Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Madonna”. Een antieke tapisserie in lijst achter glas. Onleesbaar gesigneerd.

“Madonna”. Een antieke tapisserie in lijst achter glas. Onleesbaar gesigneerd.

”Madonna”. Une tapisserie antique encadrée et sous verre. Signature illisible.
Dim. 48 x 48 cm
SKU: 2901190082.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #82
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #253

    Een gedraaid houten kruisbeeld met zilveren corpus en monturen en onder stolp. De zilveren monturen tijdperk barok.

    Un crucifix en bois tourné, corpus et montures en argent. Sous cloche. Les montures de style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #57

    Een grote coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt onderaan en met sticker.

    Une grande coupe en cristal taillé incolore et vert. Marque sous la base et label.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #228
    Christofle

    Een bestek van verzilverd metaal, bestaande uit groot bestek, dessertbestek, visbestek, koffielepels, eierlepels en een pollepel. Voor twaalf personen. In ménagère.

    Un service à couverts en métal argenté comprenant un couvert de service, couverts à dessert, couverts à poisson, cuillères à café, cuillères à oeufs et une louche. Pour douze personnes. Le tout dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #541

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van krijgers.

    Un vase en porcelaine chinoise blanche et bleue avec des guerriers.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #641

    Een Inro-doosje van zwartgelakt bamboe, versierd met een pauwendecor van rode lak en een knoop met een reliëfdecor van bleoemen. Japan, begin XXe eeuw.

    Une boîte Inro en bambou laqué noir, décoration de paons en laque rouge et un bouton au décor relief de fleurs. japon, début XXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #736
    Indo-Gabbeh

    Een wollen Gabbeh-tapijt.

    Un tapis Gabbeh en laine.
    No longer available
    Dim. 170 x 120 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #402

    Een lot van acht verschillende gravures.

    Un lot de huit eaux-fortes différentes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #620

    Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.

    Un Bouddha debout en bois patiné doré.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #322
    Gabriel De Pauw
    Period: 1924 - 2000

    “Landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd.

    ”Paysage”. Huile sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 34 x 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #244
    Jean-Baptiste Degreef
    Period: 1852-1894

    “Vijverzicht.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. - Breuk in paneel.

    ”Vue sur l’étang”. Huile sur panneau. Cassure sur le panneau.
    No longer available
    Dim. 30 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #318
    G. H. Bruxelles

    Een gietijzeren stoppenverkleiner in de vorm van een krokodil. Onderaan gemerkt.

    Un rétriceur à bouchons en fonte en forme de crocodile. Marque en dessous.
    No longer available
    Dim. L: 28,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #315

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 3,21 g
    Estimate: € 500 / 600
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More