Similar lots by type
-
#13
Een oude speelpop van licht kunststof. Jaren ‘60.
Poupée ancienne en plastique. Années 60.No longer availableDim. H 47 cmEstimate: € 25 / 35 -
#417
Een lot speelgoed.
Lot de jouets anciens.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#517
Een lot oud speelgoed, bestaande uit knuffeldieren, poppen, poppenstoeltjes, twee miniatuur theeserviesjes van porselein, een kinder filterset van Melitta, en een miniatuur naaimachine.
Lot de jouets anciens dont ours, poupées, chaises de poupées, deux services à thé miniature, une garniture Melitta miniature et une machine à coudre miniature.No longer availableEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#374Roger Hebbelinck
“Stadszicht”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd 192/350 buiten de plaat.
“Vue de ville”. Eau forte en couleurs. Signée et numérotée 192/350 hors planche.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 50 / 100 -
#680Chopard
“Happy Diamonds”. Een eau de parfum van 30 ml.
“Happy Diamonds”. Eau de parfum de 30 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#676
Een buffetkast van gesculpteerd eikenhout met twee paneeldeuren en twee laden.
Buffet en chêne sculpté ouvrant à deux portes pleines et à deux tiroirs.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#90
Een 18 karaats geel gouden cachetring bezet met onyx en een slang.
Chevalière en or jaune 18 ct sertie d’onyx et d’un serpent.No longer availableDim. 8,23 gEstimate: € 200 / 300 -
#688
Een penseelkoker van Chinees porselein met “zotjes” in het decor.
Cylindre à pinceaux en porcelaine de Chine à décor de personnages.No longer availableDim. H 12,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#311Val St. Lambert
Een lot geslepen groen kristal, bestaande uit een solifiore en drie verschillende vazen. Allen gemerkt.
Lot de cristaux taillés verts comprenant un soliflore et trois vases différents. Chaque pièce avec marque.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#247
Een massief zilveren roomkannetje met oor en bek. Gedreven bloemendecor en ronde voet. Keuren van Birmingham, 1919 (?). Makersmerk J. Millward Banks.
Crémier en argent massif avec anse et bec verseur. Décor repoussé de fleurs. Base ronde. Poinçons de Birmingham, 1919 (?). Orfèvre J. Millward Banks.No longer availableDim. H. 6 cmEstimate: € 40 / 60 -
#679Jacques SchaepherdersPeriod: 1890-1964
“Stilleven met bloemen en plateelwerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et aux faïences”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 35 cmEstimate: € 50 / 100 -
#421
Een gevarieerd lot kleurloos glas en kristal bestaande uit o.a. een coupe (gemerkt Val St. Lambert), twee schaaltjes op voet (gemerkt Baccarat), een onderschoteltje, zes bestekhouders, enz...
Lot varié de verres et de cristaux incolores dont une coupe de Val St-Lambert, deux plats sur piédouche de Baccarat, une soucoupe, des porte-couteaux etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#612
“Collage”. Gemengde techniek. Draagt handtekening.
“Collage”. Technique mixte. Porte une signature.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 100 / 160 -
#269Hubert De VriesPeriod: 1900 - 1979
“Vissersboten aan de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1958 op verso.
“Bateaux de pêche dans le port”. Huile sur toile. Signée et datée 1958 au verso.No longer availableDim. 74 x 98 cmEstimate: € 600 / 700 -
#549Gustave DonnetPeriod: 1892 -1973
“Lezende monnik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Moine lisant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 120 / 200