#258
#76
Een handgeknoopt Perzisch karpet.
#204Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932
“Jager en zijn hond op de Kalmthoutse heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chasseur et son chien de chasse sachant chasser à Kalmthout”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 53 cmEstimate: € 500/700 -
#221
Een Hollandse tweedeursvitrine van notenhout met onderaan drie gebogen laden.
#579
Een oude wieg van witgepatineerd smeedijzer.
#612
Een oude houten reiskoffer met messingen monturen.
#575Kayseri
Een Turks kleedje met vijf mirhabs.
#818
Un lot de six petites boîtes en forme d’oeuf différentes, montures en laiton. Marque ‘Limoges’ sous la base.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#67
Twee vide-poches van meerkleurig Muranoglas, gedragen door een clown.
#595
#756
Een mahoniehouten speeltafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt.
”Pandore”. Une statue en bronze à patine foncée d’après une oeuvre de Edwin Scharff.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 1500/1800