#457Een Chinese bronzen strijkpan. XVIIIe eeuw.
A Chinese bronze incense burner. 18th century.No longer availableDim. l 18 cmEstimate: € 160 / 200 -
#471Een bronzen beeld van een Indonesische Boeddha. XIXde eeuws.
#455Franck Robichez“E.W.”. Een gepatineerd rechthoekig stalen console. Bovenaan gesigneerd. Ontwerp door Franck Robichez, medio 2005.
"E.W.". A patinated rectangular steel console. Signed at the top. Designed by Franck Robichez, mid-2005.No longer availableDim. 80 x 30 x 80 cmEstimate: € 600 / 800 -
#164Gust Dierckx“Stilleven met eend.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#178Mappin & Webb, London & SheffieldEen set van twee zilveren theepotten gemerkt Mappin & Webb Ltd., De grootste op warmhouder gemaakt in London, 1919 met een gewicht van 2050 gram, de kleinste gemaakt in Sheffield in 1934 met een gewicht van 810 gram.
A set of two silver teapots marked Mappin & Webb Ltd., The largest on a warmer made in London, 1919 weighing 2050 grams, the smaller made in Sheffield in 1934 weighing 810 grams.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 1800 / 2400 -
#653Een lot van drie Franse kepies, één blauwe politie kepie en twee grijs/rode van een luitenant van de gendarmerie.
#520Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van 0,15 ct. GVS1.
An 18 kt white gold necklace with a pendant set with a central brilliant cut diamond of 0.15 ct. GVS1.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 400 / 500 -
#386BidjarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
#645Een rond massief eiken houtgesculpteerd tafeltje op klauwenpoten.
A round solid oak wood carved table on claw feet.No longer availableDim. h 65 x Ø 69 cmEstimate: € 60 / 80 -
‘L’Eveil’, a color lithograph by Gaston Bogaert, signed outside the plate and numbered 79/125.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#503DelvauxEen vintage design handtas van leer. Gemerkt.
A vintage design leather handbag. Marked.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 300 / 350