#182“Maria met baby Jezus”. Een reliëf paneel uit gips.
#481Een houten beeld van een vrouw. Kongo.
#409Émile Louis Foubert“Naaktportret”. Een lot van 2 tekeningen op papier. Onderaan gesigneerd EM Foubert ‘80.
#430Een 18 kt roze gouden ketting met hanger en met bijpassende ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en amethist en maansteen.
An 18kt rose gold necklace with pendant and matching ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct. and amethyst and moonstone.No longer availableDim. 16,15 gEstimate: € 900 / 1000 -
#538Een vruchtbaarheidsboom. Kongo.
A fertility tree. Congo.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#37Royal CopenhagenEen lot porseleinen jaarbordjes, onderaan gemerkt Royal Copenhagen.
A set of porcelain yearly plates, marked Royal Copenhagen at the bottom.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#309Julien Severin“Begijnhof te Antwerpen.” Ets, genummerd 95/100. Gesigneerd buiten de plaat.
"Beguinage in Antwerp." Etching, numbered 95/100. Signed outside the plate.No longer availableDim. 22,5 x 14,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#236Een houten vitrinekast met glazen schuifraam en 2 verdiepen en koperen beslag.
A wooden display cabinet with a sliding glass front and 2 shelves, adorned with copper fittings.No longer availableDim. 120 x 100 x 42 cmEstimate: € 120 / 180 -
#459Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.
A lot of 2 Persian hand-knotted carpets.No longer availableDim. 180 x 90cmEstimate: € 40 / 60