#44M. Baumans“Zeezicht op krijtrotsen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Seascape of chalk cliffs". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 28,5 x 38,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#121Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.
Ceremonial sword with beautifully damascened blade and bronze hilt with lion head. Owned by an officer who served in Congo under Leopold II.No longer availableDim. L: 107 cmEstimate: € 220 / 300 -
#253Val Saint-LambertEen bolle vaas “Aberdeen” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. Kleine beschadiging onderaan.
#436TusserkanEen Iraans handgeknoopt nomadentapijt, gemerkt Tusserkan. Geometrische tekening met warm kleurenpallet. Met certificaat.
#574Claudio Dondoli and Marco Pocci Pedrali“Grace 411”. Een lot van 6 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.
"Grace 411": A lot of 6 stackable black conference chairs made of plastic and chrome-plated metal frame with sled legs. Designed by Claudio Dondoli and Marco Pocci for Pedrali.No longer availableDim. 77 x 55 x 53 cmEstimate: € 300 / 400 -
#97Antoine L. Barye“Jachthond”. Bronzen beeldje op marmeren sokkel. Gesigneerd.
"Hunting dog." Bronze figurine on marble base. Signed.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#280Jacob ZechEen roestvrij stalen herenhorloge, model Le Mans. In originele doos.
A stainless steel men's watch, Le Mans model. In original box.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#464“Mahakala”. Een tangka op doek en zijde.
"Mahakala". A tangka on canvas and silk.No longer availableDim. 81 x 61 cmEstimate: € 300 / 400 -
#635Een gefineerd achthoekige bijzettafeltje, versierd met inlegwerk.
A veneered octagonal side table, adorned with inlay work.No longer availableDim. h 55.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#613Een set van twee Thaïse marionetten.
"Nomos". A round vintage design glass table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A, 1987.No longer availableDim. 74 x Ø 140 cmEstimate: € 600 / 800