Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“The Quorn hunt”. Zes oude humoristische Engelse jachtprenten. Vochtschade.

“The Quorn hunt”. Zes oude humoristische Engelse jachtprenten. Vochtschade.

“The Quorn Hunt”. Six scènes de chasse humoristiques anglaises. Taches d’humidité.
SKU: 2609170400.
Category: Grafiek.
Auction day: 26 September 2017 19:00
Catalogue #400
Estimate: € 60 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #359

    “De vlucht naar Egypte”. Een oude ingelijste gravure naar Tiepolo.

    “La fuite en Egypte”. Gravure ancienne encadrée d’après Tiépolo.
    No longer available
    Dim. 18 x 23,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #374
    Anto Carte

    “Les cendres battent sur mon coeur!...”. Een kleurenlitho. gesigneerd binnen de plaat.

    “Les cendres battent sur mon coeur!...”. Litho en couleurs. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 19 x 25 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #752
    Egide Linnig
    Period: 1821 - 1860

    Vijf kleine etsen van schepen in een kader. Allen gesigneerd binnen de plaat en gedateerd 1838, 1842 en 1849.

    Cinq petites eaux fortes encadrées représentant des bateaux. Signées dans la planche et datées 1838, 1842 et 1849.
    No longer available
    Dim. 7 x 9 cm - 10,5 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #699

    Een originele reclame-affiche van Minerva in kader.

    Affiche de publicité original pour Minerva. Dans un cadre.
    No longer available
    Dim. 55 x 45 cm
    Estimate: € 42 / 48
  • #64
    Kurt Peiser
    Period: 1887-1962

    “Gamins de pêcheurs”. Een kleurenets. Gesigneerd in en buiten de plaat.

    “Gamins de pêcheurs”. Eau forte en couleurs. Signée dans et hors planche.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #52
    Peeters

    “Zicht op Lier”. Een met de hand ingekleurde kaart. XVIIe eeuw.

    “Vue de Lierre”. Carte ancienne colorée à la main. XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 10,5 x 33,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #338
    Amedée Lynen

    “Hoeve” Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd.

    “Ferme”. Litho en couleurs. Signée et numérotée.
    No longer available
    Dim. 46 x 59 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #224
    Jef Van Grieken

    “Coatfrec”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 20/25 buiten de plaat.

    “Coatfrec”. Eau-forte. Signée et numérotée 20/25 hors planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 69 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #62
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Handsteenploeg - Rupelstreek”. Gesigneerd en genummerd 42/50 buiten de plaat.

    “Handsteenploeg - Rupelstreek”. Signée et numérotée 42/50 hors planche.
    No longer available
    Dim. 26 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #59

    Een paar architecturale prenten. Tijdperk Empire.

    Deux images architecturales. Epoque Empire.
    No longer available
    Dim. 30,5 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #84
    Bernard Charoy

    “Meisje met bloem”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    “Fille à la fleur”. Lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.
    No longer available
    Dim. 58 x 43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #81

    Lot albums. Postkaarten e.d.

    Lot d’albums contenant des cartes postales etc.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #332
    Louis Clesse

    “Begijnhofpoort”. Een kleurengravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Porte de béguinage”. Gravure en couleurs. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 36 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #489
    Maurice Wyckaert

    “Abstract werk” Een lithografie. Getekend en gedateerd ‘80 en genummerd op 40 exemplaren buiten de plaat.

    “Composition”. Lithographie. Signée et datée ‘80 et numérotée sur 40 exemplaires hors planche.
    No longer available
    Dim. 41 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #719

    “Zittende Boeddha met vijf kinderen”. Een beeld van meerkleurig Chinees porselein.

    “Bouddha assis et cinq enfants”. Statuette en porcelaine de Chine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #538

    Een wierookbrander van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur.

    Encensoir en porcelaine de Chine à glaçure sang de boeuf.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #794

    Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol. Eén met slijtage.

    Deux carpettes d’orient en laine. Nouées main. Une carpette est usagée.
    No longer available
    Dim. 165 x 118 & 152 x 107 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #795

    Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

    Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #805
    Val St. Lambert

    Een glazenservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 10 champagnecoupes, 6 rodewijnglazen, 3 wittewijnglazen, 9 aperitiefglazen en 8 waterglazen. We voegen er 2 afwijkende champagnecoupes en een champagnefluit aan toe.

    Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant 10 coupes à champagne, 6 verres à vin rouge, 3 verres à vin blanc, 9 verres à apéritif et 8 verres à eau. Nous ajoutons deux coupes et une flûte à champagne dépareillées.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #530

    Een Pembroketable van mahoniehout met aan één kant een lade en aan de andere kant een valse lade.

    Table Pembroke en acajou ouvrant à un tiroir et avec un faux tiroir de l’autre côté.
    No longer available
    Dim. l: 107 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #266

    Een tweeledige vitrinekast met gebogen kap en onderaan twee gemoulureerde deuren. Omstreeks 1800.

    Vitrine à deux corps à corniche galbée. Le bas à deux portes moulurées. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 272 x 135 x 54 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #38
    Val St. Lambert

    Een designvaas van geblazen groen kristal. We voegen er een tweede gelijksoortige designcoupe van Nederlandse makelij aan toe.

    Vase design en cristal soufflé vert. Nous ajoutons un deuxième dans le même genre de fabrication néerlandaise.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #467

    Een hedendaags Grieks icoon met verzilverde en vergulde riza.

    Icône contemporaine grecque à riza en métal argenté et doré.
    No longer available
    Dim. 21,5 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #22
    George Van Raemdonck
    Period: 1888 - 1966

    “Bij de schoenmaakster”. Een ingekleurde inkttekening op papier. Gesigneerd.

    “Chez la cordonnière”. Dessin à l’encre coloré sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 11 x 15 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #88

    Een lot speciale gelegenheidszegels, waarbij twee albums met zegels van Guernsey en één van Alderney.

    Lot de timbres d’occasions spéciales dont deux albums aux timbres de Guernsey et un d’Alderney.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #238

    Een driedelig klokstel van verguld brons in Napoleon III - stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.

    Garniture de cheminée en bronze doré de style Napoléon III, comprenant une pendule et deux candélabres chaque fois avec cinq lumières.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More