#142Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#570Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een robijn +- 0,20 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.20 ct. in total, and a ruby weighing approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 3,55 gEstimate: € 500 / 600 -
#464Een Perzisch handgeknoopt loper.
#202P. Steyaert“Paysage Automne”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Landscape Autumn." A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 24,5 x 30,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#477“Science et Travail.” Zamakken sculptuur op houten sokkel.
#163SarreguéminesEen jardinière van Frans aardewerk, meerkleurig versierd met saterhoofden en met een bloem- en plantendecor in reliëf. Gemerkt Sarreguémines, schilfertje aan de rand. Met bijgevoegd piëdestal in meerkleurig aardewerk met planten decor en vogel in het reliëf.
A jardinière made of French earthenware, multicolored decorated with satyr heads and a floral and plant decor in relief. Marked Sarreguémines, small chip on the edge. Comes with assorted pedestal made of multicolored earthenware with plant decor and bird in relief.No longer availableDim. 104 x 47cmEstimate: € 150 / 200 -
#309Julien Severin“Begijnhof te Antwerpen.” Ets, genummerd 95/100. Gesigneerd buiten de plaat.
"Beguinage in Antwerp." Etching, numbered 95/100. Signed outside the plate.No longer availableDim. 22,5 x 14,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#592Een spiegel in uitbundig versierde vergulde kader.
#559Wanddecoratie in multiplex met verhoogde elementen in hout. Achteraan genummerd.
Wall decoration in plywood with raised wooden elements. Numbered at the back.No longer availableDim. h 47 x b 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#493Een houten gesculpteerd Boeddhabeeld.
A wooden carved Buddha statue.No longer availableDim. 100cmEstimate: € 120 / 200