#187“Geneigter Frauenkopf”. Een bronzen buste, naar Wilhelm Lehmbruck.
"Inclined Female Head". A bronze bust, after Wilhelm Lehmbruck.No longer availableDim. 41 cmEstimate: € 650 / 750 -
#324Raymond Delahaye“Begijnhofpoort”. Een ets op papier, onder gesigneerd.
"Beguinage gate". An etching on paper, unsigned.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#580Een 14 kt witgouden ring bezet met twee diamanten en één saffier met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
A 14 kt white gold ring set with two diamonds and one sapphire with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 1,35 gEstimate: € 230 / 280 -
#633Een lot van 3 Indonesisch aardewerken schalen met symmetrisch patroon aan het randreliëf.
#93Val Saint-LambertEen vaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt. Schade aan de bovenrand.
A vase of cut crystal, colored green throughout. Marked. Damage to the top edge.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 45 / 60 -
#233Val Saint-LambertEen vaas op voet “Gary” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt.
#28Een grote vintage schaal in kleurloos kristal gemerkt met een sticker ‘Bayel Cristalin’.
#87“Jachttafereel met honden en everzwijn.” Sculptuur van terracotta. Draagt vermoedelijk monogram. Op marmeren sokkel. In de geest van Antonio Amorgasti. Twee staarten van de honden hersteld.
“Hunting scene with dogs and wild boar.” Terracotta sculpture. Presumably bears monogram. On marble base. In the style of Antonio Amorgasti. Two dog tails restored.No longer availableDim. 31 x 63 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#325Een rechthoekige juwelendoos van verzilverd metaal met groene fluwelen binnenbekleding.
A rectangular jewelry box of silver-plated metal with green velvet interior lining.No longer availableDim. 4,5 x 12 x 9,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#328Val Saint LambertEen lot van twee vaasjes van kleurloos geslepen kristal, beide gemerkt Val Saint Lambert, het fluitvaasje heeft nog de originele verpakking.
A lot of two small vases of colorless cut crystal, both marked Val Saint Lambert, the small flute vase still in its original packaging.No longer availableDim. h 28 x Ø 18 cmEstimate: € 30 / 50