Other lots in this auction
-
#182Salvador Dali“Bloemen”. Twee rasterdrukken. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
"Flowers". Two halftone prints. Signed and EA outside the plate.No longer availableDim. 22 x 18 cmEstimate: € 200 / 220 -
#5Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, Little Bookkeeper, No 306, getekend M. J. Hummel.
A Hummeltje, Little Bookkeeper, No 306, signed M. J. Hummel.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#206Een massief houten hallkast met gesculpteerde delen. Schade aan één zijde.
A solid wood hall cabinet with sculpted parts. Damage to one side.No longer availableDim. 193 x 117 x 63 cmEstimate: € 60 / 80 -
#662‘Kerk in het ochtendgloren’, ets op papier, draagt handtekening.
'Church in the Morning Light', etching on paper, with signature.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#218“Ste Marguerite”. Een polychroom houten beeld in gotische stijl.
"Ste Marguerite". A polychrome wooden sculpture in Gothic style.No longer availableDim. H. 139 cmEstimate: € 120 / 200 -
#527Royal porcelain by Pienong BenjarongEen koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.
Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#605Poul Kjærholm E Kold ChristensenPeriod: 1929-1980“PK 51”. Een vintage design tafel met gefineerd licht eikenhouten blad en geborsteld stalen frame. Ontwerp door Poul Kjærholm voor E Kold Christensen, 1957, Denemarken.
"PK 51". A vintage design table with veneered light oak top and brushed steel frame. Designed by Poul Kjærholm for E Kold Christensen, 1957, Denmark.No longer availableDim. 68,5 x 204 x 102 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#248Een lot van 12 chromo albums, verscheidene thema’s; geschiedenis, aardrijkskunde, volkenkunde, etc. Diverse uitgaven; Jacques, Meurisse,...
A lot of 12 chromo albums, various themes; history, geography, folklore, etc. Various editions; Jacques, Meurisse,...No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#679Theo Verschaeren‘Bedrijvigheid aan de kade’, ets op papier, getekend buiten de plaat Theo J. Verschaeren.
"Activity at the quay", etching on paper, signed outside the plate by Theo J. Verschaeren.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#154Edward Charles BarnesPeriod: 19e eeuw‘Vader en dochter in rouw’, olieverf op doek, door Edward Charles Barnes. 19e eeuws. Herdoekt.
‘Father and Daughter in Mourning’, oil on canvas, by Edward Charles Barnes. 19th century. Relined.No longer availableDim. 88 x 71 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#92Casimir HeymansEen lot van drie werken van Casimir Heymans bestaande uit: ‘Lilo haven’, een tekening op papier, ‘Wasdag’, een ets op papier en een Ardeens dorpszicht, olieverf op schilderspaneel.
A lot of three works by Casimir Heymans consisting of: 'Lilo haven', a drawing on paper, 'Wasdag', an etching on paper, and a Ardennes village view, oil on panel.No longer availableDim. 37 x 33 cm (tekening)Estimate: € 120 / 180 -
#85“Lepel”, Een diatonisch accordeon uit hout, leder en brons. Vemoedelijk Duitse makelij. Eind XIXde eeuw.
"Spoon", A diatonic accordion made of wood, leather, and bronze. Presumably of German origin. Late 19th century.No longer availableDim. 33 x 35 x 17cmEstimate: € 250 / 350

