#523Een Japanse houtsnede, Utagawa Hiroshige, 1797-1858.
A Japanese woodcut, Utagawa Hiroshige, 1797-1858.No longer availableDim. h 15 x b 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#558Vier tuinvazen van gebeeldhouwd steen. Jaren dertig. (AID4847).
#725Een 3/4 doorsnede van een handgranaat bedoeld als leerstof voor militairen.
#217Een Madonna met Kind van terracotta. Jaren vijftig.
#418OMREQuick Mill vintage koffiemolen, in werkende staat.
Quick Mill vintage coffee grinder, in working condition.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#117Een Zilveren presenteerschaaltje, gemerkt 800 AD, 400 gram.
#236La MeridianaEen glazen vaas met verzilverd voetstuk met organisch reliëf. Onderaan gemerkt “La Meridiana”.
#582Een paar gegoten en zwartgepatineerde classicistische wandreliëfs.
#333Een lot van 4 verschillende bronzen wandlampen. Diverse ornamenten en lichtpunten.
#204Een spiegel in verguld houten gesculpteerd kader.
#507Een set van 2 Chinese maan-flessen met draken decor. 1 heeft een kleine schilferschade onder aan de voet.
A set of 2 Chinese moon bottles with dragon decoration. 1 has a small chip at the bottom of the foot.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 120 / 160 -
#514MilotaLandschap met abstracte vegetatie, gemengde techniek. Gesigneerd.
Landscape with abstract vegetation, mixed media. Signed.No longer availableDim. 50 x 68 cmEstimate: € 120 / 200