Similar lots by type
-
#43Een siermandje van monochroom wit biscuit met een vrouwenfiguur met druiventrossen in reliëf.
Panier en biscuit blanc décoré d’une femme aux grappes de raisins en relief.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#618Een theepot van monochroom wit biscuit, rijkelijk versierd met bloemenranken. In een presenteervitrine.
Théière en biscuit monochrome blanc, richement décoré de branches fleuries. Dans une vitrine de présentation.No longer availableDim. 37 x 34 x 25 cmEstimate: € 500 / 600 -
#617Een indrukwekkende theepot van monochroom wit biscuit, versierd met bloemenranken en plantjes. In een presenteervitrine.
Théière impressionnante en biscuit monochrome blanc décoré de branches fleuries et de végétation. Dans une vitrine de présentation.No longer availableDim. 36 x 50 x 33 cmEstimate: € 500 / 600 -
#313Een lot monochroom en meerkleurig biscuit bestaande uit drie beeldjes en twee fotokaders in de vorm van een romantisch koppel. We voegen er vier porseleinen bloemstukken aan toe.
Lot de biscuits monochromes et polychromes comprenant trois statuettes et deux cadres à photos en forme d’une couple romantique. Nous ajoutons quatre bouquets de fleurs en porcelaine.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#83CapodimonteEen gevarieerd lot meerkleurig biscuit. Gemerkt met de gekroonde N.
Lot varié de biscuits polychromes. Marque avec une lettre N couronnée.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#123Een vaas van meerkleurig biscuit in de vorm van een telefonerend meisje. Onderaan gemerkt.
Vase en biscuit polychrome en forme d’une fille téléphonant. Marque sous la base.No longer availableDim. H 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#443“Putto met bloemenmand”. Beeld van monochroom wit biscuit. Achteraan gemerkt en gesigneerd. Naar een werk van Bohumil Rezl.
Putto aux corbeille de fleurs. Statuette en biscuit monochrome blanche. Marque au verso et signature. D’après l’oeuvre de Bohumil Rezi.No longer availableDim. L 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#243“Diana”. Groep van monochroom wit biscuit. Gemerkt Sèvres en gesigneerd Ducuing. Enkele letsels.
“Diane”. Groupe en biscuit monochrome blanche. Marque de Sèvres et signé Ducuing. Quelques petits dégâts.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#570Lancôme“Magie Noir”. Een vaporisator eau de toilette in originele verpakking van 50 ml en een geparfumeerde gel van 100 ml.
“Magie noir”. Vaporisateur d’eau de toilette dans sont emballage d’origine de 50 ml et un gel parfumé de 100 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#33Een siervaasje van email champlevé op geel koper, versierd met een decor van bloemen en vlinders. Chinees werk.
Vase en émail champlevé sur cuivre jaune décoré de fleurs et de papillons. Travail chinois.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#280Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 1,70 ct.
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,70 ct.No longer availableEstimate: € 2200 / 2400 -
#283Apotherkersweegschaal.
Bascule de pharmacie.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#179Alexandre ThiolletPeriod: 1824 - 1895“Vrouw aan een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Femme au bord d’un lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 500 / 700 -
#197Royal DoultonEen art deco vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Vase art déco en faïence polychrome, décoré de fleurs stylisées. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160 / 180 -
#227“Nimfen en een sater”. Een groep van donkergepatineerd brons op een voetstuk van arduin. Naar een werk van Clodion.
“Nymphes et un satyre”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille. D’après Clodion.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 400 / 600 -
#390Een lot van vier verschillende zakhorloges. Chemin de Fer. Molnija USSR.
Lot de quatre montres de gousset différentes. Chemin de Fer, Mainija USSR.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#424Juliette“Havenzicht.” Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1968.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#655Een grote Chinese schotel van monochroom wit porselein met een accoladevormige rand.
Grand plat en porcelaine de Chine monochrome blanche. Bord chantourné.No longer availableDim. Ø: 98 cmEstimate: € 420 / 460 -
#311Val St. LambertEen lot geslepen groen kristal, bestaande uit een solifiore en drie verschillende vazen. Allen gemerkt.
Lot de cristaux taillés verts comprenant un soliflore et trois vases différents. Chaque pièce avec marque.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#500GuerlainEen geparfumeerde lichaamscrème en olie van telkens 200 ml, en zeep alles samen in een cadeauverpakking.
Crème corporelle parfumée et huile, chaque fois 200 ml, ainsi qu’un savon. Emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 150 / 250

