Other lots in this auction
-
#306
Een kwartrond bibliotheektrapje met met kalfsleder beklede treden
Une échelle de bibliothèque quart-de-rond avec des marches recouvertes de cuir de veau.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 100 / 150 -
#332Martinus Leonardus MiddelhoekPeriod: 1898-1986
“Op het terras”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1975.
Sur la terrasse . Aquarelle. Signée et datée 1975.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#140
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 800 / 900 -
#233
Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van figuren.
Paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor de personnages bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 120 / 130 -
#3Goebel, Germany
“Vlijtig Liesje” & “Terug van de markt”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan.
Vlijtig Liesje & Retour du marché . Deux figurines de biscuit multicolore concues par M.I. Hummel. Toutes deux marquées en bas.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 50 / 60 -
#383
Een lot varia, overwegend van metaal, hout en glas, beeldjes, kruiken, enz.
Un grand nombre d'articles divers, principalement en métal, bois et verre, figurines, cruches, etc.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#322J. Belarti
Een wandversiering, opgebouwd uit drie geglazuurde tegels in houten kader. Gesigneerd.
Une décoration murale, composée de trois carreaux émaillés dans un cadre en bois. Signé.No longer availableDim. 47 x 16 cm (tegels)Estimate: € 25 / 35 -
#209
Een grote plaquette van Chinees porselein met meerkleurig decor van een bloeiende pioenenstruik en vlinders. Gemerkt.
Une grande plaque en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un buisson de pivoines en fleurs et de papillons. Marquée.No longer availableDim. 105 x 93 cm (met kader)Estimate: € 420 / 480 -
#367Alice Heath
Dansende moeder en kind. Beeld. Gesigneerd.
Mère et enfant dansant. Image. Signé.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#266
Een ladenkast van bewerkt notenhout met zijdelings twee zuiltjes en een uitspringende bovenste lade. Grijs marmeren blad. XIXde eeuw.
Une commode en noyer sculpté à deux colonnes latérales et un tiroir supérieur saillant. Dessus de marbre gris. XIXème siècle.No longer availableDim. 87 x 117 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#155
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een grijze parel.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct et d'une perle grise.No longer availableDim. 8,30 gEstimate: € 850 / 950 -
#190
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 54,35 gEstimate: € 1500 / 1700