Other lots in this auction
-
#50Een 18 karaats geel gouden fotohouder bezet met pareltjes.
Un porte-photo en or jaune 18 carats serti de perles.No longer availableDim. 14,45 gEstimate: € 400 / 500 -
#173Een kleine Afrikaanse slagtand. Met CITES-certificaat. BE0023/2019. 3,7 kg.
Une petite défense africaine. Avec certificat CITES. BE0023 / 2019. 3,7 kg.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 600 / 750 -
#378Buste van een jonge vrouw. Gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
Buste de jeune femme. Bois sculpté. Travail africain.No longer availableDim. H. 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#134Henriette Daenen“Rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1931.
Roses . Huile sur toile. Signée et datée 1931.No longer availableDim. 80 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#213Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906“Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
Le travail . Une sculpture de bronze patiné brun. Signé.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 600 / 650 -
#112E. Ibels“Vaas met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforatie.
Vase avec des roses . Huile sur toile. Signé. Perforation.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#288“Boogschutter”. Massief modern bronzen beeldje.
Archer . Statue en bronze massif moderne.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 70 / 90 -
#130Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct.
Une bague en forme de fleur en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,30 ct.No longer availableDim. 3,84 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#360Een gesculpteerd Afrikaans houten masker met resten van polychromie. Bembe, Zaïre.
Un masque africain en bois sculpté avec des restes de polychromie. Bembe, Zaïre.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 55 / 65 -
#72“Papegaaien in een Herderijklijst”. Toegeschreven aan Ting.
Perroquets dans une liste Herderijk . Attribué à Ting.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#156Een paar Louis-Philippe canapés van mahoniehout, bekleed met roze zijde. XIXde eeuw.
Paire de canapés Louis-Philippe en acajou, recouverts de soie rose. XIXème siècle.No longer availableDim. 100 x 135 cmEstimate: € 300 / 500 -
#250Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,11 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1,17 ct.
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 1,11 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 1,17 ct.No longer availableDim. 7,40 gEstimate: € 1650 / 1850

