#542Een bronzen beeld op marmeren voet, naar L’Âge d’Airain van Rodin.
#269Een spiegel met geslepen glas in houten verguld kader. Verso label genummerd.
#135Een zwartgelakt, houten buikcommode in Lodewijk XV stijl met 2 laden en zwart marmeren blad.
#458Porcelaine de ParisEen porseleinen tafellamp met een dekselvaas als voet met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
‘Porcelain de Paris’, a porcelain table lamp with a covered vase as base with a multicolored floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 85 cmEstimate: € 120 / 180 -
#471Een bronzen beeld van een Indonesische Boeddha. XIXde eeuws.
#75Een houten beeld van een Heilige met een zegepalm. Naar gotisch voorbeeld.
#303Een art-deco schouwklok in twee soorten marmer en versierd met twee zamakken hindes.
An Art Deco mantel clock in two types of marble with two zinc deer.No longer availableDim. 23 x 55 x 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#163Val Saint-LambertEen eironde vaas “Cranberry Saurat” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan en met label. Model van Hubert Lega, cfr catalogus 1972.
#81Een 19e eeuws Russisch icoon met diverse moeders Gods.
#332‘Het slot Aude Biessen’, een oude ingekleurde ets in houten kader.
'The castle Aude Biessen', an old hand-colored etching in a wooden frame.No longer availableDim. 30 x 43 cmEstimate: € 30 / 50