Similar lots by type
-
#210
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 16,85 gEstimate: € 350/450 -
#25
Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met fantasiestenen en een 14 karaats geel gouden te herstellen schakelarmband.
Bague en or jaune et blanc 14 ct sertie de pierres de fantaisie et un bracelet en or jaune 14 ct à réparer.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 130/180 -
#235
Vier verschillende ringen van 18 karaats geel goud bezet met edelstenen en halfedelstenen.
Quatre bagues différentes en or jaune 18 ct serties de pierre précieuses et semi-précieuses/No longer availableDim. 12,50 gEstimate: € 250/350 -
#75
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,16 ct.No longer availableDim. 8,49 gEstimate: € 200/300 -
#275
Een 18 karaats geel gouden geweven halssnoer en ring bezet met een half edelsteen.
Collier en or jaune 18 ct tissé et bague serti d’une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 6,05 gEstimate: € 150/200 -
#265Chanel
Twee verschillende 18 karaats geel gouden hangers bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,27 ct.
Deux différents pendentifs en or jaune 18 ct sertis de brillants ayant un poids total de ± 0,27 ct.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 300/400 -
#180
“Sovereign 1959”. Een 22 karaats geel gouden munt. Elizabeth II.
Sovereign de 1959. Pièce de monnaie en or jaune 22 ct. Recto Elisabeth II, verso Saint-Georges.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 200/300 -
#195Chanel
Twee verschillende 18 karaats geel gouden spelden bezet met zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Deux différentes épingles en or jaune 18 ct serties de brillants noirs ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 300/400 -
#30
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. En een 18 karaats geel gouden armband met bloemvormige hangers.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct. Et un bracelet en or jaune 18 ct aux pendentifs en forme de fleurs.No longer availableDim. 5,56 gEstimate: € 120/150 -
#36
Een gevariëerd lot aardewerk en porselein.
Lot varié de porcelaines et de faïences.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#65
Vier verschillende 18 karaats geel gouden naamarmbandjes.
Quatre différents bracelets en or jaune 18 ct aux prénoms.No longer availableDim. 8,03 gEstimate: € 200/300 -
#80
Een paar 18 karaats wit gouden ringen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Paire de bagues en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 9,13 gEstimate: € 200/300 -
#295
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 12,95 gEstimate: € 250/350 -
#45
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee en één bijpassende oorbel.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti d’un camée. Ainsi qu’une boucle d’oreille assortie.No longer availableDim. 7,25 gEstimate: € 160/200 -
#300
Een 18 karaats twee kleuren gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 26,87 gEstimate: € 500/650 -
#20
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met één diamantje van ± 0,10 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti d’un diamant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 100/150 -
#100
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 49,31 gEstimate: € 1000/1200 -
#225
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 150/200 -
#35
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met pareltjes.
Bague en or jaune 14 ct sertie de petites perles.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 80/100 -
#15
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or blanc eet jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,22 gEstimate: € 150/200 -
#335
Een lot van vier 18 karaats geel gouden trouwringen.
Lot de quatre alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,89 gEstimate: € 170/250 -
#90
“Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een Turkse munt.
“Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Bague en or jaune 18 ct sertie d’une pièce de monnaie turque.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 250/300 -
#165
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 8,69 gEstimate: € 200/300 -
#245
Een lot 18 karaats geel goud waaronder oorbellen, hangertjes, ringetjes en een slot.
Lot de boucles d’oreilles, pendentifs, bagues et un fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 10,73 gEstimate: € 200/250
Other lots in this auction
-
#819Gaby LanduytPeriod: °1928
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#119
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Jeune élégante”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 46 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#363Christofle
Een vierdelig koffie- en theeservies van verzilverd metaal. Gemerkt. We voegen er een bijhorend dienblad en verschillend model suikerpot aan toe.
Service à café et à thé quatre pièces en métal argenté. Avec marque. Nous ajoutons un sucrier dépareillé.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#533
Twee diverse porseleinen schotels met een Imari decor, de éne uit de XIXde eeuw, de andere begin XXste eeuw.
Deux plats différents en porcelaine du Japon aux décors Imari. XIXe et début XXe siècles.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 40/60 -
#634
Scroll met een Han-afbeelding. In doos.
Scroll chinois avec une représentation Han. Dans une boîte.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#659
“Ratten bij een voorraadvat”. Japanse ivoren netsuké.
“Rats et tonneau de provision”. Ivoire japonais en ivoire.No longer availableDim. H.3 cmEstimate: € 80/120 -
#121
Een paar moderne wandlichten van metaal, versierd met een halfronde classicistische fries met personages van brons.
Une paire d’appliques modernes en métal décorées d’une frise classique aux personnages en bronze.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 80/100 -
#832
Een paar zuiltjes van witgeaderd zwart marmer met gecanneleerde schacht.
Paire de colonnettes en marbre noir veiné blanc. Fût cannelé.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 120/180 -
#669
“Man met staf en waaier”. Japanse ivoren netsuké, gemerkt.
“Homme au bâton et à l’éventail”. Netsuké japonais en ivoire. Avec marque.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 80/100 -
#424T. Girtin
“Paar landschappen met hoeves”. Olieverf op paneel. Dragen een handtekening. Begin XIXde eeuw. Verfophogingen.
“Paire de paysages aux fermes”. Huile sur panneau. Portent une signature. Début du XIXe siècle. Elévations de peinture.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 240/360 -
#318
Een lot zilver bestek, bestaande uit een tweedelig en een driedelig serveerbestek, een set van zeven dessertmesjes en -vorkjes, twee botermesjes en een cocktailvorkje.
Lot de couverts en argent comprenant un couvert de service deux pièces et un trois pièces. Une suite de sept couteaux et fourchettes de dessert, deux couteaux à beurre et une fourchette à cocktail.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 50/80 -
#171
Een Imari schotel van meerkleurig porselein. Hoge vleugel rond drie cartouches. Op het plat een bloemenvaas op een terras. Sporen van verguldsel. Japan, begin XIXde eeuw.
Plat en porcelaine polychrome d’Imari. Haute aile entourant trois cartouches. Un vase sur une terrasse dans le creux. Traces de dorure. Japon, début du XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 30,5 cmEstimate: € 100/150