#383
Een lot varia, overwegend van metaal, hout en glas, beeldjes, kruiken, enz.
#72
“Papegaaien in een Herderijklijst”. Toegeschreven aan Ting.
Perroquets dans une liste Herderijk . Attribué à Ting.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#313
Een paraplubak van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk.
#108
Een groot houten dierenmasker. Afrikaans werk.
#388
Een tandartsboor met pedaalaandrijving.
#339Capodimonte
“Het voederen van de duiven”. Een groep van meerkleurig Italiaans biscuit. Gemerkt.
#58
#299
Een paar damesportretten. Doek. Naar werk van Karl Schellbach.
Een porseleinen frenologiebuste.
#340
Lot de bijoux fantaisie dont deux bracelets en argent et une chaîne en argent avec pendentif serti d'un collier d'hématite et de perles. E.a.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#281
Drie borden van Imari-porselein, waarvan er twee een paar vormen.
#328
Een gebeeldhouwd houten zittend Keizersfiguur met sporen van polychromie.
Un empereur assis en bois sculpté avec des traces de polychromie.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/200