#704Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.
#215Een gesculpteerd houten Renaissancestijl kast met 2 laden en 2 deuren.
#628Een vaas en een coupe van kleurloos kristal, omstreeks 1960.
A vase and a coupe of colorless crystal, circa 1960.No longer availableDim. 25 en 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#392Een lot van 12 niet ingelijste gravures, buiten de plaat gesigneerd en genummerd. Bart d’Eyckermans, “Moet boven een renaissance landschap” (7/20). Goedele Peeters 1993, “Solid Ground” (zeefdruk, 22/25). ?, “Inflexio” (E.A. 25). H.B. 91, “De Hal” (47/50). Louis ‘74, “Daken”. Edwig 1973, “Nar en monster” (A.P.) en “Stadsscènes”. Marc De Boever, “Votez...” (37/80). Renaat Ivens, “Aankondiging van de Winter” (B 1/15). Goedele Peeters, “Verses” (1998, 2/20, 3/20)(1993, 1/25).(..)
Lot of 12 unframed engravings, signed and numbered outside the plate. Bart d'Eyckermans, “Must above a renaissance landscape” (7/20). Goedele Peeters 1993, “Solid Ground” (silkscreen, 22/25). ?, “Inflexio” (EA 25). HB 91, “De Hal” (47/50). Louis '74, “Rooftops”. Edwig 1973, “Jester and Monster” (AP) and “City Scenes”. Marc De Boever, “Votez...” (37/80). Renaat Ivens, “Announcement of Winter” (B 1/15). Goedele Peeters, “Verses” (1998, 2/20, 3/20)(1993, 1/25).(..)No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#380Een paar oorbellen bezet met twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een hangertje bezet met een parel beiden van 14 karaats geelgoud.
#525Een houten gesculpteerde sofa met rood fluwelen stoffering.
#49Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van een oude dame.” Pastel op papier. Gedateerd ‘41. Gesigneerd.
"Portrait of an old lady." Pastel on paper. Dated '41. Signed.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#258Sylla Eustache & Jac. Debut e.a.“Chiffres & Monogrammes dans le Style Moderne”. Ed. Calavas Paris. Vier mappen met monogrammen In-folio (31 bladen). Slijtage aan omslagen. Omstreeks 1900. Evenals: Jan Haring. “Kabinet der Schrijfkunst”. Ed. Van Looy Amsterdam 1906. Map met linnen rug, In-folio oblong (45 bladen).
“Chiffres & Monogrammes dans le Style Moderne”. Ed. Calavas Paris. Four folders with monograms In-folio (31 sheets). Wear on covers. Around 1900. Also: Jan Haring. "Cabinet of Writing". Ed. Van Looy Amsterdam 1906. Cloth backed folder, In-folio oblong (45 pages).No longer availableEstimate: € 100 / 150