Other lots in this auction
-
#137“Man met paard en kat”. Een fijn gesculpteerde ivoren okimono. Onderaan gesigneerd.
Homme avec cheval et chat . Un okimono en ivoire finement sculpté. Signé en bas.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 175 / 200 -
#289Lis“Collages”. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1997 & 2007.
Collages . Signés et datés respectivement de 1997 et 2007.No longer availableDim. 40 x 27 & 45 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#30Een 18 karaats geel gouden horlogeketting gebruikt als halssnoer met bijpassende armband.
Chaîne de montre en or jaune 18 carats utilisée comme collier avec bracelet assorti.No longer availableDim. 12,05 gEstimate: € 350 / 400 -
#294Een grote schotel van cloisonné op messing, versierd met een bloemendecor. Met staander.
Grand plat en cloisonné sur laiton, décoré d'un décor floral. Avec support.No longer availableDim. Ø: 38,5 cmEstimate: € 160 / 180 -
#334Goebel, Germany“Heavenly angel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.21/II.
Heavenly angel . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 21 / II.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 90 / 110 -
#195Een 18 karaats geel gouden ring bezet met email.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'émail.No longer availableDim. 8,06 gEstimate: € 250 / 300 -
#263“Dame met hoed”. Een gesculpteerd albasten buste op zwart marmeren sokkel. Begin XXe eeuw.
Dame au chapeau . Un buste en albâtre sculpté sur un socle en marbre noir. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200 / 250 -
#57DoremiEen compacte grammofoon.
Un phonographe compact.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#291Een oude Belgische Rijkswachtskepie. Jaren 50.
Un vieux képi de la gendarmerie belge. Années 50.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#205Een 18 karaats wit gouden ring met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,30 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 2,30 ct.No longer availableDim. 6,94 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#286Een serie van 6 Victoriaanse stoelen van gebeeldhouwd notenhout, bekleding van roze zijde.
Une série de 6 chaises victoriennes en noyer sculpté avec revêtement en soie rose.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#343Een Engelse bajonet uit de Eerste Wereldoorlog. Met schede. Gemerkt ‘Wilkinson’. 1907.
Une baïonnette anglaise de la Première Guerre mondiale. Avec gaine. Marquée Wilkinson . 1907.No longer availableDim. l: 57 cmEstimate: € 75 / 90

