Similar lots by type
-
#34“Divertissements de Paysans Hollandois”. Een gravure naar een werk van David Teniers.
Divertissements de Paysans Hollandois . Une gravure d'après une œuvre de David Teniers.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#352“Stilte”. Een ets. Onleesbaar gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 4/5.
Silence . Une gravure. Signée illisiblement à l'extérieur de la planche. Numérotée 4/5.No longer availableDim. 22 x 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#69Marie-Thérèse FayetPeriod: °1934“Marée Basse”. Een gekleurde blinddruk. Gesigneerd en genummerd 11/30.
Marée Basse . Un gaufrage en couleur. Signé et numéroté 11/30.No longer availableDim. 54 x 44 cmEstimate: € 100 / 150 -
#22Claude Zographos“Kwartels”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 48/100 buiten de plaat.
Cailles . Une lithographie. Signée et numérotée 48/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 17,5 x 12,5 cmEstimate: € 60 / 780 -
#239Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 103/150 en gedateerd ‘98 buiten de plaat. Niet ingelijst.
Femme et chat . Une lithographie. Signée, numérotée 103/150 et datée 98 à l'extérieur de la planche. Sans cadre.No longer availableDim. 76 x 57 cmEstimate: € 220 / 260 -
#259Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd L/2 en gedateerd ‘98 buiten de plaat.
Femme et chat . Une lithographie. Signée, numérotée L / 2 et datée 98 hors de la planche.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 220 / 260 -
#32Julien CelosPeriod: 1884-1953“Vieille Flandre”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
Vieille Flandre . Une lithographie. Epreuve d'artiste. Signée hors planche.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#249Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 148/50 en gedateerd ‘98 buiten de plaat.
Femme et chat . Une lithographie. Signée, numérotée 148/50 et datée 98 hors de la planche.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 220 / 260 -
#282Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Pinocchio”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 2001 en genummerd 94/150 buiten de plaat.
Pinocchio . Une lithographie. Signée, datée 2001 et numérotée 94/150 hors planche.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 150 / 180
Other lots in this auction
-
#1“Pulcino”. Oranje vogel van mondgeblazen glas op koperen pootjes. Jaren 60. Naar het ontwerp van Allessandro Pianon. Minuscule schilfer aan linkeroog.
Pulcino . Oiseau orange en verre soufflé à la bouche sur pieds en cuivre. Années 1960. Conçu par Allessandro Pianon. Eclat minuscule à l'oeil gauche.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#16Glaspasta vaas met groen art nouveau bladmotief in de geest van Emile Gallé. Apocrief merk.
Vase en pâte de verre avec motif de feuilles vertes art nouveau dans l'esprit d'Emile Gallé. Marque apocryphe.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#159Y. HieroEen bloemenstilleven. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Une nature morte florale. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#163“Dame met ontblote borst en ruitersstokje” een bronzen beeldje naar een werk van Bruno Zach. Op marmeren sokkel en met bronsgarantiestempel.
Dame à la poitrine nue et bâton de cavalier une statue en bronze d'après une œuvre de Bruno Zach. Sur un socle en marbre et avec un cachet de garantie de broche.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 180 / 220 -
#86Een piëdestal van gebeeldhouwd zwart hout met rond marmeren blad. Draaiende etagères op twee niveaus, centrale vierpoot.
Un piédestal en bois noir sculpté avec un dessus en marbre rond. Etagères tournantes sur deux niveaux, quatre pieds centraux.No longer availableDim. Ø 50 cm h: 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#217Een grote vaas van monochroom wit Chinees porselein met handvatten in de vorm van hertenkoppen.
Un grand vase en porcelaine chinoise blanche monochrome avec des anses en forme de têtes de cerf.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 190 / 210 -
#331ScailmontEen vaas van amberkleurig glas naar ontwerp van Catteau. Gemerkt noch gesigneerd.
Un vase en verre ambré dessiné par Catteau. Ni marqué ni signé.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#260Giorgio ArmaniEen halssnoer in vijf rijen, opgebouwd uit gekleurde kralen. In origineel doosje.
Un collier en cinq rangs, composé de perles colorées. Dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 150 / 170 -
#216Vitrine van gefineerd hout met één beglaase deur en bronsbeslag. Empire-stijl.
Vitrine en bois de placage avec une porte vitrée et garnitures en bronze. Style Empire.No longer availableDim. 175 x 75 x 45 cmEstimate: € 200 / 300 -
#17André Franquin e.a.Lot van 17 stripalbums in de Franse taal. “Spirou et Fantasio”. Ed. Dupuis. Waaronder “Les Chapeaux Noirs” (1952), “Les Voleurs du Marsupilami” (1954) en heruitgaven uit de jaren ‘60 en begin ‘70. Enkele zeer sletig.
Lot de 17 albums de bandes dessinées “Spirou et Fantasio”. Ed. Dupuis. Dont “Les Chapeaux Noirs” (1952), “Les Voleurs du Marsupilami” (1954) et rééditions des années ‘60 et début ‘70. Certains très usés.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#50Een 18 karaats geel gouden fotohouder bezet met pareltjes.
Un porte-photo en or jaune 18 carats serti de perles.No longer availableDim. 14,45 gEstimate: € 400 / 500 -
#125Een 18 karaats geel en wit gouden omkeerbare halssnoer.
Un collier réversible en or jaune et blanc 18 carats.No longer availableDim. 22,24 gEstimate: € 600 / 800

