#509D’Haese“Never give up - abstract met astronaut.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Never give up - abstract with astronaut.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 120 x 120 cmEstimate: € 400 / 600 -
#655Een lichtgroene bladvormige schaal , met sticker van Val Saint Lambert uit de tweede helft van de vorige eeuw .
light green leaf-shaped bowl, with sticker of Val Saint Lambert from the second half of the last century.No longer availableDim. 15.5 x 48 x 34 cmEstimate: € 35 / 45 -
#225Een houten opbergkoffer met gesculpteerde elementen in reliëf.
#441Een polychrome Chinees porseleinen vaas. Decoratie met figuren.
A polychrome Chinese porcelain vase. Decoration with figures.No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#335Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#669Een staande lamp met getorste eiken voet en een melkglas kelk.
#295Een Mediterraan schotelverwarmer in aardewerk .
#242Tournay“4de Korporaal van het 2de interne korps.” Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1939.
"4th Corporal of the 2nd Internal Corps." Mixed media on paper. Signed. Dated 1939.No longer availableDim. 72 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#679Een campaign table van notenhout met klapblad en volledig opvouwbaar. Engeland, begin XXste eeuw. (AID 942).
#287Een groot lot verzilverd bestek in 7 originele etuis. Bestaande uit: een taartschep, 3 sets van 12 en 1 set van 6 vorken. 4 sets van 12 en 1 set van 6 lepels, 12 kreeftvorken, een set ‘toi et moi’ servetringen, sets kleine lepels van resp. 12, 6, 2 en 2 in aantal, en 12 kleine vorken.
A large lot of silver-plated cutlery in 7 original cases. Consisting of: A cake server, 3 sets of 12 and 1 set of 6 forks. 4 sets of 12 and 1 set of 6 spoons, 12 lobster forks, a set of 'toi et moi' napkin rings, sets of small spoons of resp. 12, 6, 2 and 2 in number, and 12 small forks.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#511KadjarEen tapijt van Louis Depoortere.
A carpet by Louis Depoortere.No longer availableDim. 253 x 170 cmEstimate: € 60 / 100 -
#80Een 18 karaats wit-en geelgouden ring bezet meet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
An 18 carat white and yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.10 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 600 / 700