#543Een viool met koffer ter restauratie, binnenin draagt deze een etiket waarop vermeld Antonio Stradivarius. Slijtage.
A violin with case for restoration, inside it bears a label stating Antonio Stradivarius. Wear.No longer availableDim. l 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#262Alfred Van NestePeriod: 1874-1969“Gezicht op de Onze-Lieve-Vrouwekerk te Brugge”. Een aquatint op papier. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 216/850.
"View of the Church of Our Lady in Bruges". An aquatint on paper. Signed and numbered 216/850 outside of the plate.No longer availableDim. 32,5 x 28cmEstimate: € 50 / 75 -
#91“O.L.Vrouw van Scherpenheuvel”, een houten beeldje op sokkel, gesculpteerd uit den Eik van Scherpenheuvel. Bijgevoegd 3 boeken getiteld “Onze-Lieve-Vrouw”, met bijhorende documentatie aangaande provenance.
"Our Lady of Scherpenheuvel", a wooden figurine on a pedestal, sculpted from the Oak of Scherpenheuvel. Included are 3 books titled "Our Lady", with accompanying documentation regarding provenance.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 200 / 300 -
#75Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een saffier +- 0,60 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and a saffhires of approximately 0.60 ct.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#305Een lot van 17 geslepen glazen uit de jaren 50 met gouden randje, 11 grote en 6 kleine.
#554Van Damme‘Figuur Boer’, een litho in houten kader onderaan gesigneerd Van Damme.
#401Een koppel Chinese bronzen vazen met vogels en bomen in het decor.
A pair of Chinese bronze vases featuring birds and trees in the decoration.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#464Een Perzisch handgeknoopt loper.
#356Een Mechelse massief eikenhouten tafel met gedraaide poten, inclusief 3 verlengstukken van 50 cm elks.
#480Een 18 kt witgouden spiraalvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
An 18 kt white gold spiral pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 750 / 850