#290Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,40 ct.
An 18 carat white gold ring set with a solitaire of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 450 / 500 -
#297MarpaEen banjoline, gemerkt Marpa. Met stoffern draagtas.
A banjoline, marked Marpa. With a protective carrying case.No longer availableDim. 59cmEstimate: € 75 / 125 -
#47Faïence St Ghislain BelgiqueEen Art Nouveau jardinière in faience versierd met bloem en zweepslag motief in het reliëf. Onderaan gemerkt.
#659Médard II Tytgat“Meisjesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd, gedateerd 1942.
#628HutchenreuterEen porseleinen servies, Model Scala, Leonard (Paris; Decor Estoril) volledig voor 12 personen, ontbijt, desert, etc... 84 stuks in totaal.
A porcelain dinnerware set, Model Scala, Leonard (Paris; Decor Estoril), complete for 12 people, including breakfast, dessert, etc... A total of 84 pieces.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#331Een 8-hoekige Art Deco plafondlamp uit koper en glas.
An octagonal Art Deco ceiling lamp made of copper and glass.No longer availableDim. 50 x 50cmEstimate: € 35 / 45 -
#442“Oosterse Ruiters”. Een paar paneel deco’s met verguld Oosters tafereel in het reliëf.
#566BidjarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
"Hoevezicht" (Farm View). A drawing, charcoal on paper. Signed.No longer availableDim. 17 x 24cmEstimate: € 150 / 200