Other lots in this auction
-
#527Royal porcelain by Pienong BenjarongEen koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.
Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#19Een bas-reliëf in composiet in een vergulde kader met een voorstelling van een jongedame met een gevleugeld kindje.
A bas-relief in composite in a gilt frame depicting a young lady with a winged child.No longer availableDim. 31 x 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#79Een spiegel in vergulde kader met weelderige kuif.
A mirror in a gilded frame with a lush crest.No longer availableDim. 125 x 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#322Albert De VreePeriod: °1942‘Hoeve Vloebergs Berchem’, een ets op papier door Albert De Vree, 8/100, getekend binnen en buiten de plaat en gedateerd 1979.
'Farm Vloebergs Berchem', an etching on paper by Albert De Vree, 8/100, signed inside and outside the plate and dated 1979.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#425Een paar Chinese porseleinen vazen, blauw-wit met karakters en floraal decor.
A pair of Chinese porcelain vases, blue and white with characters and floral decoration.No longer availableDim. 37 x Ø 17 cmEstimate: € 175 / 225 -
#490Een 18 kt geelgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt yellow gold pendant set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 16,90 gEstimate: € 800 / 900 -
#41“Vrouw met hoed”. Een buste van gepatineerd gips.
"Woman with hat". A patinated plaster bust.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#501Nicolas CadaixPeriod: 1840 - 1895“Femme à La Cruche”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
"Woman with the Pitcher". A patinated bronze sculpture. Signed.No longer availableDim. h 66 cmEstimate: € 600 / 800 -
#266Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.
An antique English extendable table on wheels with various types of veneer inlay.No longer availableDim. h 76 x b 91 x l 93 cmEstimate: € 120 / 180 -
#142Willem Anthonie OeptsPeriod: 1904-1988“Zuid-Frans landschap”. Een tekening, houtskool op papier. Onderaan gesigneerd.
"Southern French landscape." A drawing, charcoal on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 45 x 59 cmEstimate: € 200 / 300 -
#279Een spiegel met lijst van dinanderie koperbeslag.
A mirror with dinanderie copper mounts frame.No longer availableDim. 82 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#581Een verguld houten engeltje op sokkel naar barok voorbeeld.
A gilded wooden angel on a pedestal in the Baroque style.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 100 / 150

