#217Een bronzen tafellamp op marmer en messing voet, Empire stijl.
#497Een lot van 9 zilveren servetringen met een totaalgewicht van 275 gram.
#653Een Japanse vaas in faience onderaan getekend met de beeltenis van kraanvogels over het gebergte .
A Japanese faience vase signed at the bottom depicting cranes over the mountains.No longer availableDim. h 20 x diam 21 cmEstimate: € 45 / 55 -
#574Paul Tuerlinckx“Portret van een roodharige dame.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#244Peter Olsen“Landschap met vijver en visser”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#38Val Saint LambertEen karaf van geslepen kristal, met rood in de massa. Circa 1900.
#173Een gemonogrammeerd zilveren bestek bestaande uit 12 vorken en 12 lepels met verschillende zilvermerken waaronder A800.
Monogrammed silver cutlery comprising of 12 forks and 12 spoons with different silver marks, A800 among others.No longer availableDim. 1480g 800‰Estimate: € 650 / 750 -
#502Een glas in lood raam.
A stained glass window.No longer availableDim. 135 x 105cmEstimate: € 60 / 80 -
#66Een lederen éénzit, model Chesterfield.
A single leather Chesterfield.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#154Albert RiegerPeriod: 1834 - 1905“Wildbach bei Gewitterstimmung”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Alb Rieger Pinx”. Getiteld op achterzijde.
#317Een lot van drie terra cotta olielampjes uit de oudheid.
A lot of three terra cotta oil lamps from antiquity.No longer availableDim. Ø +- 8 cmEstimate: € 40 / 50