Similar lots by type
-
#243
“Diana”. Groep van monochroom wit biscuit. Gemerkt Sèvres en gesigneerd Ducuing. Enkele letsels.
“Diane”. Groupe en biscuit monochrome blanche. Marque de Sèvres et signé Ducuing. Quelques petits dégâts.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 80/120 -
#123
Een vaas van meerkleurig biscuit in de vorm van een telefonerend meisje. Onderaan gemerkt.
Vase en biscuit polychrome en forme d’une fille téléphonant. Marque sous la base.No longer availableDim. H 34 cmEstimate: € 60/100 -
#83Capodimonte
Een gevarieerd lot meerkleurig biscuit. Gemerkt met de gekroonde N.
Lot varié de biscuits polychromes. Marque avec une lettre N couronnée.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#617
Een indrukwekkende theepot van monochroom wit biscuit, versierd met bloemenranken en plantjes. In een presenteervitrine.
Théière impressionnante en biscuit monochrome blanc décoré de branches fleuries et de végétation. Dans une vitrine de présentation.No longer availableDim. 36 x 50 x 33 cmEstimate: € 500/600 -
#43
Een siermandje van monochroom wit biscuit met een vrouwenfiguur met druiventrossen in reliëf.
Panier en biscuit blanc décoré d’une femme aux grappes de raisins en relief.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/50 -
#618
Een theepot van monochroom wit biscuit, rijkelijk versierd met bloemenranken. In een presenteervitrine.
Théière en biscuit monochrome blanc, richement décoré de branches fleuries. Dans une vitrine de présentation.No longer availableDim. 37 x 34 x 25 cmEstimate: € 500/600 -
#717
“Venus en Cupido”. Een groep van monochroom wit biscuit onder een baldakijn van geel koper en glas in Lodewijk XVI-stijl. We voegen er twee groepjes van biscuit in de vorm van een boerenkoppel met paard en kar aan toe.
“Vénus et Cupidon”. Groupe en biscuit monochrome blanc, sous un baldaquin en cuivre jaune et verre de style Louis XVI. Nous ajoutons deux groupes en biscuit représentant un couple de paysans avec leur char à cheval.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#313
Een lot monochroom en meerkleurig biscuit bestaande uit drie beeldjes en twee fotokaders in de vorm van een romantisch koppel. We voegen er vier porseleinen bloemstukken aan toe.
Lot de biscuits monochromes et polychromes comprenant trois statuettes et deux cadres à photos en forme d’une couple romantique. Nous ajoutons quatre bouquets de fleurs en porcelaine.No longer availableEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#1
Vijf oude fotolijsten en twee oude fotoalbums in diverse uitvoeringen. We voegen er nog een geschilderd meisjesportret aan toe. XIXde eeuw.
Cinq anciens cadres à photographies et deux albums de photos divers. Nous ajoutons un petit portrait de jeune fille ovale. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#45
Een 18 karaats geel gouden geweven armband met hanger bezet met een Mexicaanse munt van 2 pesos 1945.
Bracelet tissé en or jaune 18 ct et un pendentif contenant une monnaie de 2 pesos mexicaine de 1945.No longer availableDim. 21,77 gEstimate: € 500/600 -
#182A.J. Truyens
“De Paardenbeul”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1884.
“L’agresseur de cheval”. Huile sur toile. Signée et datée 1884.No longer availableDim. 55 x 46 cmEstimate: € 200/240 -
#59Vlaamse School
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 56 x 45 cmEstimate: € 100/120 -
#95
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband bezet met aan de uit einden saffier cabochons.
Bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 ct serti aux bouts de cabochons de saphir.No longer availableDim. 29,14 gEstimate: € 600/800 -
#176
Een eikenhouten tweedeursbuffet. XIXe eeuw.
Buffet à deux portes en chêne. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#540Versace en Lagerfeld
Twee eau de toilettes voor mannen van 100 ml en 50 ml.
Deux eaux de toilettes pour hommes de 100 ml et 50 ml.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#746Kashmir
Een handgeknoopt Oosters tapijt van zijde.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableDim. 214 x 157 cmEstimate: € 80/120 -
#405
Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine ancien. Noué main.No longer availableDim. 205 x 131 cmEstimate: € 120/200 -
#142J. Roelandt
“Het verhaal van de visser”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XXe eeuw.
“Le récit du pêcheur”. Huile sur toile. Signée. XXe siècle.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 80/120 -
#480Nina Ricci
Een eau de toilette Ricci - club van 200 ml.
Eau de toilette Ricci-club de 200 ml.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#16Kirman
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.
Tapis persan en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 137 x 227 cmEstimate: € 120/200