#333Een set van 2 Murano vazen uit de jaren 60 in 2 kleuren waarvan 1 met schade aan de voet .
A set of 2 Murano vases from the 1960s in 2 colours, 1 of which has damage to the foot.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#422Een lot van vijf losse aquarellen en gewassen pentekeningen op papier. Allen gesigneerd.
A lot of five separate watercolours and washed pen drawings on paper. All signed.No longer availableDim. 20 x 32 - 50 x 35 cmEstimate: € 75 / 100 -
#332Een verzilverde kerkkandelaar .
#357Een kom van Chinees blauw en wit porselein.
A bowl in Chinese blue and white porcelain.No longer availableDim. h 5,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#388Een Chinees cloisonné vaasje op houten sokkel.
#477Een Afrikaans masker van de Dan stam uit Zuid Liberia, vroeg XXste eeuws.
An African mask of the Dan tribe of South Liberia, early 20th century.No longer availableDim. 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#429“Abstract met rose.” Zeefdruk. E.A.
“Abstract with rose.” Screen printing. EANo longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#508Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#318Willy VandersteenEen lot van 18 strips van Suske en Wiske. Waaronder vijf eerste drukken: Ijzeren Schelvis”, “De Gramme Huurling.”, “De Schone Slaper.”, “De Kaartendans.”, “Het sprekende testament.”
A lot of 18 comics from Suske en Wiske. Including five first editions: Ijzeren Schelvis”, “De Gramme Huurling.”, “De Schone Slaper.”, “De Kaartendans.”, “Het sprekende testament.”No longer availableEstimate: € 90 / 100 -
#543Een Chinees porseleinen rode vaas.
#383Een lot van 3 Afrikaanse gesculpteerde houten beeldjes.
#475Kooiluchter van messing en met oranje en groene glazen vruchten versierd in de geest van Baguès. Jaren 60-70.
Cage chandelier in brass and decorated with orange and green glass fruits in the spirit of Baguès. 60s-70s.No longer availableDim. H. 89 cmEstimate: € 300 / 500