#503Een set van 2 Tibetaanse 100 Srang biljetten, 1942-1959.
#475Hergé“De Zwarte Rotsen”. Hard cover, houthoudend papier, oude spelling. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, rug te herstellen, blok vrij los, zeldzaam.
“The Black Rocks”. Hard cover, wood-containing paper, old spelling. Ed. Casterman 1946 (A46). Reasonable condition, spine to restore, block quite loose, rare.No longer availableEstimate: € 180 / 200 -
#510Drie peervormige in briolette geslepen amethisten.
#235Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
#192“Lassoed mustang”. Een grote groep van gepatineerd brons naar een werk van Frederic Remington.
"Lassoed mustang". A large group of patinated bronze after a work by Frederic Remington.No longer availableDim. H. 98 cmEstimate: € 800 / 1400 -
#723Een opgezette uil, taxidermie, op tak.
#774Armand HeinsPeriod: 1856-1938‘La Lis Astiére, een ets van Armand Heins in houten kader. Binnen en buiten de plaat gesigneerd.
#360StormEen roesrvrij stalen herenhorloge.
A stainless steel men's watch.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#627Een gekleurd glasservies met vergulde randen.
A colorful glass dinnerware set with gilt edges.No longer availableDim. H: 8-18 cmEstimate: € 120 / 180