#500Piaget Swiss QuartzEen 18 kt geelgouden horloge met 18 kt geelgouden polsband. Gemerkt en genummerd.
An 18 kt yellow gold watch with an 18 kt yellow gold bracelet. Marked and numbered.No longer availableDim. 89 gEstimate: € 4200 / 4500 -
#474Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Aanbidding van de herders.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#458Porcelaine de ParisEen porseleinen tafellamp met een dekselvaas als voet met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
‘Porcelain de Paris’, a porcelain table lamp with a covered vase as base with a multicolored floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 85 cmEstimate: € 120 / 180 -
#691Val Saint LambertEen lot van drie stuks Val Saint Lambert bestaande uit een asbak en een vaasje, groen en kleurloos, en een roze schaaltje. Allen gemerkt onderaan en met sticker.
#616Mori YomoudEen Pakistaans tapijt van wol.
A woolen carpet.No longer availableDim. 159x256 cmEstimate: € 50 / 80 -
#473Een paar uit terracotta gesculpteerde vruchtbaarheidsbeeldjes uit Tiv - Nigeria. Oude collectie.
A pair of terracotta fertility figurines from Tiv - Nigeria. Old collection.No longer availableDim. 28 cmEstimate: € 150 / 200 -
#84Armand Apol‘Boomgaard onder sneeuw’, een kleurenets van Valerius De Saedeleer door Armand Apol. Getekend buiten de plaat en genummerd 127/250.
'Orchard under Snow', a color etching after Valerius De Saedeleer by Armand Apol. Signed outside the plate and numbered 127/250.No longer availableDim. 55x60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#471Een bronzen beeld van een Indonesische Boeddha. XIXde eeuws.
#176Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#72“Zicht op de watermolen”. Een schilderij, olieverf op paneel in ovalen gesculpteerd kader. Paneel verso gemerkt “Muller Fils a Paris”.
"View of the Watermill." A painting, oil on panel in an oval sculpted frame. Panel verso marked "Muller Fils a Paris."No longer availableDim. 20,5 x 25,5 cmEstimate: € 80 / 120