Similar lots by type
-
#69
Een wijwatervat van email champlevé op geelkoper met bloemendecor en centraal een plaquette van de Heilige Maagd. Gemonteerd op een marmeren plaatje.
Bénitier en émail champlevé sur cuivre jaune à décor de fleurs. Plaquette centrale représente la Ste-Vierge. Monté sur une plaquette de marbre.No longer availableDim. H 18 cmEstimate: € 50 / 70 -
#611
Een theeblok van verpulverde zwarte thee en vroeger gebruikt als betaalmiddel.
Balle de thé noir, anciennement utilisée comme argent.No longer availableEstimate: € 10 / 15 -
#128
Een verzameling vlinders in twee lijstjes met o.a. een Caligo idonémus, een Trogonoptera Brookiana en een Leuconoe Gordina.
Collection de papillons dans deux cadres contenant e.a. le Caligo Idonémus, le papillon hibou, le Trogonoptera Brookiana et le Leuconoe Gordina.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#678
Twee kalligrafische penselen waarvan één met benen handvat met afbeeldingen uit de dierenriem en één met gesculpteerd houten handvat.
Deux pinceaux à calligraphie dont un en os aux illustrations du zodiaque, l’autre en bois sculpté.No longer availableDim. 75 en 36 cmEstimate: € 20 / 25 -
#153
Een waaier met ivoren montuur en versierd met een romantisch tafereel, een verguld floraal decor en een spiegeltje op het eerste fragment. Model “plumetti”. XIXde eeuw.
Eventail en ivoire décoré d’une scène romantique et de fleurs dorées. La première partie ornée d’un petit miroir. Modèle plumetti, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#673
Een smeedijzeren fietsje met houten stuur en zadel.
Bicyclette miniature en fer forgé. Guidon et selle en bois.No longer availableDim. L 49 cmEstimate: € 20 / 25 -
#49
Een gietijzeren spaarpot in de vorm van een ezeltje.
Tirelire en fonte en forme d’un petit âne.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#317
“Auto Union Type C Streamliner V16 - 1937”. Een model van wit metaal.
“Auto Union Type C Streamliner V16 - 1937”. Modèle en métal blanc.No longer availableDim. l: 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#688
Een Japanse theaterpop in een kleine vitrine. Handjes en gezicht van gofun (gemalen oesterschelpen).
Poupée de théâtre japonaise dans une petite vitrine. Mains et visage en gofun (coquilles d’huîtres moulues).No longer availableDim. 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#92
Een lot van zeven diverse parfumflacons waarvan enkele nog met inhoud. O.a. “Zaïm” Charles Faÿ, “Samsara” Guerlain, enz. We voegen er een pillendoosje aan toe.
Lot de sept flacons à parfum dont quelques contenant du parfum. E.a. Zaïm Charels Faÿ, “Samsara” Guerlain etc. Nous ajoutons une boîte à pilules.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#304
Een lijstje uit een nonnenkamer, met als achtergrond een XVIIIde eeuwse gravure, bestaande uit twee verzegelde hosties in wassen plaquettes met afbeeldingen van Jezus en Maria, een rozenkrans, een hartvormig medaillon van paars glas met binnenin een reliek, enkele drukwerken op katoen en gedroogde bloemen.
Cadre en bois sculpté de chambre de nonne. Fond gravure du XVIIIe siècle “Cibavit Illum Dominus”. Surmontée de deux morceaux d’hosties scellées dans un moulage de cire avec relief: Jésus et Marie portant respectivement les dates de 1905 et 1915. Chapelet en nacre, médaillon en coeur de verre mauve où trône ne relique, quelques imprimés sur coton et des fleurs séchées.No longer availableDim. 36 x 29,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#273
Een verzameling tropische vlinders in drie lijstjes met gebombeerd glas.
Collection de papillons des tropiques dans trois cadres aux verres bombés.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#158
Een waaier met een montuur van bamboe en het blad versierd met een handgeschilderd Spaans bloemenmeisje. Omstreeks 1930.
Eventail à monture en bambou et à plateau représentant une fille espagnole aux fleurs. Vers 1930.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#467
Een bovenkaak van een zaagvis op houten sokkel.
Scie d’un poisson scie. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 110 / 130 -
#263
Een miniatuur koffertje van zwartgelakt hout met bronsbeslag en op het deksel een ivoren plaquette met een afbeelding van een gekroond hoofd. Met sleutel. XIXde eeuw.
Petit coffre tirelire en bois laqué noir. Montures en bronze, sur le couvercle une pastille en ivoire représentant une tête couronnée. Avec clé. XIXe siècle.No longer availableDim. L 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#560
Een lot van acht miniatuur No-maskers van gelakt papier-maché in diverse formaten. Japans werk. We voegen er een zamak inktpotje in de vorm van een samoeraihelm.
Lot de huit masques Nô miniatures en papier mâché miniature de différentes dimensions. Travail japonais. Nous ajoutons un petit encrier en régule en forme d’un casque samouraï.No longer availableEstimate: € 200 / 250
Other lots in this auction
-
#524René Marie DujardinPeriod: 1913 - 2002
“Portret in de haven”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
“Portrait dans le port”. Aquarelle et encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#540Val St. Lambert
Een vaas van gerookt en zwart kristal. Tijdperk art deco. Kleine randschade. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal noir et fumé. Epoque art déco. Petit éclat à la base. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#402
Een schotel van celadonkleurig porselein met een reliëfdecor op de vleugel.
Plat en porcelaine céladon à décor en relief sur l’aile.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 120 / 140 -
#310
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met één briljantje.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un petit brillant.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 120 / 180 -
#238
Een vaas van kleurloos geslepen kristal met een zilveren montuur. Gemerkt van Wolfers. 800 ‰.
Vase en cristal taillé incolore à monture en argent. Poinçons de Wolfers et 800‰.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#420Will Faber
“Compositie”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Technique mixte sur carton. Signée.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 400 / 600 -
#131
Een gevarieerd lot met zakmesjes, schaartjes, gespen enz. Overwegend van verzilverd metaal.
Lot varié de couteaux de poche, de ciseaux, de boucles etc. En grande partie en métal argenté.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#742Charles Verlat
“Paard op hol”. Oost-Indische inkt en potlood op papier. Gesigneerd.
“Cheval emballé”. Encre de Chine et crayon sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#403
Een dekselpot van blauw en wit porselein met een floraal decor en een paradijsvogel. Merk en nummer 800 onderaan.
Pot couvert en porcelaine bleue et blanche à décor de fleurs et d’un oiseau du paradis. Marque et numéro 800 sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#541
Een mes in schede van gesculpteerd en deels gepolychromeerd been. Chinees werk op houten staander.
Couteau et son fourreau en os sculpté et partiellement polychromé. Travail chinois. Sur socle en bois.No longer availableDim. l: 61 cmEstimate: € 200 / 240 -
#190Tower
Een 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Montre de dame en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. Bruto: 23,99 gEstimate: € 800 / 1000 -
#200
Een 18 karaats wit gouden ketting met art nouveau hanger of broche bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif art nouveau serti de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1,30 ct. Peut également servir de broche.No longer availableDim. 21,46 gEstimate: € 1600 / 1800