#98
“Madonna en kind.” Een bronzen beeld.
#645
Een houten Engels dienblad 19e eeuws.
#337
Een karakterkruik van veelkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt: Mons.
#84Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
Een paar café scènes: “De schutters in Eksaarde.” en “Kaartspel.” Olieverf op board. Gesigneerd.
A pair of cafe scenes: “The shooters in Eksaarde.” and “Card Game.” Oil on board. Signed.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 120/160 -
#573
Een paar blauw-wit porseleinen borden Qinglong.
#419Dominique Van OstaPeriod: 1959
“Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Gesigneerd op achterzijde.
#274Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992
“Winterlandschap met woonwagens.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Winter landscape with caravans.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#421
Een grote Chinees porseleinen zalfdoos met famille jaune decor.
A large Chinese porcelain ointment box with famille jaune decor.No longer availableDim. Ø 27 & h 16 cmEstimate: € 40/60 -
#605Val Saint Lambert.
Een kristallen fluitvaas blauw in de massa. Circa 1900.
#691
Een 19de eeuws kinderstoeltje, recent herbekleed.
Une chaise d'enfant du XIXe siècle, récemment retapissée.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 50/70 -
#499Pierre AlechinskyPeriod: °1927
“Eau Forte”. Een ets op papier, gesigneerd, 1993. 10/30
#62Jef Van Leemputten
“Hoevezicht na de regenval.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Farm view after the rain.” Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 27 x 40 cmEstimate: € 80/120