Similar lots by type
-
#2
Een uiltje en een zwaan van messing.
Un petit hibou et un cygne en laiton.No longer availableDim. h: 17 & 30 cmEstimate: € 30/50 -
#513
Een paar koperen kandelaars in de vorm van griffoenen en een lampje, gedragen door een griffoen op een wandbevestiging.
Une paire de candélabres en cuivre en forme de griffons et une lampe portée par un griffon sur attache murale.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#73
Een paar barokke kerkkandelaars van gedreven geel koper met een afbeelding van het Lam Gods. Gemonteerd als lampenvoeten.
Paire de candélabres d’église baroques en cuivre jaune repoussé représentant l’Agneau de Dieu. Montés en lampe.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80/120 -
#371
Vier paar kandelaars, waarbij twee van rood koper, een paar van messing en een paar van wit metaal.
Quatre paires de candélabres, dont deux en cuivre rouge, une paire en laiton et une paire en métal blanc.No longer availableDim. h: 24 - 27 cmEstimate: € 30/40 -
#13
Een lot messing en brons, bestaande uit kandelaars, kopjes, enz.
Un lot de bronze et laiton, comprenant des candélabres, tasses, etc...No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40/60 -
#789
Een paar Chinese porseleinen schoentjes met koperbeslag.
Une paire de petites chaussures en porcelaine de Chine, montures en cuivre.No longer availableDim. l:12 cmEstimate: € 35/50 -
#874
Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een gepolychromeerd decor van druivenranken en korenhalmen. Compleet met sleutel en gewichten en op stoeltje.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec décor polychrome de vignes et de blé. Complète avec clé et poids. Sur sa petite chaise.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#388
Twee paar kandelaars en een kruisbeeld van koper.
Deux paires de candélabres et un crucifix en cuivre.No longer availableDim. h: 25 - 74 cmEstimate: € 30/35 -
#8
Een haardketels van messing en een warmwaterkruik van koper.
Une chaudrons en laiton et une bouillotte en cuivre.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60/80 -
#881
Comtoiseklok van gedreven geel koper. Wijzerplaat van wit email, gemerkt Pichard, Villedieu.
Pendule murale dite Comtoise en cuivre repoussé. Cadran en émail blanc marqué Pichard, Villedieu.No longer availableDim. l: 145 cmEstimate: € 80/120 -
#373
Een lot rood en geel koper, bestaande uit twee waterketels, drie koffiekannen, een pannetje en een kandelaar.
Un lot de cuivre, rouge et jaune, comprenant deux bouilloires, trois cafetières, une petite poêle et un candélabre.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#361
Een oude weegschaal met een assortiment aan gewichten.
Une ancienne balance avec plusieurs poids.No longer availableDim. L 48 CM, h: 30 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#297
Lot van 4 tekeningen: Bailly (toegeschreven aan). “Liggende jongeman”, sanguine. Le Gros (toegeschreven aan). “Landschap met bruggetje” en “Ruiter in een landschap”, pentekeningen. Frans Backvis 1881. “Zicht op de Mont-Blanc”, gesigneerd en gedateerd.
Un lot de quatre dessins:Bailly (dédicace). “Jeune homme couché”, sanguine.Le Gros (dédicace). “Paysage et petit pont” et “Cavalier dans un paysage”, dessins sur papier. Frans Backvis 1881. “Vue sur le Mont-Blanc”, signé et daté.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#646Mahi
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 199 x 151 cmEstimate: € 120/200 -
#524
“Vogels met fruitboom.” Aquarel op scroll. Draagt handtekening.
”Oiseaux et arbre fruitier”. Aquarelle sur parchemin. Porte une signature.No longer availableDim. B 80 cmEstimate: € 60/80 -
#324Guy (?) Lemaire
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40x 54 cmEstimate: € 40/50 -
#807
Een paar Nigeriaanse Ibetji beeldjes.
Une paire de statues du Niger Ibetji.No longer availableDim. H: 36 cmEstimate: € 60/100 -
#390
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening Siebert (?)en gedateerd 1957.
”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Porte une signature: Siebert (?) et datée 1957.No longer availableDim. 53 x 71 cmEstimate: € 200/350 -
#90
Een zilveren halssnoer met bloemen in filigraan en tussenstukken van zes rijen pareltjes van granaat.
Un collier en argent à fleurs en filigrane et entre-pièces de six rangées de perles de grenade.No longer availableDim. 56,67 gEstimate: € 200/300 -
#313
Een gesculpteerd houten wandzoutbakje. Holland, XVIIIe eeuw. Eén pootje afgebroken.
Une salière murale en bois sculpté. Pays Bas, XVIIIème siècle. Une patte cassée.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#771
Een lot van tien tinnen klepkannen.
Un lot de dix verseuses à couvercle en étain.No longer availableDim. h: 11 - 26 cmEstimate: € 60/100 -
#418
Een kruik van blauw en wit Delfts aardewerk. XXe eeuw.
Une cruche en faïence blanche et bleue, Delft. XXième siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#495
Een art deco halluchtertje met opaalglazen kap in zg. ‘Skyscraperdesign’. Omstreeks 1925.
Un lustre de vestibule Art Déco , coupe en verre opaline dite ‘Skyscraperdesign’. +- 1925.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#742Philip
“Portret van een clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
“Portrait d’un clown”. Huile sur toile. Signée et datée 1972.No longer availableEstimate: € 50/80