#636Een gesculpteerd houten zitbankje met blauw kussenzitting.
A small carved wooden bench with blue cushion seat.No longer availableDim. 100 x 120 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#679Een campaign table van notenhout met klapblad en volledig opvouwbaar. Engeland, begin XXste eeuw. (AID 942).
#354Een Chinese sokkel van hardhout en marmer.
Chinese hard wooden stool with marble top.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#506Kashmir BidjarHandgeknoopt wollen tapijt.
Handmade wool carpet.No longer availableDim. 300 x 193 cmEstimate: € 100 / 120 -
#360Herodia Swiss MadeEen 18 karaats geelgouden dameshorloge. Gemerkt “Herodia ancre 17 Rubis”.
An 18 karat yellow gold ladies watch. Marked "Herodia ancre 17 Rubis".No longer availableDim. 8,55 gEstimate: € 150 / 200 -
#18Willy VandersteenSuske en Wiske. “De Schat van Beersel”, “Het Geheim der Gladiatoren” en “De Gezanten van Mars. Blauwe reeks. Eerste edities resp. 1954, 1955 en 1956. Rug met tape, blok los, naam of naamstempel op titelpagina.
Suske en Wiske. “De Schat van Beersel”, “Het Geheim der Gladiatoren” and “De Gezanten van Mars”. Blue series. First editions resp. 1954, 1955 and 1956. Back with tape, loose block, naam or name stamp on the title page.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#692Een roodkleurig handgeknoopt tapijt.
A carpet.No longer availableDim. 150 x 115 cmEstimate: € 40 / 60 -
#402Marcel PraetEen lot van 8 litho’s en gravures, genummerd en sommige E.A. Gesigneerd buiten de plaat.
A lot of 8 lithographs and engravings, numbered and some EA Signed outside the plate.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#450Een halssnoer met grijze keshiparels en een zilveren slot.
#257RCREen lot van 6 gekleurde glazen en een karaf.
#685Een Perzisch wollen tapijt met sporen van slijtage.
#205Een grote eikenhouten opbergkoffer.
A large oak wood storage chest.No longer availableDim. 60 x 130 x 54cmEstimate: € 180 / 240