Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.
Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.
Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.
Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.

Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.

Ceremonial sword with beautifully damascened blade and bronze hilt with lion head. Owned by an officer who served in Congo under Leopold II.
Dim. L: 107 cm
SKU: 0503240121.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #121
Estimate: € 220 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #365

    Een notenhouten kaarttafel, uitklapbaar gefineerd blad met vilten bekleding.

    A wooden card table, with folding veneered top and felt lining.
    No longer available
    Dim. 73 x 80 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #189
    Albert Jurardus Van Prooyen

    “Weidezicht met koeien”. Een schilderij, olieverf op koper. Onderaan gesigneerd “AJV Prooyen”.

    "Meadow view with cows". A painting, oil on copper. Signed at the bottom "AJV Prooyen".
    No longer available
    Dim. 16 x 24 cm
    Estimate: € 225 / 325
  • #343
    Val Saint Lambert

    Een set van drie kristallen kandelaars, Val Saint Lambert.

    A set of three crystal candlesticks, Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #14

    Een set van vier XVIIde eeuwse tegels, vermoedelijk Nederlands.

    A set of four 17th-century tiles, presumably Dutch.
    No longer available
    Dim. 13 x 12.5 cm/tegel
    Estimate: € 40 / 60
  • #619

    Een bronzen luchter met tien armen en kristallen bellen.

    A bronze chandelier with ten arms and crystal pendants.
    No longer available
    Dim. h 65 x Ø 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #274
    Ph. S. Heiders

    ‘Zicht vanop de binnenkoer’, olieverf op doek, gesigneerd.

    'View from the courtyard', oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 59 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #223
    Val Saint-Lambert

    Een huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.

    A marriage cup of cut crystal, colored green throughout. Designed by Hubert Fouargé (1905-1908). Not marked.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #531

    Een driedelig, verguld kunstbronzen schouwgarnituur met klok in Louis XV stijl op marmeren voet, gedragen door 2 putti’s en met beeldje van een haan bovenop. Bijgestaan door 2 sierkandelaars met 3 lichtpunten en putti’s in het decor.

    A three-piece, gilded art bronze fireplace set in Louis XV style with clock on marble base, supported by 2 putti and topped with a rooster statue. Accompanied by 2 decorative candelabras with 3 lights each and putti figures in the design.
    No longer available
    Dim. 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #58

    Een aardewerken cassolette met los deksel, decor in imitatie brons en marmer. XIXde eeuw.

    An earthenware cassolette with removable lid, decorated in imitation bronze and marble. 19th century.
    No longer available
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #435
    Eero Saarinen

    Een vintage replica set van 2 ‘Tulip-chairs’, naar het ontwerp van Eero Saarinen. 1 van de stoelen is ooit herspoten geweest.

    A vintage replica set of 2 'Tulip chairs', designed by Eero Saarinen. One of the chairs has been repainted.
    No longer available
    Dim. 80 x 49 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #102
    Edward Portielje

    ‘Visserssloepen bij valavond’, olieverf op paneel. Gesigneerd links boven.

    'Fishermen's sloops at dusk', oil on panel. Signed in the top left corner.
    No longer available
    Dim. 13 x 20 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #75

    Een houten beeld van een Heilige met een zegepalm. Naar gotisch voorbeeld.

    A wooden statue of a Saint with a victory palm. Gothic inspired.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More