#629Een Chinees porselein blauw vaasje.
A Chinese porcelain powder blue vase.No longer availableDim. 15 x Ø13cmEstimate: € 100 / 120 -
#317Een lot van drie terra cotta olielampjes uit de oudheid.
A lot of three terra cotta oil lamps from antiquity.No longer availableDim. Ø +- 8 cmEstimate: € 40 / 50 -
#201Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930Een Art Deco uit albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd.
#105TOD’SEen paar zwart en bruin lederen handtassen, gemerkt “TOD’S”.
#510Een 18 karaats geelgouden ring “toi et moi” bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 carat yellow gold ring "toi et moi" set with brilliants with a combined weight of +- 1 ct.No longer availableDim. 3,43 gEstimate: € 650 / 750 -
#525Een houten gesculpteerde sofa met rood fluwelen stoffering.
#545Recammier bank van mahoniehout. Omstreeks 1860.
#313Een set van 2 vaasjes uit de sixties 1 gemerkt Scheurich , W Germany en 1 gemerkt Klimker van faience .
#131“Pseudo-Seneca”. Een bronzen buste op marmeren sokkel.
"Pseudo Seneca". A bronze bust on a marble base.No longer availableDim. 46 x 25cmEstimate: € 300 / 400 -
#114Felix Eyskens“Begijnenhof.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Beguinage.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 100 / 150