Other lots by De Wit
#282
Een kastje van Chinees lakwerk met pietra dura figuren.
#285Dozar
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#230
#183
#255Afghan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet, versierd met dieren en bloemen.
#416
#329
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
#124
Een antiek handgeknoopt Afghaans wollen tapijt. Slijtage en een enkele gaten.
Un tapis Afghan ancien noué main en laine. Présente des signes d'usure et quelques trous.No longer availableDim. 395 x 257 cmEstimate: € 120 / 200 -
#225Heriz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#374Karadja
Een handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
#324
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#74
Drie verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#314Indo-Keshan
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#417
#358Tabriz
#260Dozar
#265
#334Hamadan
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol. Slijtage.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main (usures).No longer availableDim. 200 x 130 cmEstimate: € 40 / 60 -
#344Kaukaze
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 198 x 300 cmEstimate: € 200 / 240
#76
#249Alfons Van MeirvennePeriod: °1932
#8Shortrip & Leed’s, New York
Twee verschillende met leder beklede beauty-cases met twee compartimenten.
#187
Een grote eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
#142
#286
Een houten buffetkast met twee deuren onder twee laden.
#185
#277
Een Engelse mahoniehouten spiegel met getorste zuilen circa 1860.
#28
Koperen wandlicht versierd met een engeltje.
#83
Twee verschillende dekseldoosjes van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Deux petites boîtes différentes en porcelaine de Chine polychrome. Marque sous les bases.No longer availableDim. b: 17 & 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#365B. Bergman
“Kat”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Chat". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 59 x 69 cmEstimate: € 20 / 30 -
#104
Paire de fauteuils en noyer de style Louis XV. Couverture en tapisserie (usures).No longer availableEstimate: € 100 / 120