Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee Japanse prenten?

Twee Japanse prenten.

Deux estampes japonaises.
SKU: 2405160479.
Category: Aziatisch.
Auction day: 25 May 2016 19:00
Catalogue #479
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #552

    Een Chinees kastje met twee laden.

    Petit meuble chinois à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 103 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #417

    Een achthoekige schaal van blauw en wit porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt. Enkele schilfers. XIXe eeuw.

    Plat octogonale en porcelaine bleue et blanche. Travail chinois. Marque au verso. Quelques éclats. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 30 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #637

    Een grote schotel van Imariporselein met een koperen montuur. XIXe eeuw.

    Grand plat en porcelaine d’Imari à monture en cuivre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 56 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #568

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van bloesems. Eerste helft XXe eeuw.

    Grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’arbres en fleurs. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #721

    Een lot Imariporselein, bestaande uit twee bordjes en een vaasje. Het laatste gerestaureerd.

    Deux plats et un vase en porcelaine d’Imari. Le vase restauré.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 & Ø: 21,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #713

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels en bloesems en achteraan met kalligrafische tekens.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs et d’oiseaux, calligraphie au verso.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #718

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vruchten en vlinders. Onderaan gemerkt. Restauraties aan de rand.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de fruits et de fleurs. Marque sous la base. Restauration au bord.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #418

    Een buikvaas van Chinees famille-jauneporselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Zwaar beschadigd bovenaan.

    Vase pansu en porcelaine famille jaune décoré de fleurs. Travail chinois. Marque sous la base. Col cassé.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #403

    Een paar kleine vaasjes van Chinees aardewerk met een sang-de-boeufglazuur. Eén met kleine restauratie bovenaan.

    Une paire de petits vases en faïence de Chine dite sang-de-boeuf. L’un restauré.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #671

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld decor van personages. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de personnages. Marque sous les bases.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #561

    Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de acht onsterfelijken in het gezelschap van mythologische dieren. Onderaan met Qianlong stempel. Omstreeks 1900.

    Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome des huit immortels accompagnés d’animaux mythologiques. Marque référant à Qianlong sous la base. Vers 1900. Avec socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #611

    Een lot van drie verschillende balustervazen van meerkleurig porselein, waarvan twee Chinese en een Japanse.

    Lot de trois vases balustres en porcelaine polychrome de Chine et du Japon.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 200
  • #563

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Begin XXe eeuw.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un jardin. Début XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #747

    Een XIXe eeuwse kom van Chinees porselein met een (vervaagd) verguld decor op een blauwe fond, binnen versierd met een meerkleurig bloemenmotief op de rand en afgewerkt met 800‰ zilveren monturen met Brusselse keuren.

    Bol en porcelaine de Chine, l’extérieur décoré de fleurs dorés sur fond bleu, l’intérieur aux fleurs polychromes de la famille rose. Base en argent aux poinçons de Bruxelles pour 800‰. Usures à la dorure.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #717

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #638

    Een Chinees kastje van gelakt hout met twee deuren onder een lade, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.

    Petite armoire chinoise en bois laqué ouvrant à deux portes en dessous d’un tiroir. Décor de fleurs peintes à la main.
    No longer available
    Dim. b: 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #549

    Een Chinees kastje met twee laden.

    Petit meuble chinois à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 98 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #408

    Een hindoeïstisch beeldje van meerkleurig porselein in de vorm van een god met een varkenskop en een kalligrafisch penseel. (Varaha?). We voegen er een zittende Boeddha van geel koper aan toe.

    Statuette hindouiste en porcelaine polychrome présentant une divinité à la tête de cochon et un pinceau à calligraphie. Nous ajoutons un Bouddha assis en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #765

    Een kleine pembroketable met twee laden in Victoriaanse stijl. Schade aan het fineer.

    Petite table Pembroke à deux tiroirs. Placage endommagé. Angleterre, époque Victoria.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #431

    Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van paradijsvogels en bloemen.

    Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome d’oiseaux du paradis et de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #553

    Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met voorstellingen met betrekking tot het Chinese nieuwjaar. Op houten sokkel. Haarscheur in de bodem. XIXe eeuw.

    Pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome décoré d’une fête du nouvel an chinois. Sur socle en bois. Cheveux dans la base. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #512
    Kunichika

    Een paar ingekleurde Japanse prenten. Beiden gesigneerd. Tweede helft XIXe eeuw.

    Paire d’estampes japonaises en couleurs. Les deux signées. Deuxième moitié du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 22 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #587

    Een grote balustervaas van Cantonporselein met een meerkleurig en verguld decor met hofscènes. Op houten staander. Onderaan gemerkt.

    Grand vase balustre en porcelaine de Canton à décor polychrome et doré de scènes de la cour. Sur socle en bois. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #567

    Een paar balustervazen en een gemberpot van Chinees porselein met een blauw decor van bloemen en een landschap op witte fond. Restauraties.

    Paire de vases balustres et un pot à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et d’un paysage sur fond blanc. Restauration.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #604
    Maurice Felbier
    Period: 1903 -1991

    “Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 83 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #220
    Creature

    Een eau de parfum van 50 ml.

    Eau de parfum de 50 ml.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 60
  • #476

    Een garderobe van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden onder twee spiegeldeuren en bovenaan versierd met een rocaille.

    Garde-robe en bois de placage de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs en dessous de deux portes aux miroirs. Corniche ornée d’une rocaille.
    No longer available
    Dim. h: 240 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #548

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld decor van adellijke personages in een interieur. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de personnages de qualité dans un intérieur. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #393
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, rookbruin en blauw gekleurd in de massa. Tijdperk art deco.

    Vase en cristal taillé coloré brun fumé et bleu dans la masse. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #81
    Royal Vienna

    “Meisje met manden”. Een beeldje van meerkleurig Weens aardewerk. Onderaan gemerkt en genummerd. Begin XXe eeuw.

    “Fille aux paniers”. Statuette en faïence polychrome viennoise. Marque et numéro sous la base. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #444
    Dries Van den Broeck
    Period: 1923 - 1995

    Een lot van vijf grafische werken. Allen gesigneerd.

    Lot de cinq gravures. Chaque pièce signée.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #306

    Een commode van notenhoutfineer met twee kleine boven drie grote laden. Wit marmeren blad. Omstreeks 1900.

    Commode en placage de noyer ouvrant à deux petits et trois grands tiroirs. Tablette en marbre blanc. Vers 1900
    No longer available
    Dim. b. 115 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #180

    Een 18 karaats roze kleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,31 ct.

    Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,31 ct.
    No longer available
    Dim. 7 g
    Estimate: € 1400 / 1500
  • #508

    Twee dekselvaasjes en een wierookbrander van meerkleurig Satsuma-aardewerk.

    Deux vases couverts et un encensoir en faïence polychrome de Satsuma.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #286

    Een tweedeurskast in Louis Philippestijl met bovenaan een lade in doucine. Slijtage.

    Armoire à deux portes de style Louis-Philippe. Tiroir en doucine vers le haut. Usures.
    No longer available
    Dim. 98 x 67 & 83 x 130 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #7

    Art nouveau jardinière van metaal.

    Petite jardinière art nouveau en métal.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More