#201Een neogotisch kruisbeeld van gebeeldhouwd eikenhout.
#286Een donker eiken Engels bureau, 5 laden met groen lederen blad en een bijhorende stoel.
A dark oak English desk, 5 drawers with a green leather top and a matching chair.No longer availableDim. 75 x 151 x 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#311Een gedreven messingen pendule. Vroeg 20ste eeuw. Met sleutel. Kleine beschadiging bovenaan.
A driven brass pendulum. Early 20th century. With key. Small damage at the top.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 35 / 50 -
#463Een Chinees polychroom porseleinen gemberpot met houten deksel.
A Chinese polychrome porcelain ginger jar with wooden lid.No longer availableDim. 30cmEstimate: € 80 / 120 -
#613Een paar veelkleurige bordjes van Chinees porselein met een famille rose decor, één met haar en schilfer. Evenals een Derby bord met een Imari decor, een Japanse compotier, onderaan gemerkt en een Japans Imari bord.
A couple of multi-colored plates made of Chinese porcelain with a famille rose decoration, one with hairline cracks. Also, a Derby plate with an Imari decoration, a Japanese compote dish, marked on the bottom, and a Japanese Imari plate.No longer availableDim. Ø: 20-25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#773Een lot van 2 koperen Afrikaanse items bestaande uit een getorste armband en een beeldje.
#36Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rieten rugleuning.
#743Een Afrikaans vrouwenmasker in brons met wollen versiering op metalen sokkeltje.
An African women's mask in bronze with wool decoration on a metal base.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60