Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Uitgestrekt landschap met personages op een veldweg bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Frans Keelhoff

“Uitgestrekt landschap met personages op een veldweg bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

"Expansive landscape with figures on a country road near a farmhouse." Oil on panel. Signed.
Dim. 25 x 31 cm
SKU: 0503240222.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #222
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #303

    Een art-deco schouwklok in twee soorten marmer en versierd met twee zamakken hindes.

    An Art Deco mantel clock in two types of marble with two zinc deer.
    No longer available
    Dim. 23 x 55 x 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #691
    Val Saint Lambert

    Een lot van drie stuks Val Saint Lambert bestaande uit een asbak en een vaasje, groen en kleurloos, en een roze schaaltje. Allen gemerkt onderaan en met sticker.

    A lot of three pieces of Val Saint Lambert including an ashtray and a small vase, green and colorless, and a pink bowl. All marked on the bottom and with a sticker.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #329

    Een zicht op een brug in Frankrijk of Italie, potloodtekening, onduidelijk gesigneerd buiten de tekening en gedateerd 1858.

    A view of a bridge in France or Italy, pencil drawing, unclearly signed outside the drawing and dated 1858.
    No longer available
    Dim. 21 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #257

    Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Koffie-, thee-, suiker- en melkpot versierd met een subtiel schelpmotief en met een gegraveerd monogram. Gemerkt Wiskemann en genummerd. We voegen er een rechthoekig dienblad aan toe, met een gegraveerd guirlandemotief.

    A coffee and tea set made of silver-plated metal. Coffee, tea, sugar, and milk pots decorated with a subtle shell motif and an engraved monogram. Marked Wiskemann and numbered. Includes a rectangular tray with an engraved garland motif.
    No longer available
    Dim. H: 7-18 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #49

    ‘Romantische omhelzing’, olieverf op metalen plaatje in verguld gietijzeren kader.

    ‘Romantic Embrace’, oil on metal plate in gilt cast iron frame.
    No longer available
    Dim. 42 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #19

    Een bas-reliëf in composiet in een vergulde kader met een voorstelling van een jongedame met een gevleugeld kindje.

    A bas-relief in composite in a gilt frame depicting a young lady with a winged child.
    No longer available
    Dim. 31 x 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #154
    Edward Charles Barnes
    Period: 19e eeuw

    ‘Vader en dochter in rouw’, olieverf op doek, door Edward Charles Barnes. 19e eeuws. Herdoekt.

    ‘Father and Daughter in Mourning’, oil on canvas, by Edward Charles Barnes. 19th century. Relined.
    No longer available
    Dim. 88 x 71 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #327
    Val Saint Lambert

    Een zware groene coupe van Val Saint Lambert uit de jaren 60 van de vorige eeuw.

    A heavy green coupe by Val Saint Lambert from the 1960s.
    No longer available
    Dim. h 18 x Ø 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #557

    “Engeltjes op een schelpvormig bootje, getrokken door dolfijnen”. Een bronzen groep op rood marmeren voetstuk naar een werk van Auguste Moreau. Draagt een handtekening.

    "Angels on a shell-shaped boat, pulled by dolphins." A bronze group on a red marble base inspired by a work by Auguste Moreau. Bears a signature.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #633

    Een lot van 3 Indonesisch aardewerken schalen met symmetrisch patroon aan het randreliëf.

    A lot of 3 Indonesian earthenware bowls with a symmetrical pattern on the rim relief.
    No longer available
    Dim. 11 x Ø50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #632

    Een houten beeld naar de voorbeelden van de Obabeelden uit Benin.

    A wooden statue in the style of the Oba statues from Benin.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #501
    Nicolas Cadaix
    Period: 1840 - 1895

    “Femme à La Cruche”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    "Woman with the Pitcher". A patinated bronze sculpture. Signed.
    No longer available
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 600 / 800
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More