Similar lots by type
-
#653
Een erotische netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor. Onderaan gesigneerd.
Netsuké érotique en ivoire de mammouth sculpté. Marque sous la base.No longer availableDim. H 6 cmEstimate: € 100/120 -
#633
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met Chinese tekens en een meerkleurig decor van een geisha en haar dienaars met kostbaarheden.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor de caractères chinois et au décor polychrome d’une geisha et ses servants.No longer availableDim. H. 58,5 cmEstimate: € 100/150 -
#757
Een staande Boeddha van goudgepatineerd brons.
Bouddha debout en bronze doré.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100/150 -
#591
Twee kruikjes van Chinees aardewerk met een groen glazuur in verschillende hoogtes.
Deux cruches en faïence chinoise à glaçure verte.No longer availableDim. h: 30 & 25 cmEstimate: € 50/80 -
#817
Een houten putali of waterbeschermer uit Nepal uit de provincie Jajarkot.
Putali en bois. Népal, province de Jajarkot.No longer availableDim. H 68 cmEstimate: € 40/60 -
#813
Een grote vaas van Chinees porselein met een Cantondecor op kobaltblauwe fond. Restauratie aan de rand.
Grand vase en porcelaine de Chine à décor de Canton sur fond bleu cobalt. Restauration au bord.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 800/900 -
#753
Een paar kleine vaasjes van Chinees aardewerk met een sang-de-boeufglazuur.
Paire de petits vases en faïence de Chine à glaçure sang de boeuf.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 60/80 -
#597
“Man met vis”. Netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor. Onderaan gesigneerd.
“Homme et poisson”. Netsuke en ivoire de mammouth sculpté. Marque sous la base.No longer availableDim. H 6 cmEstimate: € 100/120 -
#598
“Man met kind”. Netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor.
“Homme et enfant”. Netsuké en ivoire de mammouth sculpté.No longer availableDim. H 5 cmEstimate: € 70/80 -
#629
Een buikvaas van Chinees porselein, versierd met een reliëfdecor van een grote pioenroos. Naar het claire-de-luneporselein.
Vase pansu en porcelaine de Chine décoré de pivoines en relief. D’après la porcelaine dite clair de lune.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 160/180 -
#715
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw en wit decor van symbolen van het lange leven.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de symboles de la longévité.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 90/110 -
#747
Een bol vaasje van Chinees aardewerk met een bruin glazuur.
Vase pansu en faïence de Chine à glaçure brune.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 50/80 -
#835
Een aardewerken waterkruik van de Kuba, DRC.
Cruche à eau en grès. Kuba, Congo.No longer availableDim. H 38 cmEstimate: € 60/80 -
#638
Een netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor.
Netsuké en ivoire de mammouth sculpté.No longer availableDim. H 5,5 cmEstimate: € 70/100 -
#615
Een Corpus Christi van gesculpteerd ivoor in een lijst op rood fluweel.
Corpus Christi en ivoire sculpté dans un encadrement en velours rouge.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 300/400 -
#695
Een paar Chinese dekselvazen van blauw en wit porselein, versierd met zotjes in het decor.
Paire de potiches en porcelaine de Chine bleue et blanche décorées de personnages.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 160/180 -
#604
“Portret van een dame met poederdoos”. Miniatuur op ivoor. Gesigneerd. Omstreeks 1800.
“Portrait d’une dame à la boîte à poudre”. Miniature sur ivoire. Signée. Vers 1800.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 80/100 -
#678
Een bronzen buikvaasje, versierd met geometrische motieven in friezen. Vermoedelijk XIXe eeuw.
Vase pansu en bronze, décoré de frises géométriques.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#601
“Een zittende Kuan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
Guanyin assise en porcelaine monochrome blanche dite blanc de Chine.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 260/280 -
#655
Een grote Chinese schotel van monochroom wit porselein met een accoladevormige rand.
Grand plat en porcelaine de Chine monochrome blanche. Bord chantourné.No longer availableDim. Ø: 98 cmEstimate: € 420/460 -
#593
Een netsuke van een theaterspeler met draaiend gezicht van gesculpteerd mammoet ivoor.
“Artiste de théâtre”. Netsuké au visage tournant en ivoire de mammouth sculpté.No longer availableDim. H 5 cmEstimate: € 70/100 -
#579
Een Chinese cachepot in de geest van het famille-verteporselein met een decor van feniksen.
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor famille verte aux phénix.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 180/200 -
#837
“Hofdame”. Een beeldje van gepolychromeerd aardewerk. Tang-dynastie.
“Dame de la Cour”. Statuette en faïence polychrome. Dynastie T’ang.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 120/200 -
#675
Een Chinese kom van blauw en wit porselein, versierd met een decor van zotjes.
Bol en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 300/320
Other lots in this auction
-
#768
Een lot niet ingelijst grafisch werk:* Jan Bosschaert. “Felix Pakhuis”. Prent, gesigneerd en genummerd 15/500 buiten de plaat.* Roland Cassiman (°Ninove 1937). “Con Amistad”. Kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd 26/3/99 buiten de plaat.* Idem. “Meisjesportret”. Monotype. Gesigneerd.* Willy Peeters. “Een spaak tussen de tandwielen van de tijd”. Gedichten met litho’s van Harry Dister. Kunstmap.* José Depoortere, dichter & Hugo Deprins, kunstschilder. “Een dunne muts”. Kunstmap op 250 exempla(..)
Lot d’estampes non encadrées:* Jan Bosschaert. “Felix Pakhuis”. Estampe, signée et numérotée 15/500 hors planche.* Roland Cassiman (°Ninove 1937). “Con Amistad”. Litho en couleurs. Signée et datée 26/3/99 hors planche.* Idem. “Portrait de jeune fille”. Monotype. Signé.* Willy Peeters. “Een spaak tussen de tandwielen van de tijd”. Poèmes aux lithos de Harry Dister. Portefeuille.* José Depoortere, poète & Hugo Deprins, peintre. “Een dunne muts”. Portefeuille sur 250 exemplaires.* Louis Leyse(..)No longer availableEstimate: € 100/150 -
#307Capodimonte
Een kandelaar van wit en verguld porselein, versierd met meerkleurige bloemen in hoogreliëf. Gemerkt.
Candélabre en porcelaine blanche et dorée décoré de fleurs polychromes en relief. Avec marque.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 30/50 -
#501
Een gemberpot van Chinees porselein met een famillie rose decor met vier cartouches op de buik.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor famille rose dans quatre cartouches sur la panse.No longer availableDim. H 22 cmEstimate: € 40/60 -
#622V. Vleyms
“Stadszicht”. Kleurkrijt op papier. Gesigneerd.
“Vue de ville”. Craie en couleurs sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 35 cmEstimate: € 20/30 -
#350
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een smaragd van ± 2,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une émeraude de ± 2,20 ct.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 2100/2200 -
#607Paule BismanPeriod: 1897 - 1973
“Liggend naakt”. Een beeld van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel. Gesigneerd en genummerd 1/12.
“Nu couché”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en pierre de taille. Signée et numérotée 1/12.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 800/1000 -
#337
Twee verschillende glazen karaffen, waarvan één zonder stop en een vierkante van kristal met twee likeurglaasjes. De laatste beschadigd.
Deux carafes différentes en verre dont une sans bouchon, l’autre carrée et accompagnée de deux gouttes. Cette dernière endommagée.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#800Vanderbilt
Drie vaporisators eau de toilette en een geparfumeerde poeder.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette et une poudre parfumée.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#137
Een doosje van gedreven verzilverd metaal met volkse taferelen in reliëf.
Petite boîte en métal argenté repoussé à décor de scènes populaires en relief.No longer availableDim. l: 25 cmEstimate: € 40/60 -
#361
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twaalf champagnecoupes, elf rode wijnglazen, elf aperitiefglazen en twaalf borrelglaasjes. We voegen er twaalf groene glazen van hetzelfde model aan toe. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Partie de service de verres en cristal taillé incolore comprenant douze coupes à champagne, onze verres à vin rouge, onze verres à apéritif et douze gouttes. Nous ajoutons douze verres verts du même type. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#169B. Devis
“Kapel in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chapelle en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 60/80 -
#500Guerlain
Een geparfumeerde lichaamscrème en olie van telkens 200 ml, en zeep alles samen in een cadeauverpakking.
Crème corporelle parfumée et huile, chaque fois 200 ml, ainsi qu’un savon. Emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 150/250