#273Giuseppe Armani“The Three Graces”. Een uit kunststof gesculpteerd beeld. Draagt label en verso gemerkt 1998 Florence.
"The Three Graces". A sculpted plastic statue. Bears label and marked on the back 1998 Florence.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#512Marc ChagallPeriod: 1887 - 1985Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd Chagall M. met de melding ‘Bon à Tirer’. Toegevoegd een attest/aankoopfactuur.
An etching on paper, signed outside the plate Chagall M. with the mention 'Bon à Tirer'. Accompanied by a certificate/purchase invoice.No longer availableDim. 23,5 x 17 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#505Paulo Mendes da Rocha Objekto“Paulistano”. Een paar Mid-Century design armstoelen met gepatineerd Macassar gekleurd leder en eendelig stalen frame. Ontwerp door Paulo Mendes da Rocha voor Objekto, 1957.
"Paulistano". A pair of Mid-Century design armchairs with patinated Macassar colored leather and single-piece steel frame. Designed by Paulo Mendes da Rocha for Objekto, 1957.No longer availableDim. 82 x 73 x 70 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#28Een grote vintage schaal in kleurloos kristal gemerkt met een sticker ‘Bayel Cristalin’.
#342Een butlertray in massief hout met opvouwbare voet.
A butler tray in solid wood with folding stand.No longer availableDim. h 76 x l 79 x b 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#6Een niervormig bijzettafeltje met twee laden, met inlegwerk.
A kidney-shaped side table with two drawers, with inlay work.No longer availableDim. h 64 x l 46 cmEstimate: € 30 / 40 -
#538Een Chinees aardewerken bolpot met deksel. Blauw-wit met floraal decor.
A Chinese earthenware round pot with lid. Blue and white with floral decoration.No longer availableDim. 64 x Ø 55 cmEstimate: € 500 / 600