#430
#154Edmond De PraterePeriod: 1826-1888
« Paysage vallonné romantique avec des bergers et leur bétail. Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Ancienne fissure en bas.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 600/1000 -
#464Enrico TodaroPeriod: °1912
“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
#91
“Kastanjeraper”. Een brons gesculpteerd beeldje op houten voet, onderaan gesigneerd “Rancoulet”.
#602
Een paar Indische tankhas op zijde.
A pair of Indian tankhas on silk.No longer availableDim. 28 x 20 & 30 x 28 cmEstimate: € 100/120 -
#273
Een wandelstok van een veehandelaar uit Chassepierre van hout en hoorn.
#164Gérard RoosenPeriod: Leueven 1869 - 1935
#615
Een 19de eeuwse theestoof van mahonie- en ebbenhout.
#670
‘Garibaldi.’ Polychroom aardewerken beeldje.
#668
Een Murano schaal, blauw in de massa amberkleurig onderaan.
#655Val Saint Lambert.
Een kristallen vaas met groen in de massa. Circa 1900.
#534
A large format mirror with gilded wooden frame, ornament at the top and cut glass.No longer availableDim. 170 x 90 cmEstimate: € 275/325