Other lots in this auction
-
#127
Een Arabisch flesje van been, versierd met koperen inlegwerk. Eén diertje manco. XIXe eeuw.
Une petite bouteille arabique en os, décoration de cuivre incrusté. Un petit animal manquant. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 40/50 -
#185
“Abstract”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: ‘Stall’.
Abstrait . Technique mixte. Signature Stall .No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 68 x 87 cmEstimate: € 120/180 -
#96
Een paar coupes van geslepen kleurloos Russisch kristal.
Une paire de coupes en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 20/25 -
#110Ida Vander Veken
“Marina met meeuwen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marine et mouettes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 50 x 65 cmEstimate: € 60/100 -
#42
Een groengepatineerde spiegel van hout en plaaster met een rocaille in de kuif.
Un miroir en bois et plâtre patiné vert avec une rocaille dans la coiffe.No longer availableOnline onlyDim. 126 x 84 cmEstimate: € 100/120 -
#65
“Schepen bij rotskust”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Bateaux devant une côte rocheuse”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 49 cmEstimate: € 50/80 -
#60
“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Intérieur”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 17 x 11 cmEstimate: € 40/50 -
#136
Een lot Booms glas met vergulde versieringen, bestaande uit een bonbonnière, een klein karafje en een parfumverstuiver. Alledrie gemerkt.
Lot de verre de Boom avec décorations dorées, composé d'une bonbonnière, d'une petite carafe et d'un atomiseur de parfum. Tous les trois marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. Ø: 11 & 20 cmEstimate: € 40/50 -
#256
Twee borden en een kom van meerkleurig aardewerk van Quimper. Onderaan gemerkt. XVIIIe, XIXe & XXe eeuw.
Deux assiettes et un bol en faïence polychrome de Quimper. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. Ø: 23 & 25 cmEstimate: € 40/50 -
#10
Een paar kandelaars van geperst glas.
Une paire de bougeoirs en verre pressé.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 30/35 -
#64M. Hottot
Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30/50 -
#44
Twee gravures, waarbij de eerste gesigneerd Herzl en de tweede gesigneerd Maimonides.
Deux gravures, la première signée Herzl et la seconde signée Maïmonide.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 23 x 18 & 26 x 20 cmEstimate: € 20/30