#114Felix Eyskens“Begijnenhof.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Beguinage.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#588Een lot van vijf Imari borden, eind XIXde eeuw.
A lot of five Imari plates, late 19th century.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 50 / 70 -
#170Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
#423Een Chinese porseleinen dekselvaas met oorlogstafereel in het decor.
A Chinese porcelain lidded vase with a war scene in the decor.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#222Een butler spiegel met verguld houten lijst.
A butler mirror with gilded wooden frame.No longer availableDim. Ø42cmEstimate: € 75 / 125 -
#198Een koperen pendule met een paar kandelaars met 5-lichtpunten.
#633Een vaas uit de jaren 60 in kristal , rood in de massa.
#695Een bijzetmeubeltje met 1 lade en een marmeren blad.
#618Art deco vaas van bruin gemouleerd glas. Op de voet gemerkt: Daum Nancy, France. Kleine schilfer aan de voet.
#283Een Tiffany tafellampje beige met groene rand.
#88HergéLes Avontures de Tintin. “Tintin au Congo”. Hard cover. Ed. Casterman 1952. Uitstekende staat.
Les Avontures de Tintin. Tintin au Congo. hardcover. Ed. Casterman 1952. Excellent condition.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#417Een lot van 4 Chinese porseleinen borden.
A lot of 4 Chinese porcelain plates.No longer availableEstimate: € 40 / 50