#142Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van een oude dame in rouwkledij.” Olieverf op doek. Gedateerd ‘40. Gesigneerd.
#196Een marqueterie commode Louis XV stijl met 3 laden en marmeren blad. Steunend op bronzen leeuwenpoten. Her en der kleine fineerschade.
A marquetry commode Louis XV style with 3 drawers and marble top. Resting on bronze lion feet. Small veneer damage here and there.No longer availableDim. 89 x 130 x 53cmEstimate: € 200 / 280 -
#604Een kalebasvaas met sokkel in Cantonese stijl.
#326Een notenhouten krantenrekje met vier vakverdelingen.
#567Een paar Chinees porseleinen vazen met verguld decor en personages. Onderaan gemerkt.
#600Herdenkingsmunten van het Belgisch koningshuis. Astrid 1995 (925‰), Albert II (925‰), +Paola 1997 (925‰), Filip & Mathilde (925‰), Albert II (brons). We voegen er Unicef 1996 aan toe, 925‰ en met beeldenaar van Albert en Paola.
Commemorative coins of the Belgian royal family. Astrid 1995 (925‰), Albert II (925‰), +Paola 1997 (925‰), Filip & Mathilde (925‰), Albert II (bronze). We add Unicef 1996, 925‰ and with image of Albert and Paola.No longer availableDim. AG 101,95 gEstimate: € 50 / 80 -
#692Een roodkleurig handgeknoopt tapijt.
A carpet.No longer availableDim. 150 x 115 cmEstimate: € 40 / 60 -
#56Een paar houten Art Deco bijzettafeltjes.
A pair of side tables in Art deco style.No longer availableDim. 37 x 46 x 40cmEstimate: € 175 / 225 -
#681Richard SapperEen fluitketel van Alessi genaamd Gun Kettle ontworpen door Richard Sapper .
An Alessi whistling kettle called Gun Kettle designed by Richard Sapper.No longer availableEstimate: € 35 / 40