#743Een grote ronde kruik van gedreven geel koper. Arabisch werk.
#727Een godslamp en een schotel van messing.
#742Een koperen luchter met acht lichtpunten.
Lustre en cuivre à huit lumières.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#470Een koperen sac-à-perles in drie niveaus met kristallen pendeloques.
#128Een oude Oosterse helm van rood koper.
#465Een kleine en een grote luchter van geel koper met kristallen kraaltjes.
Milieu de table en cristal taillé et laiton. Anses en forme d’oiseaux stylisés.No longer availableEstimate: € 50 / 60
#429R. Fievet“Modderig landweggetje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
#668Dertien kleine jardinières van gietijzer in verschillende maten en uitvoeringen.
Treize petites jardinières en fonte de différentes tailles et modèles.No longer availableDim. 15 à 35 cmEstimate: € 100 / 200 -
#517Een Afrikaans houten voorouderbeeld, getooid met veren.
#515Edel Collecties“Le Patrimoine Belge”. Reeks van zeven munten. De Nederlandse Euro Herdenkingsslagen. Reeks van zes munten. “Meesterwerken Rijksmuseum”. Reeks van vier munten. Alles van verzilverd en verguld koper. Telkens met een uitvoerig certificaat. We voegen er een kistje met 11 soortgelijke munten aan toe. Grotendeels uitgave Alan Roberts.
“Le Patrimoine Belge”. Suite de 7 pièces de monnaie. De Nederlandse Euro Herdenkingsslagen. Suite de 6 pièces. “Meesterwerken Rijksmuseum”. Suite de 4 pièces. Le tout en cuivre doré et argenté. Chaque fois avec un certificat extensif. Nous ajoutons un coffret avec 11 pièces de monnaie semblables. En partie Ed. Alan Roberts.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#548Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld decor van adellijke personages in een interieur. Onderaan gemerkt.
#177Een schouwpendule in Lodewijk XV-stijl van imitatieschildpad met bronzen monturen. We voegen er twee messingen kandelaars aan toe.
Deux fauteuils à la reine en noyer sculpté recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#203Avi Kenan“Ballerina”. Een bronzen beeld. Gesigneerd en gedateerd 1984. Genummerd 19/50.
“Ballerine”. Sculpture en bronze. Signée et datée 1984. Numérotée 19/50.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#36Een commode van mahoniefineer in Louis-Philippestijl. Bovenaan een lade in doucine boven drie grote, rechte laden.
Commode en placage d’acajou ouvrant à quatre tiroirs dont le supérieur en doucine. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. b. 116 cmEstimate: € 120 / 200