#194
Een Chinees avondtasje, versierd met kraaltjes.
Sac de soir chinois décoré de petites perles.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 120 / 200 -
#105Batenburg
“Dik-Dik”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Dik-Dik”. Statuette en bronze. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 150 / 180 -
#169
Een porseleinen muurfonteintje, versierd met meerkleurige bloemen.
#297Henk Peeters
“Palma de Majorque”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘51. Avec dédicace.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#5
Een vierdelig koffie- en theestel van tin op een rond dienblad.
Garniture à café et à thé en étain sur un plateau rond.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#71
Een zittend peutermeisje van meerkleurig biscuit.
Petite fille assise en biscuit polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#28
Een uiltje en een zwaan van messing.
#342
Een paar Afrikaanse beelden van gesculpteerd hout, waarbij één met touw.
Une paire de statues africaines en bois sculpté, dont une avec de la corde.No longer availableOnline onlyDim. h: 54 cmEstimate: € 200 / 240 -
#248Daufresne de la Chevalerie
#140
#259Leo Van Droogenbroeck
#19
Een Chinees kommetje van blauw-wit en ijzerrood porselein. Schilfer en haarscheur. XIXe eeuw. We voegen er drie borden van Imariporselein aan toe
Petit bol en porcelaine de Chine à décor bleu, blanc et rouille. Eclat et cheveu. XIXe siècle. Nous ajoutons trois assiettes en porcelaine d’Imari.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 120 / 200