Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.
Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.
Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.
Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.

Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.

Ceremonial sword with beautifully damascened blade and bronze hilt with lion head. Owned by an officer who served in Congo under Leopold II.
Dim. L: 107 cm
SKU: 0503240121.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #121
Estimate: € 220 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #457

    Een Chinese bronzen strijkpan. XVIIIe eeuw.

    A Chinese bronze incense burner. 18th century.
    No longer available
    Dim. l 18 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #471

    Een bronzen beeld van een Indonesische Boeddha. XIXde eeuws.

    A bronze sculpted statue of an Indonesian Buddha. 19th century.
    No longer available
    Dim. 43,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #455
    Franck Robichez

    “E.W.”. Een gepatineerd rechthoekig stalen console. Bovenaan gesigneerd. Ontwerp door Franck Robichez, medio 2005.

    "E.W.". A patinated rectangular steel console. Signed at the top. Designed by Franck Robichez, mid-2005.
    No longer available
    Dim. 80 x 30 x 80 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #164
    Gust Dierckx

    “Stilleven met eend.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Still life with duck.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 76 x 85 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #178
    Mappin & Webb, London & Sheffield

    Een set van twee zilveren theepotten gemerkt Mappin & Webb Ltd., De grootste op warmhouder gemaakt in London, 1919 met een gewicht van 2050 gram, de kleinste gemaakt in Sheffield in 1934 met een gewicht van 810 gram.

    A set of two silver teapots marked Mappin & Webb Ltd., The largest on a warmer made in London, 1919 weighing 2050 grams, the smaller made in Sheffield in 1934 weighing 810 grams.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 1800 / 2400
  • #653

    Een lot van drie Franse kepies, één blauwe politie kepie en twee grijs/rode van een luitenant van de gendarmerie.

    A lot of three French kepis, one blue police kepi, and two gray/red ones from a lieutenant of the gendarmerie.
    No longer available
    Dim. h 11 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #520

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van 0,15 ct. GVS1.

    An 18 kt white gold necklace with a pendant set with a central brilliant cut diamond of 0.15 ct. GVS1.
    No longer available
    Dim. 4,25 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #501
    Nicolas Cadaix
    Period: 1840 - 1895

    “Femme à La Cruche”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    "Woman with the Pitcher". A patinated bronze sculpture. Signed.
    No longer available
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #386
    Bidjar

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian carpet.
    No longer available
    Dim. 160 x 106 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #645

    Een rond massief eiken houtgesculpteerd tafeltje op klauwenpoten.

    A round solid oak wood carved table on claw feet.
    No longer available
    Dim. h 65 x Ø 69 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #449
    Gaston Bogaert

    ‘L’Eveil’, een kleurenlitho van Gaston Bogaert, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 79/125.

    ‘L’Eveil’, a color lithograph by Gaston Bogaert, signed outside the plate and numbered 79/125.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #503
    Delvaux

    Een vintage design handtas van leer. Gemerkt.

    A vintage design leather handbag. Marked.
    No longer available
    Dim. 26 x 22 cm
    Estimate: € 300 / 350
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More