Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Goede staat. Stofwikkel beschadigd.

Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Goede staat. Stofwikkel beschadigd.

Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Bon état. Garde-poussière endommagée.
SKU: 2405160462.
Categories: Koper, Verlichting.
Auction day: 25 May 2016 19:00
Catalogue #462
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #606

    Gietijzeren kerkkandelaar met drie lichtpunten.

    Candélabre d’église en fonte à trois lumières.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #238

    Een metalen luchter met acht lichtpunten en met kristallen pendeloques.

    Lustre en métal à huit lumières et aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #733
    E. Bacon & Co., Grimsey

    Een scheepslantaarn van rood en geel koper. Gemerkt.

    Lanterne de bateau en cuivre rouge et laiton. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #678

    Twee bronzen Spaanse vijzels met stamper, een koperen pepermolen en een koperen olielamp met vier lichtpunten.

    Deux mortiers espagnols en bronze avec leurs pilons, un moulin à poivre en cuivre et une lampe à huile en cuivre à quatre lumières.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #624

    Een luchter van goudgepatineerd koper met acht lichtpunten en versierd met vliegende draken.

    Lustre en cuivre doré à huit lumières et décoré de dragons volants.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #727

    Een godslamp en een schotel van messing.

    Lampe de sanctuaire et plat d’offrande en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #692

    Een luchter van verguld brons met een centrale coupe en drie lichtpunten, gedragen door engeltjes. Omstreeks 1900.

    Lustre en bronze doré à coupe centrale et à trois lumières portées par des angelots. Vers 1900..
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #681

    Drie paar messingen kandelaars. Eén paar met dubbel getorste schacht (H. 30,5 cm), één paar met rechte schacht en ovale voet (H. 23 cm) en één paar in Régencestijl met gechantourneerde voet (H. 22 cm).

    Trois paires de candélabres en laiton. Une paire à double torse (H. 30,5 cm), une paire à tige droite et pied ovale (H. 23 cm). et une paire de style Régence au pied chantourné (H. 22 cm).
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #700

    Een zesarmig luchtertje van metaal met kristallen pendeloques.

    Petit lustre à six branches en métal et aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #790

    Drie koperen luchters met vier lichtpunten, versierd met ramskoppen en bovenaan getooid met een vlam.

    Trois lustres en cuivre à quatre lumières décorés de têtes de bélier et surmontés d’une flamme.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 300
  • #292

    Een lot olielampen, waarvan twee van porselein, twee van opaalglas en één van glas. We voegen er een lamp van geïriseerd glas met een bloemendecor en een kap van opaalglas aan toe.

    Lot de lampes à huile dont deux en porcelaine, deux en opaline et une en verre. Nous ajoutons une lampe en verre irisé à décor de fleurs et un abat-jour en opaline.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #673

    Een staande lamp in de vorm van twee putti in barokke stijl van verguld kunststof.

    Pied de lampe en forme de deux putti baroques en plastique doré.
    No longer available
    Dim. h: 126 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #690

    Een bronzen luchter in barokke stijl.

    Lustre en bronze de style Baroque.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #465

    Een kleine en een grote luchter van geel koper met kristallen kraaltjes.

    Un grand et un petit lustre en cuivre jaune aux perles en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #419

    Twee haardstellen, waarbij één van koper en één van brons in Lodewijk XV-stijl, versierd met een personage.

    Deux garnitures de cheminée, l’une en cuivre, l’autre en bronze de style Louis XV, décoré d’un personnage.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #470

    Een koperen sac-à-perles in drie niveaus met kristallen pendeloques.

    Sac-à-perles en cuivre aux pendeloques en cristal sur trois niveaux.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #282

    Een lot koper, bestaande uit vijf olielampen, waarvan één versierd met een libel, een slak en een hagedis, een lantaarntje, een oude telefoon met bakelieten hoorn en een komfoor.

    Lot de cuivres comprenant cinq lampes à huile dont une décorée d’une libellule, un escargot et un lézard, une petite lanterne, un ancien téléphone au parleur en bakélite et un réchaud.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #629

    Een luchter in drie niveaus van messing en kleurloos geslepen kristal.

    Lustre à trois niveaux en laiton et cristal taillé incolore.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #781

    Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.

    Candélabre d’église en bronze monté en lampe.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #424

    Een luchter met drie dubbele lichtpunten van geel koper in de vorm van rozenranken met een albasten coupe.

    Lustre à trois double lumières en cuivre jaune en forme de guirlandes de roses et à coupe centrale en albâtre.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #703

    Een schemerlamp van brons met een kap van glas en lood en een lampenvoet, versierd met landschapsdecors van glasmozaïek.

    Lampadaire en bronze et pâte de verre. Décor paysages en vitraux.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #622

    Een verzilverd metalen luchter met acht lichtpunten en kristallen pendeloques.

    Lustre en métal argenté à huit lumières et aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #685

    Een bronzen luchter met zes armen in de geest van Mazarin. Eén lichtpunt beschadigd.

    Lustre en bronze à six branches de type Mazarin. Une lumière endommagée.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #742

    Een koperen luchter met acht lichtpunten.

    Lustre en cuivre à huit lumières.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #490

    Lot Belgische postzegels: 2 albums met First Day Covers, een album met recente zegels van de Spoorwegen, twee albums met recente zegels en vellen. En het boekje “Trésors du Patrimoine Philatélique Belge” door Jo Gérard.

    Lot de timbres postes belges: 2 albums aux FDC, un album aux timbres des chemins de fer récents, deux albums aux timbres et feuillettes récents. Ainsi que le livre “Trésors du Patrimoine Philatélique Belge” par Jo Gérard.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #182

    Een voorstelling van een naakt, mogelijk onderdeel uit een groter werk. Olieverf op paneel. Vermoedelijk XVIIe eeuw met XIXe eeuwse restauratie.

    “Nu assis”. Huile sur panneau. Probablement XVIIe siècle restauré au XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 51 x 68 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #575

    Groot lot postuitgaven: Speciale albums met “First Day Sheets” (1999-2014) en met 70 “Numilettres” (1999-2011), in perfecte staat en met eerstedags stempels. Een album met postfrisse vellen en blokken (2010-2013). Een mapje n.a.v. 40 jaar huwelijk Albert en Paola 1999. Een map met Duostamps. ± 125 zegels in blokken van 5 of 15 met als thema stripfiguren en tekenfilms. Een map met voorgefrankeerde briefkaarten.

    Grand lot d’éditions de la Poste. Albums spéciaux avec des “First Day Sheets” (1999-2014) et 70 “Numilettres” (1999-2011), en parfait état premier jour. Un album aux feuillettes et blocs fraîches (2010-2013). Une cassette honorant 40 ans de marriage d’Albert et Paola 1999. Un classeur aux Duostamps. ± 125 timbres en blocs par 5 et par 15 traitant les bandes dessinées et les dessins animés. Et un classeur avec des cartes postales pre-oblitérées.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #597

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #116

    Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #166

    Een mahoniehouten tweedeursbibliotheek in Georgian stijl.

    Bibliothèque en placage d’acajou ouvrant à deux portes vitrées à lattes. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #373

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een coupe met koperen montuur, twee solifiores, een egeltje en een bel van Val St. Lambert.

    Lot de cristaux incolores dont une coupe à monture en cuivre, deux soliflores, un petit hérisson et une sonnette de Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #58

    Een driedelig schouwstel van porselein en messing, bestaande uit een coupe en twee siervazen met een handgeschilderd bloemendecor. Naar de XVIIIe eeuw. Schade aan de voet van één van de vazen.

    Garniture de cheminée en porcelaine et cuivre comprenant une jardinière et deux vases couverts aux décors de fleurs peints à la main. Dégât à l’un des bases.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #88

    “Diana met amor”. Een porseleinen groep. Kleine restauratie. Begin XXe eeuw.

    “Diane et amor”. Groupe en porcelaine. Début du XXe siècle. Petite restauration.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #467

    Twee designschotels van geblazen Muranoglas. Jaren ‘60.

    Deux coupes design en verre de Murano soufflé. Années 60.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #17

    Een meisjesbuste van meerkleurig porselein. Gemerkt ‘Lladro’. We voegen er een zittend meisje van meerkleurig en verguld Italiaans aardewerk aan toe.

    Deux statuettes en porcelaine. L’une un buste de jeune femme à la marque de Lladro, l’autre une fille assise portant une marque italienne.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #543

    Een balustervaas van Satsumaporselein met een meerkleurige hofscène in het decor. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Satsuma représentant une scène de cour polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More