega Seamaster DevilleEen automatisch herenhorloge van roestvrij staal met lederen armband. In originele doos.
Montre homme automatique en acier inoxydable et à bracelet en cuir. Dans la boite d’origine.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#508Een theeservies van Chinees porselein met personages in het decor. XXste eeuw.
Service à thé en porcelaine de Chine décoré de personnages. XXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#765Een schotel van blauw en wit Chinees porselein met een floraal decor.
Plat en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor floral.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 130 / 150 -
#213Een serie van dertien porseleinen kruiden- en specerijenpotten. Onderaan gemerkt. Frans werk. Met houten muurrekje.
Suite de treize pots aux herbes et épices. Marque française sous la base. Avec étagère en bois.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#738Coupe van Saksisch porselein, gedragen door putti. Onderaan gemerkt Von Schierholz.
Coupe en porcelaine de Saxe portée par quatre putti dansant. Marque sous la base: Von Schierholz.No longer availableDim. Ø 26,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#82Een koffieserviesje van meerkleurig en verguld porselein, bestaande uit een koffiepot, een theepot, een melkkannetje, suikerpot, een schaal en zes kopjes met onderschoteltjes. Kleine haarscheurtjes en één restauratie. Tijdperk Louis-Philippe.
Petit service à café en porcelaine polychrome et doré comprenant une cafetière, un pot à lait, une théière, un sucrier, un plat et six tasses et soucoupes. Petits cheveux et une restauration. Epoque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#496Een paar indrukwekkende vazen van Chinees porselein met een famille rosedecor van vogels. Restauratie aan één van de twee.
Paire de vases impressionnants en porcelaine de Chine à décor famille rose d’oiseaux. Un exemplaire réparé.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#402Een schotel van celadonkleurig porselein met een reliëfdecor op de vleugel.
Plat en porcelaine céladon à décor en relief sur l’aile.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 120 / 140 -
#470Een kom van Chinees porselein, versierd met een blauw en wit decor.
Bol en porcelaine de Chine décoré en bleu et blanc.No longer availableDim. Ø: 29,5 cmEstimate: € 90 / 100 -
#343“Boerinnetje met eend” & “Meisje met hondje”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Het eerste gemerkt Lladro, het tweede gerestaureerd, gemerkt Zephir en in originele doos.
“Paysanne au canard” et “Fille au chien”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. La première de la marque Lladro, la deuxième de Zephir, dans la boîte d’origine mais réparée.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#210Omega Seamaster QuartzEen herenhorloge van roestvrij staal.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#720Een Chinese halsvaas van celadonporselein, gemonteerd als lamp en versierd met een een hagedis op de buik.
Vase à long col en porcelaine céladon de Chine monté en lampe et décoré d’un lézard sur la panse.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#371Een dessertservies van meerkleurig porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en geajoureerde rand, bestaande uit drie taza’s en tweeëntwintig borden. Gemerkt met een bekroonde D.
Service à dessert en porcelaine polychrome décoré de fleurs peintes à la main. Ailes percées. Comprenant trois plat sur piédouche et vingt-deux assiettes. Marque avec D couronné.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#388CapodimonteTwee dekselvazen in Sèvres-stijl versierd met een gedrukt decor in een cartouche op de buik. Gemerkt.
Deux vases couverts de style Sèvres avec décor imprimé en cartouche. Avec marque.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#604MeissenEen paar porseleinen borden met een meerkleurig handgeschilderd decor en vergulde details. Achteraan gemerkt. XIXde eeuw.
Paire d’assiettes en porcelaine à décor polychrome peint à la main aux détails dorés. Marque aux epées au verso. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#747Een cachepot van blauw en wit Chinees porselein op een houten sokkel.
Cache-pot en porcelaine de Chine bleue et blanche. Sur socle en bois.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#697Een vierkante cachepot van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig bloemendecor op gele fond.
Cache-pot carré en porcelaine de Chine décoré de fleurs polychromes sur fond jaune.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#728Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#57Een verzameling oude hoofdzakelijk Belgische en Franse postkaarten. +/- 800 stuks.
Collection de cartes postales anciennes. En grande partie françaises et belges. +/- 800 pièces.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#196Een breakfront bibliotheek van mahoniehout in Georgianstijl met vier gevitreerde en vier paneeldeuren.
Bibliothèque breakfront en acajou de style Georgian. Ouvrant à quatre portes vitrées au dessus de quatre portes pleines.No longer availableDim. B 205 cmEstimate: € 200 / 300 -
#176Een eikenhouten buffetkast met drie glas-in-looddeuren bovenaan en drie gesculpteerde paneeldeurtjes onderaan.
Buffet en chêne ouvrant à trois portes aux vitraux en dessus de trois portes pleines sculptées.No longer availableDim. H 215 cmEstimate: € 200 / 240 -
#100Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met munt van 1855. Napoleon III. 20 Francs. Gravure Albert-Désiré Barre.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pièce de 20 francs. Napoléon III, 1855. Gravure Albert-Désiré Barre.No longer availableDim. 15,90 gEstimate: € 380 / 450 -
#175Een 18 karaats geel gouden ring bezet met half edelsteen.
Bague en or jaune 18 ct sertie de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. Bruto: 7,90 gEstimate: € 150 / 250 -
#650“Linkebeek”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1892.
“Linkebeek”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1892.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#660Charles Van de Vloet“Man met hoed”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1951.
“Homme au chapeau”. Huile sur papier. Signé et daté 1951.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#724Alfons Vermeir“Rede van Antwerpen”. Tekening. Gesigneerd.
“La rade d’Anvers”. Dessin. Signé.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#723Een kom van Canton porselein met decor van personages, bloemen en vlinders. XIXde eeuw.
Grande coupe en porcelaine de Canton décorée de personnages, de fleurs et de papillons. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 400 / 600 -
#14Een Victoriaanse zeemanskoffer van beschilderd dennenhout.
Coffre de marin victorien en sapin peint.No longer availableDim. b: 75 cmEstimate: € 60 / 100 -
#264L.S. Deroo“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”’. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 100 / 150 -
#41Goebel“Meisje met ganzen”. Een beeldje van meerkleurig aardewerk in de reeks van M.I. Hummel.
“Petite fille aux oies”. Statuette en faïence polychrome par M.I. Hummel.No longer availableEstimate: € 40 / 60

