#313Een lot van twee oude radio’s op lampen, een Hollandia en een Philips.
#407Een Afrikaans Guro masker, Mami Wata, Zaouli Dance, Ivoorkust, West Afrika.
An African Guro mask, Mami Wata, Zaouli Dance, Ivory Coast, West Africa.No longer availableDim. h 42 x b 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#615Een gesculpteerde eikenhouten bureau met één lade.
#676Een Oosters bidkleed met een gestileerde mirhab van wol.
#141Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
#429Alphonse MoraPeriod: 1891-1977“Tuin der lusten”. Een linosnede op papier, onderaan gesigneerd.
"Garden of Earthly Delights." A linocut on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 46 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#23Val Saint-LambertEen kleine vaas van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt en genummerd 54/175/93.
#76Een XIXde eeuwse commode met 5 laden, mist een stukje aan de bovenste rand, alsook één van de bronzen handvatten.
#668Een Duitse brandweerhelm uit de tweede wereldoorlog. Maat 57.
#422Alfred LichterPeriod: 1917-2012“Capriccio 9”. Een schilderij op doek. Onderaan gesigneerd, verso getiteld en gedateerd 2006.
"Capriccio 9". A painting on canvas. Signed at the bottom, titled and dated 2006 on the back.No longer availableDim. 15 x 21 cmEstimate: € 70 / 90 -
#552Een houten tafel met ovalen blad en gechromeerd stalen poten.
A wooden table with an oval top and chrome-plated steel legs.No longer availableDim. 70 x 210 x 110 cmEstimate: € 250 / 350