#697Val Saint LambertEen vintage kristallen vaasje met swirl in reliëf. Onderaan gemerkt.
#450Een 14 K geelgouden Vlaams kruis bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,80 ct.
#203Val Saint-LambertEen kratervaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Met vermelding P.U. en 63/57.
#52A. Dekker‘Man met pijp’, olieverf op een eiken paneeltje, gesigneerd A. Dekker en gedateerd 1858.
'Man with Pipe', oil on oak panel, signed A. Dekker and dated 1858.No longer availableDim. 19.5 x 16.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#435Eero SaarinenEen vintage replica set van 2 ‘Tulip-chairs’, naar het ontwerp van Eero Saarinen. 1 van de stoelen is ooit herspoten geweest.
#136Een zwartgelakt, houten buikcommode in Lodewijk XV stijl met 2 laden en zwart marmeren blad.
#384R. Degand‘Statues’, een kunstwerk in emaille met een naamplaatje R. Degand en achteraan een sticker: Côte-d’Ivoire Dan.
'Statues', a work of art in enamel with a nameplate R. Degand and a sticker at the back: Côte-d’Ivoire Dan.No longer availableDim. 13 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#418Twee schotels van Imari porselein. XIXde eeuw.
Two dishes of Imari porcelain. 19th century.No longer availableDim. Ø 30 & 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#368Gustave BogaertsEen lot van 4 porseleinen borden met romantische scenes. Gemonogrammeerd vooraan. Gesigneerd achteraan. Allen gedateerd Lierre 1884.
A set of 4 porcelain plates with romantic scenes. Monogrammed on the front. Signed on the back. All dated Lierre 1884.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#353Boeddhahoofd met duizend krullen in terracotta. Chinees werk.
Buddha head with a thousand curls in terracotta. Chinese work.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 30 / 40