#139‘Trois figures près du mosquée’, olieverf op mahonie paneel, naar Jan Baptiste Huysmans.
'Three figures near the mosque', oil on mahogany panel, after Jan Baptiste Huysmans.No longer availableDim. 13 x 11.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#469Kawanabe KyosaiPeriod: 1831-1889“Cerisier en fleurs, Prémice de voyage.” Gesigneerd: Gyosai (Kyosai). Midden XIXde eeuw. Met Micca Dust.
#39‘La Terre Sainte’, door Victor Guérin, tweede editie, 1884.
#301Casterman Sokal“Een onderzoek van inspecteur Canardo”. Een lot van 5 strips door Sokal. Hardcover, uitgeverij Casterman.
#373Een set van twee masief houten beeldjes uit Indonesïe.
#494Rigobert Haeck“Abstracte personages.” Gemengde techniek met pastel en potlood.
#649“Vissershaven”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘77.
"Fishing Port". Ink on paper. Illegibly signed and dated '77.No longer availableDim. 44 x 35 cmEstimate: € 50 / 70