Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vier tegels van Delfts aardewerk met blauw-witte decors.

Vier tegels van Delfts aardewerk met blauw-witte decors.

Quatre carreaux de Delft , décor bleu et blanc.
Dim. 8 x 8 cm
SKU: 2808180008.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #8
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #616

    Een eikenhouten servieskast met twee smalle gevitreerde deuren naast een breder exemplaar.

    Une armoire à service à deux portes vitrées à côté d’une plus grande porte.
    No longer available
    Dim. 210 x 140 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #720
    Concordia

    Een regulateur in houten kast.

    Un régulateur dans une armoire en bois.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #474

    Een Chinees borduurwerk op zijde met pauwen bij een bloesemende struik. Medio XXe eeuw.

    Broderie chinoise sur soie aux paons sur une branche fleurie. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 44 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #778
    Val St. Lambert

    Een grote vaas van kleurloos en rood kristal. Gemerkt met label.

    Un grand vase en cristal rouge et incolore. Marque et label.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #435

    Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.

    Tapis turque en laine à motif géométrique. Noué main.
    No longer available
    Dim. 150 x 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #495

    Een theeservies van Chinees porselein voor vier personen met een blauw op wit decor van bloemen en versierd met vlindervleugels. Enkele kleine beschadigingen.

    Un service à thé en porcelaine de Chine pour quatre personnes, décor bleu sur blanc de fleurs et papillons. Quelques petits dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #227

    Een grote Engelse bibliotheek van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onderaan en twee gevitreerde deuren bovenaan. XIXe eeuw.

    Une grande bibliothèque anglaise en bois de placage acajou à deux portes panneaux en dessous et deux portes vitrées au dessus.
    No longer available
    Dim. 250 x 180 x 40 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #160

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met kleine witte saffiertjes.

    Une bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de petits saphirs blancs.
    No longer available
    Dim. 3,80 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #278

    Een grote schotel van Delfts aardewerk met een pauwstaartdecor. Onderaan gemerkt van de 3 klokken.

    Une grande assiette en faïence de Delft avec un décor de queue de paon. Marque sous la base, trois cloches.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #477

    Een buikvaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor. XIXe eeuw. Restauratie aan de rand. Met sokkel.

    Vase pansu en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc. XIXe siècle. Restauration au rebord. Avec socle.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #813

    Een koffie- en theeservies van meerkleurig en verguld porselein voor twaalf personen.

    Un service à café et thé pour douze personnes. En porcelaine polychrome et doré.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #247

    Een bronzen sierschotel, versierd met bloemen in hoogreliëf.

    Un plateau de décoration en bronze, décorations de fleurs en haut-relief.
    No longer available
    Dim. Ø: 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More