#134Een Oriëntalistisch schilderij met handelslui en paard, olieverf op paneel. Draagt een monogram en gedateerd 1902.
An Orientalist painting of merchants and a horse, oil on panel. Signed with a monogram and dated 1902.No longer availableDim. 50.5 x 40.5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#257Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Koffie-, thee-, suiker- en melkpot versierd met een subtiel schelpmotief en met een gegraveerd monogram. Gemerkt Wiskemann en genummerd. We voegen er een rechthoekig dienblad aan toe, met een gegraveerd guirlandemotief.
A coffee and tea set made of silver-plated metal. Coffee, tea, sugar, and milk pots decorated with a subtle shell motif and an engraved monogram. Marked Wiskemann and numbered. Includes a rectangular tray with an engraved garland motif.No longer availableDim. H: 7-18 cmEstimate: € 200 / 220 -
#238Een koffie-en theeservies van gegraveerd en gedreven verzilverd metaal. Koffie-, thee-, melk- en suikerpot en bijpassend dienblad. We voegen er een ovale doos van verzilverd metaal met een Lodewik XVI-decor aan toe.
A coffee and tea set of engraved and embossed silver-plated metal. Includes coffee pot, tea pot, milk jug, sugar bowl, and matching tray. Also included is an oval silver-plated metal box with a Louis XVI style decoration.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#630Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een grijze parel.
An 18 kt white gold necklace with a pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct and a grey pearl.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 450 / 500 -
#470Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.
#56Een ronde tafel op centrale poot met leeuwenklauwen, fineer inlegwerk in het blad.
#440Omega Genève Swiss MadeEen roestvrij stalen vergulde herenhorloge. Grand Sport automatic.
#688Een dienblad met vergulde delen, plexiglas handvatten en een spiegelblad. Gemerkt Brass S.M.C. Milano, gold plated 24 Kt, made in Italy.
A tray with gilded parts, plexiglass handles, and a mirrored tray. Marked Brass S.M.C. Milano, gold plated 24 Kt, made in Italy.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#31Een lot van twee heiligenbeeldjes bestaande uit: Notre Dame D’Orval in Vlaams aardewerk en een terracotta beeld getekend A. Fernandez.
A lot of two religious statues including: Notre Dame D'Orval in Flemish earthenware and a terracotta statue signed by A. Fernandez.No longer availableDim. h 23 en 22 cmEstimate: € 50 / 70 -
#518Francesco Librizzi FontanaArtePeriod: 2017“Setareh 4401”. Een moderne design tafellamp uit verguld polygoon metalen frame, wit satijnglazen bol en marmeren voet. Ontwerp door Francesco Librizzi voor FontanaArte, 2017.
"Setareh 4401". A modern design table lamp made of gilded polygon metal frame, white satin glass globe, and marble base. Designed by Francesco Librizzi for FontanaArte, 2017.No longer availableDim. 45 x 48 x 45 cmEstimate: € 300 / 400