Other lots in this auction
-
#198
Een vaas van Perzisch aardewerk met een meerkleurig decor van vogels en druiven.
Un vase en faïence de Perse à décor polychrome d’oiseaux et raisins.No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 100/120 -
#175
“Moeder en kind”. Een beeld van terracotta.
”Mere et enfant”. Une statue en terre cuite.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 38 cmEstimate: € 60/100 -
#285
“Herbergscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Scène d’auberge”. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. 11 x 14,5 cmEstimate: € 200/300 -
#374
“Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd, met droogstempel gemerkt en genummerd 84/100 buiten de plaat. In de plaat: C. 1917.
“Bruges”. Une eau-forte en couleurs. Signée, avec cachet et numérotée 84/100 hors planche. Dans la planche: C. 1917.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 31 cmEstimate: € 20/30 -
#338
Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.
Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 & 31 cmEstimate: € 100/120 -
#243L. Leemans
“Rozen”. Een lot van drie schilderijtjes. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Roses”. Lot de trois tableaux. Huile sur toile. Signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 23 x 17 cmEstimate: € 20/25 -
#197
Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van krijgsheren.
Un vase en porcelaine du Japon à décor de guerriers polychrome et doré.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. h: 45 cmEstimate: € 80/120 -
#196
Een mahoniehouten banjobarometer.
Baromètre banjo en acajou.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#58
“Stijlvol koppel”. Een beeld van goudgepatineerd gips naar een ontwerp van Fisher. Austin Productions Inc, 1987.
“Couple stylé”. Une statue en plâtre à patine dorée d’après une oeuvre de Fisher. Austin Productions Inc, 1987.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 65 cmEstimate: € 80/140 -
#223
Een ivoren brievenopener en een zilveren taartschep met ivoren handvat van omstreeks 1900.
Coupe papier en ivoire et pelle à tarte en argent à la manche en ivoire. Vers 1900.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/25 -
#128
Een lampje, opgebouwd uit een beeldje van meerkleurig aardewerk in de vorm van een vogel op een houten sokkeltje. Sokkeltje beschadigd.
Petit lampe portée par une statuette en faïence polychrome en forme d’oiseaux sur socle en bois. Dégât au socle.No longer availableOnline onlyActive bid: 210.00 €Dim. h: 49 clEstimate: € 30/40 -
#56
Balustervaas van Cantonporselein. Begin XXste eeuw.
Vase balustre en porcelaine du Canton. Début XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. H. 46 cmEstimate: € 300/400