Other lots in this auction
-
#10UnityEen 18 karaats geelgouden dameshorloge met lederen polsband.
An 18 karat yellow gold ladies watch with leather wristband.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#120Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,52 ct.
A pair of 18 carat white gold earrings set with brilliants with a combined weight of +- 1.52 ct.No longer availableDim. 4,98 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#215Een gesculpteerd houten Renaissancestijl kast met 2 laden en 2 deuren.
A sculpted wooden Renaissance style cabinet with 2 drawers and 2 doors.No longer availableDim. 123 x 162 x 62cmEstimate: € 100 / 150 -
#443DelftEen vroeg Delftse vaas met fijn schilderwerk en pagode. Onderaan gemerkt, oude collectie. Deksel manco. Begin 18e eeuw.
An early Delft vase with fine painting and pagoda. Marked at the bottom, old collection. Lid missing. Early 18th century.No longer availableDim. 28cmEstimate: € 100 / 125 -
#673Een modernistische doorzichtige vaas van Val Saint Lambert uit de jaren 60 van de vorige eeuw .
1960s modernist clear vase by Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#507Een gevarieerd lot zilveren tafelattributen waarvan een deel met glas. Totaalgewicht van het zilver is 340 gram.
A varied lot of silver table attributes, partially in glass. Total weight of the silver is 340 g.No longer availableDim. h 13.5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#250Een 18 karaats witgouden ketting met hanger van wit- en geelgoud bezet met diamanten oude slijp +- 1 ct. en twee saffieren van +- 0,40 ct.
An 18 karat white gold necklace with pendant of white and yellow gold set with old cut diamonds +- 1 ct. and two sapphires of +- 0.40 ct.No longer availableDim. 13,88gEstimate: € 900 / 1000 -
#182Een zilveren schaaltje met handvat, Engelse keurmerken gedateerd London 1831 met een wapenschild voorstellende een arm met 3 pijlen in de vuist. Mogelijks het wapenschild van William Brodie. Gewicht bedraagt 105 gram.
A silver salver with handle, English hallmarks London 1831 with possibly the coat of arms of William Brodie. 105 g.No longer availableDim. 12 x 16.5 x 9.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#224V. WaningEen maritiem schilderij gesigneerd V. Waning, met boten op het droge .
A maritime painting signed V. Waning with boats on dry land.No longer availableDim. h 57 x l 68 cmEstimate: € 120 / 180 -
#632Een lot van 3 gekleurde kristallen vazen waarvan 2 met geslepen vogeltjes.
A lot of 3 colored crystal vases of which 2 with cut birds.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 75 / 125 -
#73HergéLes Avontures de Tintin. “Le Temple du Soleil”. Hard cover. Ed. Casterman 1952. Uitstekende staat.
Les Avontures de Tintin. “Le Temple du Soleil”. hardcover. Ed. Casterman 1952. Excellent condition.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#105TOD’SEen paar zwart en bruin lederen handtassen, gemerkt “TOD’S”.
A pair of black and brown leather handbags, marked “TOD'S”.No longer availableDim. 35 x 45cmEstimate: € 250 / 500

