Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.
Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.
Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.
Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.

Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.

Ceremonial sword with beautifully damascened blade and bronze hilt with lion head. Owned by an officer who served in Congo under Leopold II.
Dim. L: 107 cm
SKU: 0503240121.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #121
Estimate: € 220 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #190

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met princess-cut diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,68 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with princess-cut diamonds with a total weight of approximately 3.68 ct.
    No longer available
    Dim. 8,75 g
    Estimate: € 2900 / 3000
  • #328
    Val Saint Lambert

    Een lot van twee vaasjes van kleurloos geslepen kristal, beide gemerkt Val Saint Lambert, het fluitvaasje heeft nog de originele verpakking.

    A lot of two small vases of colorless cut crystal, both marked Val Saint Lambert, the small flute vase still in its original packaging.
    No longer available
    Dim. h 28 x Ø 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #591
    Trek

    Een koersfiets van Trek, 24 versnellingen met kopschakeling, maat 54.

    A Trek road bike with 24 gears and top shifting, size 54.
    No longer available
    Dim. 94x170 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #173
    Val Saint-Lambert

    Een vaas “Xavier” van geslepen kristal, in de massa auberginerood gekleurd. Niet gemerkt. Model van Hubert Fouargé. Kleine randschilfers onderaan en bovenaan.

    A vase "Xavier" made of cut crystal, colored in aubergine red. Not marked. Design by Hubert Fouargé. Small chips at the bottom and top edges.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #550

    Een 18 kt witgouden parure waaronder: een ketting met hanger met bijpassende oorbellen en ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct.

    An 18k white gold parure including: a necklace with pendant accompanied by matching earrings and ring set with a total weight of approximately 3 ct. of diamonds and approximately 3.50 ct. of sapphires.
    No longer available
    Dim. 42,20 g
    Estimate: € 3000 / 3300
  • #500
    Piaget Swiss Quartz

    Een 18 kt geelgouden horloge met 18 kt geelgouden polsband. Gemerkt en genummerd.

    An 18 kt yellow gold watch with an 18 kt yellow gold bracelet. Marked and numbered.
    No longer available
    Dim. 89 g
    Estimate: € 4200 / 4500
  • #206

    Een massief houten hallkast met gesculpteerde delen. Schade aan één zijde.

    A solid wood hall cabinet with sculpted parts. Damage to one side.
    No longer available
    Dim. 193 x 117 x 63 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #529

    Een handgeschilderde Japanse scroll met een landschap, aquarel op papier.

    A hand-painted Japanese scroll of a landscape, watercolor on paper.
    No longer available
    Dim. 140x68 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #555
    KICK Collection

    “Kick Metal”. Een lot van 6 design stoelen met zwart kunststoffen kuip en zitting, en zwart metalen onderstel. Onderaan gemerkt.

    "Kick Metal". A lot of 6 design chairs with black plastic seat and back, and black metal base. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 79 x 52 x 50
    Estimate: € 250 / 350
  • #382

    Een Chinese schenkkan in de geest van het Kendi-porselein.

    A Chinese ewer in the style of Kendi porcelain.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #7
    Bucherer

    Een verguld acht dagen tafelklokje, Bucherer, Imhof, Swiss.

    A gilded eight day table clock, Bucherer, Imhof, Swiss.
    No longer available
    Dim. 11 x 9 x 4.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #116

    Een XVIIIde eeuws notenhouten Hollands cabinet met gebombeerde laden en bronzen beslag.

    An 18th-century wooden Dutch cabinet with bombe drawers and bronze fittings.
    No longer available
    Dim. 212 x 156 x 56 cm
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More