Similar lots by type
-
#167
Een paar processielampen van messing. Gemonteerd op elektriciteit.
Deux lampes de procession en laiton. Montées sur électricité.No longer availableDim. h: 147 cmEstimate: € 40 / 60 -
#239
Een paar wandkandelaars van verguld brons met drie lichtpunten
Une paire de chandeliers muraux en chêne polychrome à trois points lumineux.No longer availableDim. l: 106 cmEstimate: € 100 / 120 -
#357
Een plaatijzeren lantaarn.
Une lanterne en fer.No longer availableEstimate: € 45 / 55 -
#351
Een paar lampenvoeten van goud- en zwartgepatineerd brons in de vorm van twee siervazen.
Une paire de pieds de lampes en bronze noir et or en forme de vases.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 270 / 350 -
#113
Een paddenstoellampje van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van
bloemen in de stijl van Gallé. Recent werk onder licentie.
Lampe champignon en pâte de verre polychrome dans le goût de Gallé à décor à l’eau forte de fleurs. Travail récent sous licence.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#103
Een paddenstoellampje van meerkleurig glaspasta in de stijl van le Verre Français.
Lampe champignon en pâte de verre polychrome dans le goût du Verre Français.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#318
Een paar bronzen girandoles in regencestijl met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Deux girandoles en bronze style régence à six points lumineux et avec pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200 / 220 -
#108Val St. Lambert
Een grote design lampenvoet van kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
Grand pied de lampe design en cristal, coloré vert dan la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#204Gaspard De WitPeriod: 1892-1971
“XVe eeuwse pastorale scène”. Een wandtapijt. Gesigneerd en met wapen van Mechelen.
"Scène pastorale du XVième siècle". Une tapisserie murale. Signée avec l'écusson de Malines.No longer availableDim. 160 x 246 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#162
Een gebombeerde commode in Lodewijk XV-stijl van zwartgelakt hout met twee laden en een zwart marmeren blad.
Commode bombée de style Louis XV en bois laqué noir ouvrant à deux tiroirs et à tablette en marbre noir.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 240 / 260 -
#358Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 193 x 280 cmEstimate: € 220 / 280 -
#250
Een eikenhouten kast met twee deuren naast een opening met legplanken.
Une armoire en chêne avec étagères et deux portes.No longer availableDim. b: 156 cmEstimate: € 200 / 300 -
#64
Een verlengbare ovale tafel. De poten versierd met acanthusmotieven.
Une table ovale à rallonges. Les pieds sont décorés de motifs acanthes.No longer availableDim. H. 79 x 141 x 112 cmEstimate: € 40 / 80 -
#85
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een centrale robijn van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,20 ct et un rubis central de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 500 / 600 -
#161
Moderne veelkleurige glazen vaas. Gemerkt Venini Milano
Un vase moderne en verre polychrome. Porte la marque ' Venini Milano'.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#41Berger, Solingen
Een zeer uitgebreid bestek voor twaalf personen met een Lodewijk-XV motief. We voegen er twaalf kleurloos kristallen messenleggers aan toe. Compleet en in ménagère.
Un service à couverts pour douze personnes à motif Louis XV. Nous ajoutons douze porte-couteaux en cristal incolore. Le tout dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#375Eugène FehdmerPeriod: 1846 - 1918
“Landweg” & “Paardrijder aan het water”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en gedateerd 1890. De tweede met enkele beschadigingen.
"Chemin de terre" et " Cavalier auprès de l'eau". Huile sur toile. Tout deux sont signés et datés 1890. Le deuxième avec quelques dégâts.No longer availableDim. 76 x 55 & 64 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#91
Een beschilderd mondgeblazen glazen flesje.
Petite bouteille peinte soufflée à la bouche.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#36
Een krantenrekje, een klein tafeltje en een bankje.
Porte-journaux, petite table et banquette.No longer availableDim. h: 20 - 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#266
Een verlengbare eikenhouten tafel met vier bijpassende stoelen met groene bekleding.
Table en chêne à rallonges et accompagnée de quatre chaises assorties. Sièges recouvertes de tissu vert.No longer availableDim. 75 x 115 x 105 cmEstimate: € 100 / 120