#376Een kleine, houten commode met 3 laden en marmeren blad.
#441Een polychrome Chinees porseleinen vaas. Decoratie met figuren.
A polychrome Chinese porcelain vase. Decoration with figures.No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#131“Pseudo-Seneca”. Een bronzen buste op marmeren sokkel.
"Pseudo Seneca". A bronze bust on a marble base.No longer availableDim. 46 x 25cmEstimate: € 300 / 400 -
#363Karlov SvobodaEen lot van 2 kristallen olifantjes met blauw en rood in de massa. Gemerkt.
#634Een stuk koraal met houten sokkel.
A piece of coral with a wooden base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#217Een bronzen tafellamp op marmer en messing voet, Empire stijl.
#550Hermès ParisEen Hérmes armband verguld met email. Met origineel hoesje, doosje en certificaat.
#467Fang“Voorouderpaar”. Een dubbelzijdig beeld van gesculpteerd hout, Fang, Gabon.
#302Martin WallaertPeriod: °1944“Meisje met geit”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
"Girl with goat". Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 45 x 52 cmEstimate: € 35 / 45 -
#291BöhmEen zwarte bolhoed, gemerkt Böhm, “Epsom” model.
#326Een notenhouten krantenrekje met vier vakverdelingen.
A magazine stand with four compartments.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 100 / 140