#114Theodorus Johannes BertelsPeriod: 1882 - 1967“Moeder en kind.” Olieverf op board. Toegeschreven via herkomst.
#25Een verguld houten wandconsole met ornamenten gesculpteerd en 2 plateaus.
#156Een zwartgelakt houten marqueterie bureau met verguld bronzen ornamenten en 5 laden. Replica Mazarin stijl, André-Charles Boulle. 2 barsten in de lak aan achterzijde.
#151Een XVIIe eeuws gepolychromeerd houten heiligenbeeldje op console. Bijgevoegd een recenter houten beeldje van Sint-Jozef met kind.
A 17th-century polychromed wooden saint figurine on console. Included is a more recent wooden figurine of Saint Joseph with child.No longer availableDim. h: 25 & 20 cmEstimate: € 250 / 400 -
#337Een lot van drie porseleinen borden met betrekking tot Ernest Claes. Waarvan één van Expo ‘58. Porcelaine de Baudour & Dupont-Fourdrigniers.
A lot of three porcelain plates related to Ernest Claes, including one from Expo '58. Porcelain by Baudour & Dupont-Fourdrigniers.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#28Een grote vintage schaal in kleurloos kristal gemerkt met een sticker ‘Bayel Cristalin’.
#616Mori YomoudEen Pakistaans tapijt van wol.
A woolen carpet.No longer availableDim. 159x256 cmEstimate: € 50 / 80 -
#44M. Baumans“Zeezicht op krijtrotsen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Seascape of chalk cliffs". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 28,5 x 38,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#510Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale smaragd van +- 0,40 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,75 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central emerald of approximately 0.40 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.75 ct.No longer availableDim. 3,72 gEstimate: € 900 / 1000