Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Schets voor een Kraambed in een interieur. Potlood op papier. Met atelierstempel.
Paul Joostens

”Schets voor een Kraambed in een interieur”. Potlood op papier. Met atelierstempel.

”Croquis d’un intérieur, post partum”. Crayon sur papier. Avec tampon d’atelier.
Dim. 9 x 14 cm
SKU: 2011180409.
Auction day: 21 November 2018 19:00
Catalogue #409
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #59
    M Langaskens

    ‘Vioolspeelster’. Een ets op papier.

    ”La joueuse de violon”. Une eau-forte sur papier.
    No longer available
    Dim. 42 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #121

    Een zeldzame vaas in Vlaams aardewerk. Gedecoreerd met een bloemmotief en hagedissen.

    Un vase rare en faïence flamande au décor de lézards et de motifs à fleurs.
    No longer available
    Dim. H 44 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #668

    “Leven en dood”. Een groep van wit geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd ‘RVS’.

    ”La vie et la mort”. Un groupe en faïence blanche à glaçure. Monogrammée: ‘RVS’.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #452
    Hisao

    “Geisha”. Olieverf op karton.

    ”Geisha”. Huile sur carton.
    No longer available
    Dim. 22 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #103
    H. Kelck

    ”Vrouw met een kruik aan een bron”. Bronzen beeldje met marmeren voetstuk. Gesigneerd.

    ”Femme et une cruche auprès de la source”. Une statue en bronze, socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #402

    Een paar zittende Staffordshire honden.

    Deux chiens en faïence de Staffordshire assis.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #429
    William de Gouve de Nunques

    “Veldwegel”. Pastel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1923.

    ”Petit chemin dans les champs”. Pastel sur papier. Monogrammé et daté.
    No longer available
    Dim. 14 x 21 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #492
    Octave Pirlet
    Period: 1914 - 1979

    “Landschap met koeien”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Paysage et vaches”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 53 x 64 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #379
    Camille Heinrichs

    “Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1929.

    ”Vue sur fermette”. Huile sur panneau. Signé et daté 1929.
    No longer available
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #58

    Een kleine Engelse samovar van verzilverd metaal in Adamstijl. Eind XIXe eeuw. Onderaan gemerkt. Makersmerk A&JZ.

    Un petit samovar anglais en métal argenté, style Adam. Fin XIXème siècle. Marque A&JZ sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 65 / 85
  • #325

    Een horloge met rekbare polsband en een zakhorloge met gedreven kast.

    Montre à bracelet et horloge de gousset à boîtier repoussé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #105

    Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct. en een oranje maansteen van ± 14,58 ct.

    Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,62 ct et d’une pierre de lune orange de ± 14,58 ct.
    No longer available
    Estimate: € 1900 / 2200
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More