Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.
Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.
Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.
Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.

Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.

Ceremonial sword with beautifully damascened blade and bronze hilt with lion head. Owned by an officer who served in Congo under Leopold II.
Dim. L: 107 cm
SKU: 0503240121.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #121
Estimate: € 220 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #101
    Meriden B. Company, U.S.A.

    Een bruidsschaaltje, Meriden B. Company. Zwaar verzilverd (quadruple plate) schaaltje met twee verliefde hondjes en Cupido in het decor.

    A bridal bowl, Meriden B. Company. Heavily silver-plated (quadruple plate) bowl with two enamored dogs and Cupid in the decor.
    No longer available
    Dim. h 20.5 x l 26 x d 18 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #114
    Theodorus Johannes Bertels
    Period: 1882 - 1967

    “Moeder en kind.” Olieverf op board. Toegeschreven via herkomst.

    "Mother and child." Oil on board. Attributed by origin.
    No longer available
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #697
    Val Saint Lambert

    Een vintage kristallen vaasje met swirl in reliëf. Onderaan gemerkt.

    A vintage crystal vase with raised swirl pattern. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #119

    Een paar grijs gebeitste spiegels met rocaillelijst in reliëf.

    A pair of gray stained mirrors with an embossed rocaille frame.
    No longer available
    Dim. 76 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #178
    Mappin & Webb, London & Sheffield

    Een set van twee zilveren theepotten gemerkt Mappin & Webb Ltd., De grootste op warmhouder gemaakt in London, 1919 met een gewicht van 2050 gram, de kleinste gemaakt in Sheffield in 1934 met een gewicht van 810 gram.

    A set of two silver teapots marked Mappin & Webb Ltd., The largest on a warmer made in London, 1919 weighing 2050 grams, the smaller made in Sheffield in 1934 weighing 810 grams.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 1800 / 2400
  • #262
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Winterzicht’, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd rechts onder ‘Pauwels’.

    'Winter Scene', oil on panel, signed lower right 'Pauwels'.
    No longer available
    Dim. 60 x 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #335

    Een kaarsenpan van glaspasta.

    A candlestick in glass paste.
    No longer available
    Dim. h 11 x Ø 12 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #480

    Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.

    A pair of 18kt white and yellow gold earrings set with diamonds weighing approximately 1.30 ct in total and emeralds weighing approximately 2 ct in total.
    No longer available
    Dim. 13,88 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #186

    Een bronzen luchter met zes armen en kristallen bellen.

    A bronze chandelier with six arms and crystal pendants.
    No longer available
    Dim. h 60 x Ø 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #527
    Royal porcelain by Pienong Benjarong

    Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.

    Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #425

    Een paar Chinese porseleinen vazen, blauw-wit met karakters en floraal decor.

    A pair of Chinese porcelain vases, blue and white with characters and floral decoration.
    No longer available
    Dim. 37 x Ø 17 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #524

    Een ronde lantaarn in Victoriaanse stijl.

    A round lantern in Victorian style.
    No longer available
    Dim. 63 x 40 cm
    Estimate: € 475 / 525
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More