Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee appliques van geel koper met twee lichtpunten.

Twee appliques van geel koper met twee lichtpunten.

Deux appliques en cuivre jaune à deux lumières.
SKU: 2405160699.
Category: Koper.
Auction day: 25 May 2016 19:00
Catalogue #699
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #743

    Een grote ronde kruik van gedreven geel koper. Arabisch werk.

    Grande flasque en laiton repoussé. Travail arabe.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #790

    Drie koperen luchters met vier lichtpunten, versierd met ramskoppen en bovenaan getooid met een vlam.

    Trois lustres en cuivre à quatre lumières décorés de têtes de bélier et surmontés d’une flamme.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 300
  • #282

    Een lot koper, bestaande uit vijf olielampen, waarvan één versierd met een libel, een slak en een hagedis, een lantaarntje, een oude telefoon met bakelieten hoorn en een komfoor.

    Lot de cuivres comprenant cinq lampes à huile dont une décorée d’une libellule, un escargot et un lézard, une petite lanterne, un ancien téléphone au parleur en bakélite et un réchaud.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #624

    Een luchter van goudgepatineerd koper met acht lichtpunten en versierd met vliegende draken.

    Lustre en cuivre doré à huit lumières et décoré de dragons volants.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #727

    Een godslamp en een schotel van messing.

    Lampe de sanctuaire et plat d’offrande en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #462

    Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Goede staat. Stofwikkel beschadigd.

    Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Bon état. Garde-poussière endommagée.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #678

    Twee bronzen Spaanse vijzels met stamper, een koperen pepermolen en een koperen olielamp met vier lichtpunten.

    Deux mortiers espagnols en bronze avec leurs pilons, un moulin à poivre en cuivre et une lampe à huile en cuivre à quatre lumières.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #742

    Een koperen luchter met acht lichtpunten.

    Lustre en cuivre à huit lumières.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #681

    Drie paar messingen kandelaars. Eén paar met dubbel getorste schacht (H. 30,5 cm), één paar met rechte schacht en ovale voet (H. 23 cm) en één paar in Régencestijl met gechantourneerde voet (H. 22 cm).

    Trois paires de candélabres en laiton. Une paire à double torse (H. 30,5 cm), une paire à tige droite et pied ovale (H. 23 cm). et une paire de style Régence au pied chantourné (H. 22 cm).
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #470

    Een koperen sac-à-perles in drie niveaus met kristallen pendeloques.

    Sac-à-perles en cuivre aux pendeloques en cristal sur trois niveaux.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #419

    Twee haardstellen, waarbij één van koper en één van brons in Lodewijk XV-stijl, versierd met een personage.

    Deux garnitures de cheminée, l’une en cuivre, l’autre en bronze de style Louis XV, décoré d’un personnage.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #733
    E. Bacon & Co., Grimsey

    Een scheepslantaarn van rood en geel koper. Gemerkt.

    Lanterne de bateau en cuivre rouge et laiton. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #128

    Een oude Oosterse helm van rood koper.

    casque oriental ancien en couvre rouge.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #465

    Een kleine en een grote luchter van geel koper met kristallen kraaltjes.

    Un grand et un petit lustre en cuivre jaune aux perles en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #297

    Een milieu de table van geslepen kristal en messing, versierd met handvatten in de vorm van gestileerde vogels.

    Milieu de table en cristal taillé et laiton. Anses en forme d’oiseaux stylisés.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60

Other lots in this auction

  • #429
    R. Fievet

    “Modderig landweggetje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘64.

    “Sentier de campagne boueux”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘64.
    No longer available
    Dim. 36 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #668

    Dertien kleine jardinières van gietijzer in verschillende maten en uitvoeringen.

    Treize petites jardinières en fonte de différentes tailles et modèles.
    No longer available
    Dim. 15 à 35 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #722

    Armstoel van mahoniehout, bekleed met groen fluweel. Tijdperk Louis-Philippe.

    Fauteuil en acajou recouvert de velours vert. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #25

    Twee stoelen van witgepatineerd hout met beige stoffen bekleding.

    Deux chaises en bois laqué blanc recouvert de tissu beige.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #517

    Een Afrikaans houten voorouderbeeld, getooid met veren.

    Statuette d’ancêtre en bois sculpté, coiffée de plumes. Travail africain.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #515
    Edel Collecties

    “Le Patrimoine Belge”. Reeks van zeven munten. De Nederlandse Euro Herdenkingsslagen. Reeks van zes munten. “Meesterwerken Rijksmuseum”. Reeks van vier munten. Alles van verzilverd en verguld koper. Telkens met een uitvoerig certificaat. We voegen er een kistje met 11 soortgelijke munten aan toe. Grotendeels uitgave Alan Roberts.

    “Le Patrimoine Belge”. Suite de 7 pièces de monnaie. De Nederlandse Euro Herdenkingsslagen. Suite de 6 pièces. “Meesterwerken Rijksmuseum”. Suite de 4 pièces. Le tout en cuivre doré et argenté. Chaque fois avec un certificat extensif. Nous ajoutons un coffret avec 11 pièces de monnaie semblables. En partie Ed. Alan Roberts.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #548

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld decor van adellijke personages in een interieur. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de personnages de qualité dans un intérieur. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #177

    Een schouwpendule in Lodewijk XV-stijl van imitatieschildpad met bronzen monturen. We voegen er twee messingen kandelaars aan toe.

    Pendule de style Louis XV en bronze et imitation d’écaille. Et deux candélabres en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #729

    Twee fauteuils à la reine van gesculpteerd notenhout, bekleed met naaldwerk.

    Deux fauteuils à la reine en noyer sculpté recouvert de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #203
    Avi Kenan

    “Ballerina”. Een bronzen beeld. Gesigneerd en gedateerd 1984. Genummerd 19/50.

    “Ballerine”. Sculpture en bronze. Signée et datée 1984. Numérotée 19/50.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #573

    Een paar kraagvaasjes van opaalglas met een meerkleurig vogeldecor versierd. Omstreeks 1900.

    Paire de vases aux cols ondulés en opaline. Décor polychrome d’oiseaux stylisés. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. H 27 cm
    Estimate: € 50 / 6à
  • #36

    Een commode van mahoniefineer in Louis-Philippestijl. Bovenaan een lade in doucine boven drie grote, rechte laden.

    Commode en placage d’acajou ouvrant à quatre tiroirs dont le supérieur en doucine. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. b. 116 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More