#502R. Leclercq“Ezel”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#348Een messingen schouwklok met maritiem thema zijnde een beeld van een jongen met visnet, vissen en peddels.
#79‘Vertrekkende vissers’, olieverf op paneel in vergulde kader, links onder gesigneerd Rose.
#57Een zilveren sigarettenhouder, gemerkt 800‰.
#518Een Chinees juwelenkistje van hout met jade inleg en bronzen elementen.
A Chinese jewelry box made of wood with jade inlay and bronze elements.No longer availableDim. 28 x 18,5 x 15 cmEstimate: € 120 / 150 -
Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwenpoten.
No longer availableDim. 62 x Ø99cmEstimate: € 60 / 80 -
#459Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.
A lot of 2 Persian hand-knotted carpets.No longer availableDim. 180 x 90cmEstimate: € 40 / 60 -
#454Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
#53Lladro‘For You’, een Lladro beeld, modelnummer 5453 in originele verpakking.
#242Julien CélosPeriod: 1884-1953“Winters stadszicht”. Een kleurenets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd.
#481Een houten beeld van een vrouw. Kongo.
A wooden sculpture of a woman. Congo.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 60 / 80