Similar lots by type
-
#420
Een Vlaamse van koper met acht lichtpunten en bovenaan een dubbele adelaar.
Un lustre flamand en cuivre à huit points lumineux et décoration d’un aigle double.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 35/45 -
#422
Een lot van vier verschillende fotokaders van brons en messing.
Un lot de quatre cadres à photos en bronze et laiton.No longer availableDim. h: 24 - 59 cmEstimate: € 40/50 -
#438
Drie Japanse voorwerpen van messing, bestaande uit een brievenopener, een helmmontuur en een pijp.
Trois objets japonais en laiton, comprenant un ouvre-lettres, une pipe et une monture de casque.No longer availableDim. l: 12, 26 & 36 cmEstimate: € 50/80 -
#435
Een lot van drie verzilverd koperen kandelaars, waarvan er twee een paar vormen.
Un lot de trois chandeliers argentés, dont deux qui forment une paire.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 40/60 -
#836
Twee verschillende koperen lampvenoeten, waarbij één deels witgepatineerd en één met vier lichtpunten.
Deux pieds de lampe différents en cuivre, dont un partiellement en blanc patiné et l’autre à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 75 & 85 cmEstimate: € 40/50 -
#313
Een messingen bureaulamp met een glazen kap. Omstreeks 1900. Gemerkt ‘Blanchaud’(?). Bedrading vernieuwd.
Une lampe de bureau avec abat-jour en verre. +- 1900. Porte la marque ‘Blanchaud’. Circuit électrique refait.No longer availableDim. h:40 cmEstimate: € 80/100 -
#377
Een inktstel en een brievenhouder van vol messing.
Un encrier et porte-lettres en laiton plein.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#644
Een Vlaamse kroon van messing tien lichtarmen en bovenaan getooid met een Habsburgse adelaar.
Lustre dite couronne flamande en laiton à dix bras de lumière et surmonté d’un aigle autrichien.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 120/200 -
#653
Een groot en een klein Chinees juwelenkabinetje met messingen beslag en versierd met opengewerkte plaquettes van jade.
Un grand et un petit coffret à bijoux chinois, montures en laiton et plaquettes ajourées en jade.No longer availableDim. h: 18 & 24 cmEstimate: € 120/140
Other lots in this auction
-
#305
Een halssnoer met verschillende blauwe edelstenen en mineralen.
Un collier de pierres précieuses bleues et minéraux.No longer availableEstimate: € 65/75 -
#584
“Fuji-san” (24,5 x 35,5 cm), “Waterval” (37 x 16,5 cm) en “Houtsprokkelaar” (37 x 16,5 cm). Drie ingekleurde Japanse houtsneden. Rond 1930.
”Fuji-san” (24,5 x 35,5 cm), “Chute d’eau” (37 x 16,5 cm) et “ Ramasseur de bois” (37 x 16,5 cm). Trois gravures sur bois en couleurs japonaises. +- 1930.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#696
Een ovale eikenhouten gatelegtafel met getorste poten. Engeland, XIXde eeuw.
Table gateleg ovale en chêne aux pieds torsadés. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. L. 100 cmEstimate: € 120/200 -
#811
Een houten wandklok met een geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers, geflankeerd door twee gedraaide zuiltjes.
Une horloge murale en bois à cadran en émaille et chiffres romains, flanqué de deux colonnes torsadées.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 40/60 -
#241
Een zwartgelakte houten wandelstok met een verzilverde handgreep in de vorm van twee vrouwelijke naakten.
Une canne en bois laqué noir à manche argenté représentant deux nus féminins.No longer availableDim. l: 85 cmEstimate: € 100/120 -
#48
Een lot van drie glazen presse-papiers met binnenin meerkleurige bloemen.
Un lot de trois presse-papiers avec des fleurs polychromes à l’intérieur.No longer availableDim. h: 7,5 - 9 cmEstimate: € 690/80 -
#100
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger en of broche bezet met een camee en parels.
Une chaîne en or jaune 18 ct. et pendentif/broche serti de perles et camée.No longer availableDim. 18,07 g Ø 5 cmEstimate: € 500/600 -
#189
“Herenportret met blauw-groene jas circa 1830.” Olieverf op doek.
”Portrait d’homme au manteau vert-bleu vers 1830”. Huile sur toile.No longer availableDim. 63 x 75 cmEstimate: € 220/300 -
#664Jan Laenen
“De thee drinkende dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Dame buvant du thé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#78
“Nouveau Larousse illustré” Zeven delen. Bijgevoegd: “Larousse médical illustré”.
“Nouveau Larousse illustré” Sept volumes. On ajoute: “Larousse médical illustré”.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#821
Een zwartgelakt houten wandklokje met vergulde lijst rond de handbeschilderde wijzerplaat.
Une petite horloge murale en bois laqué noir et encadrement doré autour du cadran peint à la main.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 30/50 -
#761
Een uit één stuk uitgedraaide doos van tropisch wortelhout. Omstreeks 1925.
Boîte en racine de bois exotique, tournée d’une seule pièce. Vers 1925.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 50/60