Other lots in this auction
-
#23
Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt. Restauratie aan één van de halzen. Met houten sokkels
Paire de vases balustres en faïence de Satsuma. Marque sous la base. Restauration à l’un des cols. Socles en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 60 / 80 -
#294
“Compositie met kleurkrijt en collage”. Gemonogrammeerd CB en gedateerd 1993.
“Composition”. Pastel et collage. Monogrammé CB et daté 1993.No longer availableOnline onlyDim. 97 x 69 cmEstimate: € 100 / 120 -
#374
“Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd, met droogstempel gemerkt en genummerd 84/100 buiten de plaat. In de plaat: C. 1917.
“Bruges”. Une eau-forte en couleurs. Signée, avec cachet et numérotée 84/100 hors planche. Dans la planche: C. 1917.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#367
“Artiste au Chevalet”. Een ets toegeschreven aan Kurt Peizer.
“Artiste au chevalet”. Eau-forte attribué à Kurt Peiser.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 13 cmEstimate: € 50 / 100 -
#381Willem BierwertzPeriod: 1927
“Hoeve”. Olieverf op doek.
“Ferme”. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 41 x 55 cmEstimate: € 40 / 50 -
#98Saint Louis
Een karaf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Carafe en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 25 / 40 -
#13
“Phrenology by L.N. Fowler”. Een aardewerken buste met aanduiding van allerlei hersenfuncties. Evenals een toby jug in de vorm van een clownskop, onderaan gemerkt Pryce, Kensington en genummerd.
“Phrenology by L.N. Fowler”. buste en faïence indiquant les fonctions cérébrales. Ainsi qu’une “toby jug” en forme de tête de clown, marquée Pryce, Kensington et numérotée.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 50 / 70 -
#366
“Karl Brulov” en “French Drawings. 18th Century”. Twee kunstmappen. Ed. Aurora, Leningrad.
“Karl Brulov” et “French Drawings. 18th Century”. Deux portefolios d’art. Ed. Aurora, Léningrad.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#327Tino Lintelo
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 615/1000 en gedateerd ‘91.
“Composition”. Lithographie. Signée et numérotée 615/1000. Datée ‘91.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 35,5 x 50,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#49
Een Chinese églomisé snuff bottle versierd met geschilderde dames en aan de buitenkant met draak en pauw. Onderaan gemerkt.
Flacon à parfum chinois en églomisé décoré de femmes, d’un dragon et d’un paon. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 6,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#210
Een paar vergulde Lodewijk XV appliques van gesculpteerd hout en gips. klein letsel.
Une paire d’appliques en bois et plâtre doré de style Louis XV.No longer availableOnline onlyActive bid: 34.00 €Dim. H. 64 -Estimate: € 40 / 50 -
#240Joseph Van Hoof
“Boerenkar in een landschap”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Chariot dans un paysage”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 24 x 30,5 cmEstimate: € 30 / 50