Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.
Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.
Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.
Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.

Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.

Ceremonial sword with beautifully damascened blade and bronze hilt with lion head. Owned by an officer who served in Congo under Leopold II.
Dim. L: 107 cm
SKU: 0503240121.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #121
Estimate: € 220 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #91

    Een vintage design Venetiaans glazen tafellamp met drakenfiguur.

    A vintage design Venetian glass table lamp with a dragon figure.
    No longer available
    Dim. 73,5cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #243
    Val Saint-Lambert

    Een vaas op voet van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    A vase on a base made of cut crystal, colored red throughout. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #186

    Een bronzen luchter met zes armen en kristallen bellen.

    A bronze chandelier with six arms and crystal pendants.
    No longer available
    Dim. h 60 x Ø 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #446

    Een Chinees houten gesculpteerde piëdestal met floraal decor en marmer ingelegd blad.

    A Chinese wooden carved pedestal with floral decoration and marble inlaid top.
    No longer available
    Dim. 91 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #459
    Gust Smet

    “Damesportret”, gemengde techniek op papier, gesigneerd Gust Smet.

    "Lady Portrait", mixed media on paper, signed Gust Smet.
    No longer available
    Dim. h 34 x b 24 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #358

    Een Indonesisch houtsculptuur met drie dames in het decor.

    An Indonesian wooden sculpture depicting three ladies in the setting.
    No longer available
    Dim. h 51.5 x b 18.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #662

    ‘Kerk in het ochtendgloren’, ets op papier, draagt handtekening.

    'Church in the Morning Light', etching on paper, with signature.
    No longer available
    Dim. 31 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #393

    Een Kanton porseleinen kopje met schoteltje, meerkleurig versierd met diverse figuren, dieren en floraal decor. Begin 19e eeuws.

    A Canton porcelain cup with saucer, multicolored decorated with various figures, animals, and floral motifs. Early 19th century.
    No longer available
    Dim. 8 x Ø16cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #94

    “Riviergezicht”. Een potloodtekening op papier. Verso toegeschreven aan Hermanus Koekkoek.

    "River view". A pencil drawing on paper. Verso attributed to Hermanus Koekkoek.
    No longer available
    Dim. 11 x 14 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #296

    Een paar Italiaans uit messing gesculpteerde consoletafeltjes met formica blad, bestaande uit 2 halve delen.

    A pair of Italian brass sculpted console tables with formica top, consisting of 2 half parts.
    No longer available
    Dim. 58,5 x 54 x 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #529

    Een handgeschilderde Japanse scroll met een landschap, aquarel op papier.

    A hand-painted Japanese scroll of a landscape, watercolor on paper.
    No longer available
    Dim. 140x68 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #549
    Herman Brood

    ‘Bobby is op’, een tekening in viltstift op karton, gesigneerd Herman Brood met als opschrift: ‘zelf kleuren’. Toegevoegd een boek: De Sprong, in memoriam Herman Brood.

    'Bobby is out', a drawing in felt-tip pen on cardboard, signed Herman Brood with the inscription: 'color yourself'. Included is a book: The Jump, in memory of Herman Brood.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 10,5 cm
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More