Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.
Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.
Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.
Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.

Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.

Ceremonial sword with beautifully damascened blade and bronze hilt with lion head. Owned by an officer who served in Congo under Leopold II.
Dim. L: 107 cm
SKU: 0503240121.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #121
Estimate: € 220 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #346

    Een salontafel met gefineerd blad in Bretoense stijl met koperen beslag.

    A coffee table with a veneered top in Breton style with copper fittings.
    No longer available
    Dim. 51 x 90 x 49 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #230

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met Onyx en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,04 ct.

    A pair of 18kt white gold earrings set with Onyx and diamonds with a total weight of approximately 1.04 ct.
    No longer available
    Dim. 11,84 g
    Estimate: € 1700 / 1800
  • #504

    “Chinees landschap”. Een inktschilderij op papier. Met opschrift en zegel gesigneerd, vermoedelijke uitvoering door Yang Mingyi.

    "Chinese landscape". An ink painting on paper. Signed with inscription and seal, believed to be executed by Yang Mingyi.
    No longer available
    Dim. 67,5 x 49,5 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #313

    Een lot van twee oude radio’s op lampen, een Hollandia en een Philips.

    A lot of two old radios on lamps, one Hollandia and one Philips.
    No longer available
    Dim. 33 x 46 x 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #531

    Een driedelig, verguld kunstbronzen schouwgarnituur met klok in Louis XV stijl op marmeren voet, gedragen door 2 putti’s en met beeldje van een haan bovenop. Bijgestaan door 2 sierkandelaars met 3 lichtpunten en putti’s in het decor.

    A three-piece, gilded art bronze fireplace set in Louis XV style with clock on marble base, supported by 2 putti and topped with a rooster statue. Accompanied by 2 decorative candelabras with 3 lights each and putti figures in the design.
    No longer available
    Dim. 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #278

    Een lot van 15 antieke brillen en brillenkokers, waarvan 3 stuks met een 14 karaat gouden neusbrug.

    A lot of 15 antique glasses and eyeglass cases, including 3 pieces with a 14 karat gold nose bridge.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #482
    Perrault Léon Bazile

    “Liggende Cupido.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Lying Cupid." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 31 x 46 cm
    Estimate: € 600 / 700
  • #650

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. In originele doos en met certificaat.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.20 ct in total. In original box and with certificate.
    No longer available
    Dim. 1,64 g
    Estimate: € 450 / 500
  • #120

    Een 18 kt geelgouden zakhorloge met gegraveerde kast aan de achterkant.

    An 18 kt yellow gold pocket watch with an engraved case on the back.
    No longer available
    Dim. Bruto: 25,50 g
    Estimate: € 250 / 30
  • #603
    Val Saint Lambert

    Een vintage vaas met swirl in reliëf. Draagt label.

    A vintage vase with swirl in relief. With label.
    No longer available
    Dim. 26 x Ø24 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #257

    Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Koffie-, thee-, suiker- en melkpot versierd met een subtiel schelpmotief en met een gegraveerd monogram. Gemerkt Wiskemann en genummerd. We voegen er een rechthoekig dienblad aan toe, met een gegraveerd guirlandemotief.

    A coffee and tea set made of silver-plated metal. Coffee, tea, sugar, and milk pots decorated with a subtle shell motif and an engraved monogram. Marked Wiskemann and numbered. Includes a rectangular tray with an engraved garland motif.
    No longer available
    Dim. H: 7-18 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #480

    Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.

    A pair of 18kt white and yellow gold earrings set with diamonds weighing approximately 1.30 ct in total and emeralds weighing approximately 2 ct in total.
    No longer available
    Dim. 13,88 g
    Estimate: € 1400 / 1600
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More