#4
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 7 - 28 cm -
#64Regina, Gouda
Twee dekselvazen van meerkleurig aardewerk, versierd met bloemendecors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 32 cm -
#20Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot glansplateel met meerkleurig decor ‘Banda’, bestaande uit een bol vaasje, een bol oorvaasje, een vaas op voet, een tabakspot en twee schenkkannen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 13 - 22 cm -
#106Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds aardewerk, bestaande uit drie vazen, een siervaasje op voet, een sierkan en een kleine kandelaar. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 10 - 22 cm -
#81Nimy
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. Ø: 20 cm -
#69Royal Zuid-Holland
Een pique-fleurs en een sierkan van meerkleurig Gouds plateel. Tijdperk art nouveau. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 12 & 25 cm -
#23
Twee art nouveau vazen van meerkleurig Gouds aardewerk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. h: 22 & 32 cm -
#27Céramique de Bruxelles
Een bolle lampvoet met meerrkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 14 cm -
#116
Een lot van tien stuks plateel met meerkleurige Delftse decors. Gouda en Delft.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 18 - 40 cm -
#52
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee driedelige sets met bloemendecors, twee vazen en een cachepot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 11 - 34 cm -
#18Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit twee jardinières, een geribde schaal op voet en een hoge kandelaar. Onderaan gemerkt.
#80
Een lot van zes porseleinen keukenpotten. Tsjecho-slowakije. Eén deksel beschadigd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 21 cm