#21Een lot van drie Afrikaanse miniatuur maskers in aardewerk.
A lot of three African miniature masks in pottery.No longer availableDim. Ø 9.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#203Val Saint-LambertEen kratervaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Met vermelding P.U. en 63/57.
#37Rob DeckersEen stenen beeldje van een baby. Gesigneerd.
#434Een lot van 10 offsetprints van werk van Victor Vasarely.
#357CentralEen houten klokje met vergulde details en handgeschilderd floraal decor, gemerkt.
A wooden clock with gilded details and hand-painted floral decoration, marked.No longer availableDim. 35 x 18 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#590Ee 18 Kt witgouden armband bezet met vier briljantjes.
18 kt white gold bracelet set with four brilliant-cut diamonds.No longer availableDim. 1,95 gEstimate: € 200 / 250 -
#56Een ronde tafel op centrale poot met leeuwenklauwen, fineer inlegwerk in het blad.
#40Een 14 karaats geelgouden spiraalvormige broche.
A 14 karat yellow gold spiral brooch.No longer availableDim. 6,64 gEstimate: € 150 / 200 -
#565Philippe Starck Driade“Costes”. Een lot van 4 vintage design stoelen uit multiplex en gefineerd eikenhout. Metalen frame op drie poten, leder en kunststoffen zitting. Ontwerp door Philippe Starck voor Driade. Gebruiksporen aanwezig.
"Girl with flower basket." A painting, mixed technique on silk. Inscription verso, late 19th century.No longer availableDim. 48 x 33,5 cmEstimate: € 80 / 120