Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Sennin-rijder”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Op houten voetstukje.

“Sennin-rijder”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Op houten voetstukje.

“Coureur Sennin”. Netsuké en ivoire sculpté. Marque sous la base et sur socle en bois. Travail japonais.
Dim. h: 5 cm
SKU: 2709160563.
Category: ivoor.
Auction day: 28 September 2016 19:00
Catalogue #563
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #670

    Twee Afrikaanse vrouwenhoofden van gesculpteerd ivoor. Begin XXste eeuw.

    Deux têtes de femmes en ivoire sculpté. Travail africain. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 38 & 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #561

    “Japans rijder op schildpad”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Op houten voetstukje.

    “Le coureur de tortue”. Netsuké en ivoire sculpté. Marque sous la base et sur socle en bois. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. h: 4 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #168

    Een ivoren Corpus Christi uit de XIXe eeuw. Op recenter kruis.

    Crucifix au corpus en ivoire du XIXe siècle. Crucifix plus récent.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #680

    Een lot Afrikaans ivoor, bestaande uit een slagtand met een gesculpteerd hoofd en drie vrouwenbustes. Begin XXste eeuw.

    Lot de sculptures africaines en ivoire comprenant une défense à la tête sculptée et trois bustes de femme. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 24 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #453

    Een lot ivoor en been, bestaande uit parfumflesjes, haarspelden, Chinese figuurtjes, grote en kleine diertjes.

    Lot d’ivoire et d’os comprenant des flacons à parfum, des épingles, de figurines chinoise et des grands et des petits animaux.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #567

    “Japans rijder op leeuw”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Op houten voetstukje.

    “Coureur sur un lion”. Netsuké en ivoire sculpté. Marque sous la base et sur socle en bois. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. h: 4 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #461

    Een Afrikaans masker en een gesculpteerde slagtand in de vorm van twee zittende figuren.

    Masque africaine ainsi qu’une défense sculpté en forme de deux personnages assis.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • Goebel

    Een paar balustervaasjes van meerkleurig cloisonné op geel koper met een decor van bloemen en vogels.

    No longer available
    Dim. h: 26 cm
  • #371
    Christofle

    Een bestek van verzilverd metaal voor twaalf personen, versierd met een Lodewijk XV-motief en in ménagère.

    Couvert en métal argenté pour douze personnes. Décor Louis XV. Dans la ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #616

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.

    Carpette persane en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 221 x 141 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #57

    Vier mahoniehouten theedozen in diverse uitvoeringen en formaten, waarvan drie met een mansardevormig deksel. XIXe eeuw.

    Quatre boîtes à thé diverses dont trois aux couvercles de style Mansard. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #522
    H***

    “Compositie”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1972 op verso.

    “Composition”. Huile sur panneau. Signé illisiblement et au verso daté 1972.
    No longer available
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #423

    Vier verschillende kleine vaasjes van blauw en wit Chinees porselein. Enkele beschadigingen en restauraties.

    Quatre petits vases en porcelaine de Chine bleue et blanche. Quelques dégâts et restaurations.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #803

    Een mahoniehouten tafeltje met twee klapbladen en gecanneleerde poten.

    Petite table en acajou à deux abattants et aux pieds cannelés.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #722
    Marina Tesarikova

    “King Lear”. Ets. Gesigneerd, gedateerd 1990 en genummerd 28/100 buiten de plaat.

    “King Lear”. Eau forte. Signée, datée 1990 et numérotée 28/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 34,5 x 23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #560

    Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Verbredende kragen met oren in de vorm van olifantenkoppen. Decor in rechthoekige uitsparingen met hoogwaardigheidsbekleders in interieurs. Roestrode achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Met hun houten sokkels. Onderaan een zegelmerk verwijzend naar Keizer Qianlong.

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Cols évasés accostés de tête d’éléphants. Décor dans des réserves rectangulaires de dignitaires dans des intérieurs. Fond rouille aux semis de fleurs et de papillons. Avec leurs socle en bois. Sous la base une marque sigillaire référant à l’Empereur Qianlong.
    No longer available
    Dim. H. 97 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #296

    Een mahoniehouten tweedeurskast in Louis-Philippestijl met een lade en doucine.

    Armoire à deux portes en acajou de style Louis-Philippe à un tiroir en doucine.
    No longer available
    Dim. h: 155 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #428

    Een klein koffertje van zwartgelakt hout, ingelegd met vogels van parelmoer. Japans werk.

    Coffret en bois noirci incrusté d’oiseaux en nacre. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. b: 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #496

    Een paar armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met bruin lederen bekleding en met vlechtwerk.

    Paire de fauteuils de style Louis XVI recouverts de cuir brun et avec cannage.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More