#179Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 3000 / 3500 -
#12Een lot van vijf oude ovalen kadertjes met vlinders.
A lot of five old oval frames with butterflies.No longer availableDim. 13 x 18.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#623Een bronzen beeldje van een liggende Boeddha.
#120Een 18 kt geelgouden zakhorloge met gegraveerde kast aan de achterkant.
An 18 kt yellow gold pocket watch with an engraved case on the back.No longer availableDim. Bruto: 25,50 gEstimate: € 250 / 30 -
#186Een bronzen luchter met zes armen en kristallen bellen.
#367Een lot van zes Afrikaanse beeldjes. Vijf in hout en één in keramiek.
A lot of six African figurines. Five in wood and one in ceramic.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#292“Zicht op zee”. Een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.
"View of the sea." A painting, oil on canvas, not signed.No longer availableDim. 68,5 x 58,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#383Een beeld in terracotta, vermoedelijk Afrikaans werk.
A terracotta sculpture, presumably African work.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#2Hiëronymus HopferPeriod: 1500-1550“Het Parisoordeel, naar Lucas Cranach”. Gravure. Met monogram in de plaat en genummerd 36. Toegeschreven aan.
“The judgment of Paris after Lucas Cranach”. Engraving. With monogram in the plate and number 36. Attributed to.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 150 / 200 -
#604Een zuil van zwart geaderd marmer.
#112A. Vermont‘Hoevezicht met landweg, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd A. Vermont.
#106Een polychrome vitrinekast in barokstijl met 4 verdiepen en gebombeerd geslepen glas.
A polychrome display cabinet in baroque style with 4 shelves and curved cut glass.No longer availableDim. 188 x 75 cmEstimate: € 300 / 400