Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.
Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.
Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.
Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.

Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.

Ceremonial sword with beautifully damascened blade and bronze hilt with lion head. Owned by an officer who served in Congo under Leopold II.
Dim. L: 107 cm
SKU: 0503240121.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #121
Estimate: € 220 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #407

    Een Afrikaans Guro masker, Mami Wata, Zaouli Dance, Ivoorkust, West Afrika.

    An African Guro mask, Mami Wata, Zaouli Dance, Ivory Coast, West Africa.
    No longer available
    Dim. h 42 x b 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #147
    Jean De Roncourt

    Een art-deco beeld van een krijger met speer in zamak, gesigneerd op de marmeren voet J. De Roncourt.

    An Art Deco sculpture of a warrior with spear in zamak, signed on the marble base J. De Roncourt.
    No longer available
    Dim. h 56 x l 90 x b 18 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #181

    Een bronzen beeld van een ijsbeer naar een werk van François Pompon.

    A bronze sculpture of a polar bear after F. Pompon.
    No longer available
    Dim. 47 x 80 cm
    Estimate: € 1800 / 2200
  • #472
    Pierre-Louis Flouquet
    Period: 1900-1967

    “Féminités”. Een inkttekening op papier. Draagt monogram. Certificering verso door Serge Goyens de Heusch, afkomstig uit het atelier.

    "Féminités". An ink drawing on paper. Monogrammed. Certification on the reverse by Serge Goyens de Heusch, from the artist's studio.
    No longer available
    Dim. 34 x 24 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #162
    J.J. Van de Sande-Bakhuyzen

    “Boerin met koeien aan het bos”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. vermelding achteraan 1925.

    "Farmer's wife with cows in the woods". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. entry at the back 1925.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #270
    Jacob Zech

    Een roestvrij stalen herenhorloge, model Legacy. In originelen doos.

    A stainless steel men's watch, Legacy model. In original box.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #228
    Valenti

    ‘Ribbon’, een Hollywood Regency tafellamp, Valenti-Spain, in groen geëmailleerd brons en een vergulde strik, gesigneerd.

    'Ribbon', a Hollywood Regency table lamp, Valenti-Spain, in green enameled bronze with a gilded bow, signed.
    No longer available
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #599

    Een vroeg 20e eeuwse luchter, verre de France stijl, met metalen frame en florale details, een meerkleurig glaspasta centrale coupe en blakers met 4 lichtpunten.

    An early 20th-century chandelier, in the style of Verre de France, with a metal frame and floral details, a multi-colored glass paste central bowl, and sconces with 4 light points.
    No longer available
    Dim. 91 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #550

    Een 18 kt witgouden parure waaronder: een ketting met hanger met bijpassende oorbellen en ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct.

    An 18k white gold parure including: a necklace with pendant accompanied by matching earrings and ring set with a total weight of approximately 3 ct. of diamonds and approximately 3.50 ct. of sapphires.
    No longer available
    Dim. 42,20 g
    Estimate: € 3000 / 3300
  • #111

    Een paar aardewerken siervazen met sang-de-boeufglazuur met zilvergepatineerde messingen voet en deksel, getooid met een vlam.

    A pair of earthenware decorative vases with sang-de-boeuf glaze, silver-patinated brass base and lid, adorned with a flame.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #654

    Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.

    A multicolored terracotta sculpture of an elephant.
    No longer available
    Dim. 48 x 54 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #238

    Een koffie-en theeservies van gegraveerd en gedreven verzilverd metaal. Koffie-, thee-, melk- en suikerpot en bijpassend dienblad. We voegen er een ovale doos van verzilverd metaal met een Lodewik XVI-decor aan toe.

    A coffee and tea set of engraved and embossed silver-plated metal. Includes coffee pot, tea pot, milk jug, sugar bowl, and matching tray. Also included is an oval silver-plated metal box with a Louis XVI style decoration.
    No longer available
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More