#452Agostino Pezotta“Nacht over de stad”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “Bergamo”.
#60Een 18 kt geelgouden herdenkingsmunt voor het Rubensjaar 1977.
#12Een lot van vijf oude ovalen kadertjes met vlinders.
A lot of five old oval frames with butterflies.No longer availableDim. 13 x 18.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#606GhoumTwee kleine handgeknoopte karpetjes van zijde en wol.
#558Een paar vintage design armfauteuils met lederen zitting en houten frame.
#167‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.
#305Een messing schaal met kaarsenhouders in de vorm van twee middeleeuwse figuren.
A brass dish with candle holders in the shape of two medieval figures.No longer availableDim. h 22 x l 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#282Rik Bourguignon‘Kabbelende zee’, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Rik Bourguignon en gedateerd 1972.
'Rippling Sea', oil on canvas in gilded frame, signed Rik Bourguignon and dated 1972.No longer availableDim. 76 x 95 cmEstimate: € 40 / 60 -
#604Een zuil van zwart geaderd marmer.
#518Francesco Librizzi FontanaArtePeriod: 2017“Setareh 4401”. Een moderne design tafellamp uit verguld polygoon metalen frame, wit satijnglazen bol en marmeren voet. Ontwerp door Francesco Librizzi voor FontanaArte, 2017.
"Setareh 4401". A modern design table lamp made of gilded polygon metal frame, white satin glass globe, and marble base. Designed by Francesco Librizzi for FontanaArte, 2017.No longer availableDim. 45 x 48 x 45 cmEstimate: € 300 / 400 -
#182Salvador Dali“Bloemen”. Twee rasterdrukken. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
A three-piece porcelain cabinet set. With romantically hand-painted 'Louis XV' decor. 'Dècorè Limoges'. One lid damaged.No longer availableDim. h 68 cmEstimate: € 100 / 150