#627Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een hert en bloemen. Op een houten sokkel en met uitvoercertificaat. XIXe eeuw.
#547Een bronzen beeld van een panter.
#261MattelEen set van twee Barbiepoppen, Chinese Empress Barbie en Chinese Newyear Barbie.
A set of two Barbie dolls, Chinese Empress Barbie and Chinese New Year Barbie.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#238Een koffie-en theeservies van gegraveerd en gedreven verzilverd metaal. Koffie-, thee-, melk- en suikerpot en bijpassend dienblad. We voegen er een ovale doos van verzilverd metaal met een Lodewik XVI-decor aan toe.
A coffee and tea set of engraved and embossed silver-plated metal. Includes coffee pot, tea pot, milk jug, sugar bowl, and matching tray. Also included is an oval silver-plated metal box with a Louis XVI style decoration.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#256Een ronde houten klaptafel in whitewash.
#426Pierre Guariche, Meurop“Gamma” Een vintage design gestoffeerd kuipzeteltje met originele bekleding. Ontwerp door Pierre Guariche voor Meurop.
#72“Zicht op de watermolen”. Een schilderij, olieverf op paneel in ovalen gesculpteerd kader. Paneel verso gemerkt “Muller Fils a Paris”.
"View of the Watermill." A painting, oil on panel in an oval sculpted frame. Panel verso marked "Muller Fils a Paris."No longer availableDim. 20,5 x 25,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#157Victor Szczeblewski“Mousse siffleur”. Een bruingepatineerd bronzen beeld. Onderaan gesigneerd.
“Whistling Mousse”. A brown patinated bronze sculpture. Signed at the bottom.No longer availableDim. 54 cmEstimate: € 700 / 800 -
#17Een kogel, gemerkt september 1918, onschadelijk gemaakt.
#371Een Afrikaans houten beeld van een vrouw.
An African wooden statue of a woman.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 30 / 50