#300Een 18 karaats witgouden halsketting met hanger bezet met één centrale briljant van +-0,15 ct.
An 18 carat white gold necklace with pendant, adorned with one central brilliant-cut diamond of approximately 0.15 carats.No longer availableDim. 4,30 gEstimate: € 400 / 500 -
#97Een grote houten vijzel, vermoedelijk Afrikaans.
#750Een zakhorloge met sleuteltje aan een messing staander.
#215DelvauxEen handtas van donkerbruin leder. Gemerkt. Met stoftas. Gebruikssporen en slijtage aan de aanhechting van de handvaten.
A handbag made of dark brown leather. Marked. Comes with a dust bag. Signs of use and wear at the attachment of the handles.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#764Een set van 2 sérigrafien van Guust Flater in kader.
#69“De regio van het huidige België” Gravure naar de 18 eeuw.
"Belgium" Engraving from the 18th century.No longer availableDim. 58 x 90 cmEstimate: € 100 / 140 -
#197Christofle FranceEen paar groenteschalen met deksels van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt. In oorspronkelijke dozen en met stofhoezen.
A pair of vegetable bowls with lids made of silver-plated metal. Marked on the bottom. In their original boxes and with dust covers.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#88Paul Sersté‘Zittend meisje’, een terracotta beeld getekend Paul Sersté.
#658Een bronzen vaas met Aziatisch decor. Bodemloos op houten sokkel.
#756Aubrée à NozayEen comtoise versierd met gedreven geel koper, de voorstelling getiteld “La Culture. Wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Einde XIXde eeuw. Met sleutel en op houten stoeltje.
A comtoise decorated with hammered yellow copper, the performance entitled “La Culture. White enamel dial with Roman numerals. End of XIXth century. With key and on wooden chair.No longer availableDim. H: 135 cmEstimate: € 40 / 60