#133Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.
#396KuhiEen handgeknoopt Iraans tapijt, gemerkt Kuhi. Gestileerde nomadentekening in aparte kleuren. Met certificaat.
#268Een lot van 8 chromo albums met sprookjes thema, waaronder Robin Hood, Drie Musketiers, Tijl Uilenspiegel, etc. Diverse uitgaven.
A lot of 8 chromo albums with fairy tale themes, including Robin Hood, The Three Musketeers, Till Eulenspiegel, etc. Various editions.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#642‘Bocht in de rivier’, olieverf op doek, gesigneerd Van Den Broeck en gedateerd 1970.
‘Bend in the river’, oil on canvas, signed Van Den Broeck and dated 1970.No longer availableDim. 41 x 143 cmEstimate: € 40 / 60 -
#506KashanEen Iranees handgeknoopt Kashan tapijt met geometrische patronen.
#391Een Afrikaans houten sculptuur, met meerdere figuren, gesneden uit één stuk.
An African wooden sculpture, featuring multiple figures carved from a single piece.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#619Een bronzen luchter met tien armen en kristallen bellen.
#55Een set van twee Italiaanse polychrome bijzettafeltjes, verguld hout
A set of two Italian polychrome side tables, gilt wood.No longer availableDim. h 58 x 55 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#126Dal NegroEen houten, ingelegde marqueterie speeltafel met uitschuifbaar deel en keerbaar blad. Inclusief schaakbord, backgammon, vilt kaartblad en roulette spel. Door Dal Negro, Treviso Italië.
A wooden marquetry inlaid game table with extendable part and reversible top. Includes chessboard, backgammon, felt card top, and roulette game. By Dal Negro, Treviso Italy.No longer availableDim. 75 x 77 x 77 cmEstimate: € 500 / 600