#691Een houten campagne tafel, uitvouwbaar met dienblad.
#382Remy CornelissenLot van vier gravures gesigneerd en genummerd buiten de plaat. “Beelden” (44/95). “Portret” (120° litho 50/100). “Wonderdier” (VI/XIV). “Don Quichote” (96° litho 39/40).
Lot of four engravings signed and numbered outside the plate. “Images” (44/95). “Portrait” (120° litho 50/100). “Wonder beast” (VI/XIV). “Don Quichote” (96° litho 39/40).No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#301Een XIXde eeuwse houtschaaf, gemerkt J.N.
#64De Block“Een paar stillevens”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"A couple of still lifes". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 50 cmFEstimate: € 80 / 100 -
#581Een eironde vaas van steengoed, naar een ontwerp van Catteau. Model 988, decor 751.
An ovoid stoneware vase, after Catteau.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#108Een doos met zilver visbestek bestek bestaande uit twee serveerstukken en resp. 12 vismessen en vorken. Nederlandse keur, 2de gehalte. Makers merk N.V. Zilverfabriek Voorschoten.
A box of silver fish cutlery consisting of two serving pieces and resp. 12 fish knives and forks. Dutch hallmark, 2nd title. Maker’s mark N.V. Zilverfabriek Voorschoten.No longer availableDim. 1425 gEstimate: € 600 / 700 -
#630Een lot van 4 gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rug.
A lot of 4 sculpted wooden armchairs with upholstered seat and back.No longer availableDim. 90 x 47 x 55cmEstimate: € 40 / 60 -
#494Boudewijn Tuerlinckx“Mannenportret.” Pastel op papier. ‘B. Tuerlinckx naar Louis Tuerlinckx.’ Gesigneerd.
#685Een Perzisch wollen tapijt met sporen van slijtage.
#176Een gesculpteerde houten rollertop secretaire met 9 laden.
A sculpted wooden roller top desk with 9 drawers.No longer availableDim. 147 x 142 x 65 cmEstimate: € 300 / 400