#190Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met princess-cut diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,68 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with princess-cut diamonds with a total weight of approximately 3.68 ct.No longer availableDim. 8,75 gEstimate: € 2900 / 3000 -
#328Val Saint LambertEen lot van twee vaasjes van kleurloos geslepen kristal, beide gemerkt Val Saint Lambert, het fluitvaasje heeft nog de originele verpakking.
A lot of two small vases of colorless cut crystal, both marked Val Saint Lambert, the small flute vase still in its original packaging.No longer availableDim. h 28 x Ø 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#591TrekEen koersfiets van Trek, 24 versnellingen met kopschakeling, maat 54.
A Trek road bike with 24 gears and top shifting, size 54.No longer availableDim. 94x170 cmEstimate: € 100 / 120 -
#550Een 18 kt witgouden parure waaronder: een ketting met hanger met bijpassende oorbellen en ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct.
An 18k white gold parure including: a necklace with pendant accompanied by matching earrings and ring set with a total weight of approximately 3 ct. of diamonds and approximately 3.50 ct. of sapphires.No longer availableDim. 42,20 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#500Piaget Swiss QuartzEen 18 kt geelgouden horloge met 18 kt geelgouden polsband. Gemerkt en genummerd.
An 18 kt yellow gold watch with an 18 kt yellow gold bracelet. Marked and numbered.No longer availableDim. 89 gEstimate: € 4200 / 4500 -
#206Een massief houten hallkast met gesculpteerde delen. Schade aan één zijde.
#382Een Chinese schenkkan in de geest van het Kendi-porselein.
#7BuchererEen verguld acht dagen tafelklokje, Bucherer, Imhof, Swiss.
A gilded eight day table clock, Bucherer, Imhof, Swiss.No longer availableDim. 11 x 9 x 4.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#116Een XVIIIde eeuws notenhouten Hollands cabinet met gebombeerde laden en bronzen beslag.
An 18th-century wooden Dutch cabinet with bombe drawers and bronze fittings.No longer availableDim. 212 x 156 x 56 cmEstimate: € 250 / 350