Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee Japanse waaierbladen. XIXde eeuw. Enige slijtage.

Twee Japanse waaierbladen. XIXde eeuw. Enige slijtage.

Deux éventails japonais. XIXième siècle. Usures.
SKU: 1906180474.
Auction day: 20 June 2018 19:00
Catalogue #474
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #111

    Een oude wereldbol van H. Kiepert op bronzen voet.

    Un ancien globe sur pied en bronze. H. Kiepert.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #350

    Een kruisje, een St-jacobsschelp met parel en een paar oorbellen van 18 karaats geel goud.

    Une croix, une coquille St-Jacques et perle et une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 4,61 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #614
    Chetan

    “Gebed voor beterschap”. Olieverf opdoek. Gesigneerd. Zuid-Indisch werk.

    ”Prière pour prompt rétablissement”. Huile sur toile. Signée. Travail sud-Indien.
    No longer available
    Dim. 90 x 117 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #617

    Een volledig vel van een gnoe.

    Une peau de gnou.
    No longer available
    Dim. l: 240 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #821

    Een zwartgelakt houten wandklokje met vergulde lijst rond de handbeschilderde wijzerplaat.

    Une petite horloge murale en bois laqué noir et encadrement doré autour du cadran peint à la main.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #770

    Een hangvitrine met één deurtje.

    Une petite vitrine murale à une porte.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #452

    Twee Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout. Eén beschadigd.

    Deux statues en bois africaines. Une avec dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 56 & 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #121

    Een lotelingenstok van Italiaans glas met rode lijnen op vergulde achtergrond. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges sur fond doré. vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 110 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #382

    Vier tegels van Delfts aardewerk met Bijbelse taferelen.

    Quatre carreaux en faïence de Delft, représentations de scènes Bibliques.
    No longer available
    Dim. 13 x 13 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #236

    Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.

    Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.
    No longer available
    Dim. 124 x 169 x 50 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #379

    Een geribde karaf van geblazen glas met een eendenbekmontuur van verzilverd metaal in art nouveaustijl. Binnenin met stop. XIXe eeuw.

    Une carafe en verre soufflé avec monture de col canard dans le style art nouveau. Avec bouchon intérieur. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #690

    Een bordenkast van mahoniehoutfineer in Louis Philippestijl met onderaan twee paneeldeuren.

    Un vaisselier en bois de placage acajou, style Louis Philippe, à deux portes panneau en dessous.
    No longer available
    Dim. 143 x 147 x 43 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More