Similar lots by type
-
#623
Een bronzen luchter in Régencestijl met acht lichtpunten en kristallen pendeloques. Met twee bijpassende appliques.
Un lustre style Régence à huit points lumineux et pendeloques en cristal, accompagné de deux appliques assorties.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#193
“Zingende kozak”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een marmeren sokkel.
“Cosaque chantant”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 420/480 -
#384
Een haardscherm en twee vuurbokken van verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
Pare-feu et deux chenets en bronze doré de style Louis XV.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 200/240 -
#407
Een Guanyin van brons.
Guanyin en bronze.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100/120 -
#243Ernest Patris
“Vrouwenfiguur”. Een beeld van brons met zilverkleurig patina op stenen sokkel. Gesigneerd.
“Femme”. Sculpture en bronze à patine argenté sur socle en pierre. Signée.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60/80 -
#221Ernest Patris
Twee jongensbustes van brons met zilverkleurig patina op stenen sokkels. Gesigneerd.
Deux bustes de garçon en bronze à patine argentée sur socles en pierre. Signés.No longer availableDim. h: 27 & 25 cmEstimate: € 50/80 -
#473
Een dekseldoosje van brons in de vorm van een oude wijze op een vis.
Boîte en bronze en forme d’un sage sur un poisson.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 90/110 -
#598Auguste BijaPeriod: 1872 - 1957
“Vissersmeisje”. Een bronzen buste. Gesigneerd.
“Fille de pêcheurs”. Buste en bronze. Signé.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 250/350 -
#198Carla Kamphuis-MeijerPeriod: °1957
“De landverhuizer”. Een bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd en genummerd 24/100. Naar een ontwerp van Eugeen van Mieghem.
“L’émigrant”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée et numérotée 24/100. D’après un dessin par Eugeen van Mieghem.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 750/1000 -
#74
“Dansende Bacchus”. Een bronzen beeldje.
“Bacchus dansant”. Statuette en bronze.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120/300 -
#177Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905
“Straatjongen”. Een beeld van goudgepatineerd brons.
“Garçon de la rue”. Sculpture en bronze à patine dorée.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 350/500 -
#578Prosper LecourtierPeriod: 1851 - 1924
“Prenez garde au chien”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
“Prenez garde au chien”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200/300 -
#707
“Mannenfiguur”. Een bronzen beeldje. Baoule, Ivoorkust.
“Personnage masculin”. Statuette en bronze. Baoule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#191
“Panter”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van René Paris.
“Panthère”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après René Paris.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 550/650 -
#267
Een verguld bronzen kandelaar in Napoleon III-stijl met vijf lichtpunten.
Candélabre en bronze doré de style Napoléon III à cinq lumières.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/60 -
#173
“Drie monniken”. Een bronzen groep op een grijs marmeren sokkel.
“Trois moines”. Groupe en bronze sur socle en marbre gris.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200/400 -
#183Albert De Vree
“De fluitspeler”. Een bronzen beeld met atelierstempel.
“Le flûtiste”. Sculpture en bronze au cachet d’atelier.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 300/400 -
#201
“Ballerina”. Een bronzen beeld met meerkleurig patina naar een werk van Degas.
“Ballerine”. Sculpture en bronze à patine polychrome d’après Dégas.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 1800/2000 -
#630
Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120/200 -
#233Ernest Patris
“Clown”. Een beeld van brons met zilverkleurig patina op stenen sokkel. Gesigneerd.
“Clown”. Statuette en bronze à patine argentée sur socle en pierre. Signée.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80/120 -
#188Carla Kamphuis-MeijerPeriod: °1957
“Augustine Pautre”. Een bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd en genummerd 24/100. Naar een ontwerp van Eugeen Van Mieghem.
“Augustine Pautre”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée et numérotée 24/100. D’après un dessin par Eugeen van Mieghem.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 750/1000 -
#163
“Pierrot met poedel”. Een beeld van brons naar een werk van Barye.
“Pierrot au caniche”. Sculpture en bronze d’après Barye.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 160/180 -
#588Emile Louis Picault
“Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le travail”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre vert. Signée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200/300 -
#790
Een bronzen hanglantaarn, versierd met strikken.
Lanterne en bronze décorée de noeuds.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 550/650
Other lots in this auction
-
#663
Een paar achthoekige dekselvazen van blauw en wit aardewerk, versierd met een leeuw op het deksel. Delft.
Paire de vases couverts octogonaux en faïence bleue et blanche. Couvercles surmontés d’un lion.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 250/400 -
#641
“Cupido”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een beige marmeren voetstuk.
“Cupidon”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre beige.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120/200 -
#425
Een naaitafeltje van gevlochten riet met twee opbergvakjes in twee niveaus.
Table d’ouvrage cannée comprenant deux coffrets sur deux niveaux.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 50/60 -
#117
Een oud vuursteengeweer. XIXe eeuw. Slijtage.
Fusil à silex ancien. XIXe siècle. Usures.No longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 120/180 -
#341
Een lot Booms glas bestaande uit een karaf en groene vaas met vergulde accenten.
Lot de verrerie de Boom comprenant une carafe et un vase vert aux accents dorés.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#762Goum
Een handgeknoopt wandkleed van zijde met een decor van vogels en bloemen.
Une tapisserie en soie nouée main avec un décor de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. 154 x 93 cmEstimate: € 200/300 -
#754
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en gemerceriseerd katoen met een decor van bloemen en vogels.
Un tapis persan en laine et coton mercerisé noué main avec un décor de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. 207 x 138 cmEstimate: € 200/240 -
#505
Een commode in Lodewijk XVI-inspiratie met twee grote en twee kleine laden.
Commode de style Louis XVI ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. b: 108 cmEstimate: € 200/300 -
#100
Een 18 karaats wit en geel gouden ring met bijpassende oorbellen en een broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct avec des boucles d’oreilles assortis et une broche sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et émeraudes ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 15,84 gEstimate: € 3500/3700 -
#284
Een klein weegschaaltje van koper en hout. Alle gewichtjes incluis.
Petit bascule en cuivre et bois. Avec les poids.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#547
Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, versierd met een decor van eeuwig-levenstekens.
Paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche décorés de signes de la vie éternelle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160/180 -
#22George Van RaemdonckPeriod: 1888 - 1966
“Bij de schoenmaakster”. Een ingekleurde inkttekening op papier. Gesigneerd.
“Chez la cordonnière”. Dessin à l’encre coloré sur papier. Signé.No longer availableDim. 11 x 15 cmEstimate: € 100/120