#549Hans Wap“Spinning tops”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
Spinning tops. Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 49 x 72 cmEstimate: € 35 / 45 -
#178Een rechte, mahoniehouten secretaire met klapblad, onderaan twee deuren, bovenaan een lade “en doucine”. Binnenin kleine laden met benen trekkers. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
#546Een Oosters wollen tapijt.
#301Een XIXde eeuwse houtschaaf, gemerkt J.N.
#41Een zilveren sigarettendoos, gemerkt 935/1000 met monogram A.M. en een Dupont aansteker, evenals een zilveren kettinkje met clips.
#111Een koperen klokstel met een paar bijhorende 5-punts kandelaars.
A copper clock set with a pair of matching 5-point candlesticks.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#528MuranoEen Murano vaas met diverse kleuren in de massa.
A Murano vase with various colors in the mass.No longer availableDim. 30 x Ø15cmEstimate: € 100 / 150 -
#199Een gevarieerd lot van 4 doosjes met zilveren bestek en bureausetje.
#45Louis VuittonEen vintage lederen Louis Vuitton kaarthouder met monogram design.
A vintage leather Louis Vuitton card holder with monogram design.No longer availableDim. 11 x 8cmEstimate: € 75 / 150 -
#181Een paar bronzen panters als boeksteunen.
#407Een bronzen beeld van een Boeddhahoofd met 4 gelaatsuitdrukkingen.
A figurine of a Buddha head with 4 facial expressions.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100