#390Een 9 kt geelgouden ketting met hanger met weegschaal horoscoop.
A lot of 14 chromo albums with various themes. Published by Jacques Superchocolat.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#433“Aardewerken masker met licht glazuur. Achteraan gesigneerd. Chinees werk.
#558Een paar vintage design armfauteuils met lederen zitting en houten frame.
#692Albert GeudensPeriod: 1869-1949‘Interieur’, een ets in kleur, 250/300, getekend A. Geudens.
#383Een beeld in terracotta, vermoedelijk Afrikaans werk.
A terracotta sculpture, presumably African work.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#471Een bronzen beeld van een Indonesische Boeddha. XIXde eeuws.
#272J. J. Simons‘Interieur met dames en hond’, olieverf op doek in vergulde kader, getekend J. J. Simons.
‘Interior with ladies and dog’, oil on canvas in gilded frame, signed J. J. Simons.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#658Victoria Czecho-SlovakiaEen lot van 12 porseleinen olie en keukenkruiden potjes met diverse taferelen beschilderd.
A lot of 12 porcelain oil and spice jars painted with various scenes.No longer availableDim. H: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#243Val Saint-LambertEen vaas op voet van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
#690Een ladenkastje in gefineerd hout met 5 laden.
A small chest of drawers in veneered wood with 5 drawers.No longer availableDim. h 74 x b 60 x d 39 cmEstimate: € 30 / 50