Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Omwikkelde Dame.” Terre Cuitte. Gedateerd 2011. Gesigneerd in potlood.
“Omwikkelde Dame.” Terre Cuitte. Gedateerd 2011. Gesigneerd in potlood.
“Omwikkelde Dame.” Terre Cuitte. Gedateerd 2011. Gesigneerd in potlood.
Catherine Dossogne

“Omwikkelde Dame.” Terracotta. Gedateerd 2011. Gesigneerd in potlood.

"Wrapped Lady." Terracotta. Dated 2011. Signed in pencil.
Dim. h 40 cm
SKU: 3001240418.
Auction day: 31 January 2024 19:00
Catalogue #418
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #564

    “Twee smeden in de smidse”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    “Two smiths at work”. Oil on canvas. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #14

    Een spiegel in vergulde kader met polychroom bloemdecor. Begin 20ste eeuw.

    A mirror in a gilded frame with polychrome floral decoration. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #379
    Leo Cleymans
    Period: °1937

    ‘Brandend berkenbos’, olieverf op doek, gesigneerd L. Cleymans.

    'Burning Birch Forest', oil on canvas, signed L. Cleymans.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #2
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Sloepenweg, Antwerpen”. Een ets op papier. Onderaan, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 47/100.

    "Sloepenweg, Antwerp". An etching on paper. Signed and numbered 47/100 below, outside the plate.
    No longer available
    Dim. 28,5 x 31cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #34
    Paul Smolders

    ‘Jongen met gestreepte t-shirt’, olieverf op doek, gesigneerd P. Smolders.

    'Boy with Striped T-shirt', oil on canvas, signed P. Smolders.
    No longer available
    Dim. 45 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #262
    Valerius De Saedeleer Armand Apol

    “Winterlandschap”. Een kleurenets door Armand Apol naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd (Valerius De Saedeleer) in de plaat, gedateerd en genummerd buiten de plaat 19/250.

    "Winter Landscape". A color etching by Armand Apol after a work by Valerius de Saedeleer. Signed (Valerius De Saedeleer) in the plate, dated and numbered outside the plate 19/250.
    No longer available
    Dim. 54 x 61cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #109
    Alfons Vermeir
    Period: 1905 - 1994

    ‘Erf met boerenpaard en kippen’, olieverf op doek, getekend A. Vermeir.

    "Farm with Draft Horse and Chickens," oil on canvas, signed A. Vermeir.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #155

    Een Oud-Romeins bronzen olielamp met vogel en gelaat ornament. 1e eeuw nC.

    An ancient Roman bronze oil lamp with bird and facial ornament. 1st century AD.
    No longer available
    Dim. 7,5 x 12cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #551

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met blauw en wit bloemendecor.

    A pair of ginger pots. Chinese porcelain with a blue and white flower decoration.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #159

    Varia Grafisch werk: Ed. De Zwarte Panter, “Langt Fra Hjemmet uden Øl”, kunstmap met telkens 2 litho’s van Fred Bervoets, Walter Goossens en Wilfried Pas, gesigneerd, gedateerd 1974 en genummerd 10/70 buiten de plaat. Walter Goossens, “Zelfportretten”, Map met 5 etsen n.a.v. Tentoonstelling De Zwarte Panter 1974. Gesigneerd en genummerd 7/20 buiten de plaat. “68-78”, kunstmap uitgegeven door Galerij De Zwarte Panter met een overzicht van 10 jaar, met talrijke foto’s en met 33 zeefdrukken van o.m(..)

    Various Graphic Works: Ed. De Zwarte Panter, "Langt Fra Hjemmet uden Øl", art portfolio with 2 lithographs each by Fred Bervoets, Walter Goossens, and Wilfried Pas, signed, dated 1974, and numbered 10/70 outside the image. Walter Goossens, "Self-portraits", Portfolio with 5 etchings for the De Zwarte Panter Exhibition 1974. Signed and numbered 7/20 outside the image. "68-78", art portfolio published by Gallery De Zwarte Panter showcasing 10 years with numerous photos and 33 silkscreens by Bervoe(..)
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #700

    Een groot halssnoer, van diverse glazen kralen. Archeologische vondst. Evenals een gebroken kraal van groen glas.

    A large necklace, made of various glass beads. Archaeological find. Also a broken bead of green glass.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #182
    Theodore Gérard
    Period: 1829-1895

    ‘La Sortie d’école’, olieverf op doek, toegeschreven aan Théodore Gérard, met scheurtje en afschilferende verf.

    'La Sortie d'école', oil on canvas, attributed to Théodore Gérard, with a small tear and flaking paint.
    No longer available
    Dim. 65 x 45 cm
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More