Other lots in this auction
-
#229Luc De Keyser“Sponsored by God”. Olieverf en collage op doek. Gesigneerd en gedateerd Barcelona 90-91.
Parrainé par Dieu . Huile et collage sur toile. Signé et daté Barcelone 90-91.No longer availableDim. 154 x 139 cmEstimate: € 200 / 300 -
#142Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994“Boer met kar voor de hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysan avec charrette devant la ferme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 220 / 240 -
#350Een lot van negen munten.
Un lot de neuf pièces.No longer availableDim. 171,72 gEstimate: € 20 / 30 -
#260Giorgio ArmaniEen halssnoer in vijf rijen, opgebouwd uit gekleurde kralen. In origineel doosje.
Un collier en cinq rangs, composé de perles colorées. Dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 150 / 170 -
#340Een lot fantasiejuwelen waaronder twee zilveren armbadjes en een zilveren ketting met hanger bezet met een hematiet een parelhalssnoer. e.a.
Lot de bijoux fantaisie dont deux bracelets en argent et une chaîne en argent avec pendentif serti d'un collier d'hématite et de perles. E.a.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#395Een diep bord van Chinees porselein, gedecoreerd met een vis in het plat.
Une assiette creuse en porcelaine de Chine, décorée d'un poisson au centre.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#113Lot Franstalige stripverhalen. Blake & Mortimer, Ric Hochet e.a.
Lot d’albums de bandes dessinées en Français. Blake & Mortimer, Ric Hochet e.a.No longer availableEstimate: € 60 / 120 -
#332Martinus Leonardus MiddelhoekPeriod: 1898-1986“Op het terras”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1975.
Sur la terrasse . Aquarelle. Signée et datée 1975.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#300Baume & MercierEen 18 karaats wit gouden verdoken dameshorloge met 18 karaats wit gouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. Met originele doos en met twee verlengstukken.
Une montre cachée pour femme en or blanc 18 carats avec bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct. Avec boîte d'origine et avec deux extensions.No longer availableDim. 40,85 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#301“Een nieuw begin”. Bronzen groepje van een man en een vrouw.
Un nouveau départ . Groupe en bronze d'un homme et d'une femme.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#119Hubert De VriesPeriod: 1899 - 1979“Boten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateaux sur la plage . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#323Een aardewerken vaas, versierd met geometrische motieven.
Un vase en faïence, décoré de motifs géométriques.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 50

