#443Paul Sersté‘Zittend naakt’, een vintage beeld van terracotta. Gesigneerd Paul Sersté.
'Seated nude', a vintage terracotta sculpture. Signed by Paul Sersté.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#614Een handgeweven Navajo wandtapijt aan een bamboe stok met veelkleurige repetitieve patronen.
#351Een set van twee vergulde kemphanen, ca 1970.
#682Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979‘Oostende’, een ets op papier, getekend buiten de plaat Alfons Blomme.
'Ostend', an etching on paper, signed outside the plate by Alfons Blomme.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#143Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1989 en gesigneerd PU 89/56. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
A Val Saint Lambert spherical vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1989 and signed PU 89/56. A gift for 25 years of service at Philips.No longer availableDim. h 26 x Ø 24 cm 8,5 kgEstimate: € 800 / 1000 -
#242Ed. d’Art de Rambouillet“Suzanne et les Vieillards”. Een wandtapijt naar een voorbeeld uit de XVIde eeuw.
"Suzanne and the Elders". A tapestry based on a 16th-century design.No longer availableDim. 170x140 cmEstimate: € 120 / 200 -
#81Een 19e eeuws Russisch icoon met diverse moeders Gods.
#1Cortendorf, W-GermanyEen porseleinen beeld van twee flamingo’s. Gemerkt Cortendorf, made in Western Germany.
#636Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout en een roze marmeren blad.
A Chinese pedestal of carved hardwood with a pink marble top.No longer availableDim. h 39 x Ø 38 cmEstimate: € 100 / 160